• Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Gambit [185.66.68.*]
  Po co chodzisz i zadajesz sobie pytanie na innych forach a tutaj się wymądrzasz i odpowiadasz innym ? Zwykle naganianie nic więcej. I twoje ze spółka jest niedoszacowana 200 proc ? Jakie 200 nawet jeżeli by wam wezwanie zrobili a tak nie będzie po te 24 to i tak ja tu widze około 80. Chcecie naciągnąć ulice na to coś. Kiście się sami pozdrawiam.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Gambit [185.66.68.*]
  A i wezwanie będzie po niskiej cenie :) na bank dużo niższej niż 20 zł bo maja do tego prawo bo średni z ostatnich miesięcy jest teraz na poziomie coś koło 14 zł :) a jak będą mieli ponad 90 proc akcji to wam zawiną akcje bez pytania i ktoś kto brał po cenie wyższej zostanie ze strata. Ale naganiacie dalej :)
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~nowy [31.0.73.*]
  Chciałem tylko o merytoryczne odpowiedzi. Twoja taką jest ale pozwolę się z nią nie zgodzić. Po pierwsze spółka jest warta 190 mln, przeczytaj artykuł. Po drugie musieli by mieć nie ponad 90% a ponad 95%, co jest nierealne bo nikt poza większościowymi(którzy mają w zależności od źródła od 65 do 72%) im tego nie odda po obecnej cenie. A czasu dali sobie mało więc chyba im się spieszy. Kolejne wezwanie jest statystycznie 19% wyższe i też nie musi skończyć się sukcesem. Czyli wezwą po przykładowo 17,25 a potem po 20,5, ewentualnie jak nadal nie będą mieli tych 95% to po 26 zł. Co nie zmienia faktu że i tak kupią po taniości bo spółka jest warta 190 mln!
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~inwestornr1 [95.50.79.*]
  dokładnie tak. Cena powinna być powyżej 26 złotych , tak mi wychodzi też.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Kulawy [46.204.23.*]
  Taaa. A widzisz co jest napisane w wezwaniu ? Przyszykowana już jest uchwala o wyjściu z GPW bez przymusowego na podstawie uchwały walnego , do tego trzeba 90 procent głosów na walnym .... Wierzysz że wszyscy drobni pojawia się na walnym ? Po prostu tu grozi wyjście z giełdy na podstawie art 91 i masz to wyraźnie napisane. Oni wcale nie potrzebują waszych akcji żeby wyjść z giełdy.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~wlasciciel [95.50.79.*]
  chyba ze zaskarżymy uchwalę, to będą potrzebować naszych akcji :-)

  ale i tak potrzeba 95% w głosach żeby zrobić przymusowy wykup. Mało realne żeby tyle zebrać w wezwaniu.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Kulawy [46.204.23.*]
  Ale nie mówię o przymusowym. W wezwaniu jest napisane o wyjściu z giełdy na podstawie art 91 . A więc zwołują walne zgromadzenie i jeśli na tym walnym będą mieć 90 procent głosów to wychodzą z GPW. Drobni zostają z akcjami ale nie mogą ich sprzedać na GPW a na umowy cywilne. Nie jest to miła perspektywa. Takie rzeczy już dużo razy działy się na GPW różnie się na tym wychodzi. Nie wiadomo czy drobni dali radę by to zablokować na walnym. To jest jeden ze scenariuszy oni to wpisali w wezwanie a więc mogą tak zrobic po prostu.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~wlasciciel [95.50.79.*]
  Wzywający nie potrzebuje wspólników na zgromadzeniach. Chce mieć 100% wzywający.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Kulawy [46.204.23.*]
  Tak zgodzę się lepszą opcją będzie całkowite wykupienie nie ma wątpliwości. Kwestia że jeśli nie zdoła tego zrobić przez wezwanie zrobił sobie opcje rezerwowa wyjścia przez uchwałę. Więc teraz nie wiadomo czy to dobrze czy to źle jak zdobędzie 95 procent. Jeśli dojdzie do 85 czy 90 to zrobi to przez uchwałę zapewne taki ma plan. Poza GPW już łatwiej wykiwać mniejszościowych nie ma takiego zainteresowania i nadzoru. Będzie starał się wykupić pozostałych czy to groźba nowej emisji a być może jakaś marchewka czyli dobra cena. Na razie jest to dziwne wezwanie zobaczymy jak się potoczy rynek oczekuje jakiegoś podwyższenia ceny. Więc sobie poczekamy te kilka tygodni.
 • Re: Nowy przestaniesz naganiać na innych forach na to coś ? Autor: ~Kolo [31.0.36.*]
  Witam akcje 100 dalej wystawiamy do 9 kwietnia po 100 zł by był widoczny papier ile jest wystawionych akcji po 100 zl niech widza ze działamy a jak ktos dokupi wystawiać do daty którą proponujemy z kolegami do 9 kwietnia to szorciarze się pozbijają bo muszą odkupywać by oddać bankom BRAWO ULICA
 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [195.225.36.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.