• " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~hehe [89.65.13.*]
    Zobacz wątki dotyczące easyCALL.plZobacz profil easyCALL.pl
    Autor: ~src [5.184.227.*] 2021-02-12 14:21
    Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: 40,78%

" Re: Co tu moga wlozyc w te skorupe: Saule Tech czy Sat Revolution ?
    a leszcz to wszystko sfinansuje xd kupują trupy za grosze. robią podbitke i duża kapitazliacje pod plany. leszcz kupuje bo super hiper plany. koniec końców jest taki że przejęta społeczke np za 2 mln i warta mniej więcej tyle samo pompuja na 100mln kapitalizacji i słupy sobie sypią w rynek (co pewnie teraz się dzieje) i maja przebitke 10 czy 20 razy.
    jasne że da się na takich trupach zarobić ale będzie sporo ludzi na hakach którzy stracą sporo kasy. już są tacy co kupili po 15 czy w okolicach 20 a nawet 25"

Zobacz wątki dotyczące easyCALL.plZobacz profil easyCALL.pl
    Autor: ~src [88.156.131.*] 2021-02-18 16:21
    Opublikowano przy kursie:  13,40 zł 

" heh ja na widłach dokupiłem 110 szkut. to pkc było moje xd"
    " te 110 sztuk po 12.50 chciałem ciut wcześniej kupić bo było widać że ktś zaczyna zbierać ale nie dałem rady. coś się szykuje"

inwestor xd dżizas hahahahahahah śmiech na sali, aż chce sie wysłać sms o treści pomagam

• Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~src [88.156.131.*]
    jedno nie wyklucza drugiego. trzeba wiedzieć kiedy wejść a nie jak leszcze na labocannie powyżej 20 zł gdzie kapitalizacja to 140 mln za wydmuszke. tu mamy ledwie 16 mln na ten moment i jednak 35% akcji ma Ciszewski więc cos się tu urodzi. w bólach bo w bólach ale jednak
  • Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~GRUBO [91.212.223.*]
    Dnia 2021-02-19 o godz. 11:40 ~src napisał(a):
    > jedno nie wyklucza drugiego. trzeba wiedzieć kiedy wejść a nie jak leszcze na labocannie powyżej 20 zł gdzie kapitalizacja to 140 mln za wydmuszke. tu mamy ledwie 16 mln na ten moment i jednak 35% akcji ma Ciszewski więc cos się tu urodzi. w bólach bo w bólach ale jednak

Udziały Januarego to 36,24%,
    Artur Górski 35,04
    Co daje razem 71,28%
    Jest to jedna z nielicznych spółek z tak dużym udziałem tych Panów... nie przypadkowo... a wycena spółki śmieszna jeśli miałby tu wejść Sat Revolution.

Drugą spółka z dużym udziałem jest Advertigo, który łączony jest z Saule Technologies:
    January 59,26%
    Artur Górski 19,16%
    Łącznie 78,42%

• Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~src [88.156.131.*]
    jak pójdzie info co i jak to bedzie późno na tanie zakupy. stąd kontrolny pakiecik :) zobacz jak labocanne podbili i to tylko pod plany przejęcia jakiejś spółki zoo :) tu jeśli bedzie temat o którym wspomniałeś to 50 baniek na start :)
  • Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~OK [91.212.223.*]
    Dnia 2021-02-19 o godz. 11:51 ~src napisał(a):
    > jak pójdzie info co i jak to bedzie późno na tanie zakupy. stąd kontrolny pakiecik :) zobacz jak labocanne podbili i to tylko pod plany przejęcia jakiejś spółki zoo :) tu jeśli bedzie temat o którym wspomniałeś to 50 baniek na start :)

Jak sie patrzy to tych spółek które mogą wejść jeszcze przez spółki Januarego jest kilka tj.: Saule Technologies, Sat Revolution, Pergamin, Ongeno.
    I teraz pytanie co do której spółki?
    Ja myślę tak:
    1) Advertigo - Saule Technologies?/Pergamin?
    2) EasyCall - Sat Revolution,
    3) Synerga fund S.A. - Ongeno,
    4) Vabun - Pergamin.
    Nie należy zapominać, o spółce ALDA S.A., o której sie wszystko wyjaśni do 15.03.2021 kto ją przejmie...a w niej jest do przejęcia 86,98% i tu jest największy udział do przejęcia i nie wykluczone jest przejęcie przez dwie osoby fizyczne.....January+Górski?? Z uwagi na wysoki udział spółka kojarzona z mariażem z Saule Technologies....

• Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~Gordon [89.65.13.*]
    OK czytasz mi w myślach ...:)
  • Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~Chudzik [80.50.237.*]
    Skąd wiesz że Advertigo połączy sie z Saule?Gruby skończ żreć te pączki bo ci od cukru odbija
  • Re: " wielki inwestor " src, jak można się tak ośmieszać ?? Autor: ~src [88.156.128.*]
    i co cwaniaczku?
[x]
EASYCALL -4,05% 21,30 2021-10-28 10:40:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.