• Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spółki Autor: lks604 [89.228.86.*]
    iZakończenie programu jest zaplanowane na 30 czerwca 2021 roku. Maksymalna łączna kwota środków przeznaczonych na nabycie akcji własnych wynosi 398.000 zł. Określona w Uchwale Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 2 grudnia 2020 roku cena za jedną nabywaną akcję wynosić będzie nie mniej niż 1 zł i nie więcej niż 20 zł.
    Czyli że jak jest po 26 to nic nie kupią? Czy uwala kurs żeby kupić?
  • Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół Autor: ~rtomala [94.31.101.*]
    to sie dokupi
  • Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół Autor: ~obs [91.205.90.*]
    Zastanawiam się, po co Spółkom takim ja Prolog czy Telestrada o znikomej płynności, mocno podejrzana "akcja" skupu własnych akcji? Pozornie bez sensu. Po Telestradzie widać, że kilku dużych gości wymyśliło sobie karuzelę, żeby jeszcze trochę wyślizgać drobnych i to dyskwalifikacja tej spółki. Ale po co skup i to z założenia po zaniżonych cenach w Prologu?
  • Re: Spółka jest w trakcie realizacji Programu Odkupu Akcji Własnych Spół Autor: ~obs [91.205.90.*]
    Coraz ciekawiej, cłonkowie Zarządu zbierają z rynku co mogą od bardziej niecierpliwych posiadaczy akcji.. Wg mojej oceny to juz koniec akcji, bo kto miał sprzedać to sprzedał a reszta pewnie nie jest zainteresowana. Sprzedaż tej spółki wg wyceny wskaźnikowej jest dla mnie złym pomysłem. Czas pokaże kto miał rację. Swoja drogą ciekawie rysuje się kwestia dywidendy. Dotychczas zasilenie kapitału rezerwowego było znaczne. Czy w tym roku równiez tak zrobią? Niedługo się dowiemy.
    Obserwuję wątek i nikt się nie odzywa. Zero komentarza. A rajd elegancki. Na mnie nie robi żadnego wrażenia. Może ktoś ma koncepcję co dalej? Jestem ciekaw wyobraźni. Dzieje się.
    Nie ma chętnych do komentowania? Już sprzedaliście? Niezbyt dobrze odbieram, że panowie ustalili sobie zakresy cenowe i czasowe i zaczęli zbierać z rynku wystawiane zlecenia. Niby można, ale niezbyt elegancko. Taka mała rysa na dobrym do tej pory wizerunku spółki. Teraz wyjaśnienie dlaczego nie odpowiem na zaproszenie po 37zŁ. Po pierwsze nie potrzebuję gotówki. Po drugie konieczność odprowadzenia fiskusowi jednorazowo znacznych kwot i to nie do końca kontrolowanych(redukcja) nie jest uzasadniona.
    Po trzecie wskaźnikowo wg mnie bez szaleństw, proponowana cena może być w pobliżu godziwej, ale szału nie ma. Po czwarte spółka okres rozwojowy ma za sobą i należy się spodziewać pokazywania dobrych wyników przy założeniach (moich) coraz gorszych warunków prowadzenia biznesu. Cierpliwie będę przyglądał się nadal. Bardzo cierpliwie. Może kogoś zachęcę jednak do malej dyskusji?
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.