• Jaką wysokość dywidendy obstawiacie Autor: ~nn [188.47.87.*]
  Za 2019 zysk netto 3.6 mln, a dywidenda wyniosła 0.31 groszy. W tym roku po q4 zysk netto to blisko 8 mln. Jaką dywidendę obstawiacie? Czemu ulica tego nie widzi?
 • Re: Jaką wysokość dywidendy obstawiacie Autor: ~Jan [37.47.183.*]
  Tu ulicy nie ma. Zostali dawno wyleszczeni z akcji. Free float około 5% tak więc na większą aktywność tu na forum bankier bym nie liczył. Ktoś tu już wcześniej pisał, że dywidendy duże bo i akcjonariat większościowy spory jak na spółkę giełdową. Myślę, że dywidenda będzie szokująca nawet ponad 20% tak aby przyciągnąć akcjonariuszy i wywindować cenę akcji na ponad 20 zł. Wtedy nastąpi punkt krytyczny, którego nikt nie zna nawet zarząd kiedy ktoś z większościowych przedłoży zysk z akcji ponad zysk z corocznej dywidendy, która przy cenie np. 20 zł za akcję będzie około 5 razy mniejsza i wyniesie w kolejnych latach powiedzmy te 5% co i tak na naszej GPW czyni tą spółkę bardzo atrakcyjną. Wystarczy spojrzeć ile spółek nie płaci wogóle dywidendy a ile płaci mniej niż 3%. Ludzie mają też w pamięci kółkowiczów, szortowiczów i inną spekułę czy dodruk akcji dla swoich. Są po prostu zmęczeni i szukają spokojnych, dających dywidendę spółek, prężnie od paru lat się rozwijających i dobrze rokujących na przyszłość. Pozdrawiam. : )
 • ED Invest SA. 30.04.20 cena akcji 2,22 nabycie praw do dywidendy 0,31zł Autor: janmrozek [37.47.142.*]
  Prezes i wiceprezes oraz PKO TFI zwiększyli znacznie stan posiadanych akcji od 04.09.2019 roku. Przedstawiłem sporo cyfr i danych w tym zakresie ale moderator mi mój post usunął. Dla myślących zadanie domowe, przeanalizujcie sobie kto skupuje akcje i nie oddawajcie pochopnie swoich akcji.
 • ED Invest SA. 30.04.20 cena akcji 2,22 nabycie praw do dywidendy 0,31zł Autor: janmrozek [37.47.142.*]
  Spółka realizowała trzy inwestycje: 1. „ORLIK” przy ul. Rogalskiego na warszawskim Gocławiu, to ośmiokondygnacyjny budynek z wewnętrznym patio, z usługami w parterze, z dwupoziomową hala garażową i 164 mieszkaniami spełniającymi różne potrzeby klientów. Inwestycja „ORLIK” realizowana jest przez Spółkę we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową „ORLIK-JANTAR”. Planowany termin zakończenia budowy: IV kwartał 2020 roku. 2. „WILGA” przy ul. Znanieckiego na warszawskim Gocławiu. to elegancki siedmio-kondygnacyjny budynek oferujący 82 mieszkania spełniających różne potrzeby i oczekiwania klientów. Inwestycja „WILGA” realizowana jest przez Spółkę we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Gocław-Lotnisko”. Planowany termin realizacji: I kwartał 2021 roku. 3. PASAŻ ANIŃSKI przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w dzielnicy Praga Południe (rejon Gocławia) realizowany jest we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową ORLIK-JANTAR. W ramach I etapu osiedla powstanie ośmiokondygnacyjny budynek z 84 mieszkaniami, z dwupoziomowym garażem wielostanowiskowym i lokalem usługowym na parterze. Planowany termin realizacji: II kw. 2021 roku. Ww. inwestycje objęte zostały działaniami marketingowymi poprzez udział w targach mieszkaniowych organizowanych na terenie Warszawy oraz poprzez szerokie działania na forach internetowych. Ich główny cel stanowiło pozyskanie nabywców.
[x]
EDINVEST 8,42% 4,38 2021-10-26 16:34:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.