• Nowy raport Autor: ~Vodka [46.134.100.*]
    Rozwijaja sie ciekawe na longa
  • Re: Nowy raport Autor: ~Benkart [185.50.50.*]
    http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/38463489,ovid-works-sa-3-2021-raport-okresowy-emitenta-za-iv-kwartal-2020-roku
  • Re: Nowy raport Autor: ~xxx [88.156.134.*]
    Za 4kw 234tys straty hehe. Jak ty widzisz tutaj longa to powodzenia w poniedzualek 2zl pewnie
  • Re: Nowy raport Autor: ~X3 [131.255.4.*]
    Bez przesady, produkują Nemesis więc co innego mają mieć niż stratę? Za darmo pracowników nie mają.
  • Re: Nowy raport Autor: ~almodovar [89.78.31.*]
    Chłopie na jakim Ty świecie żyjesz? Przecież dopiero co wydali Metamorphosis czyli grę, którą produkowali kilka lat. Grę, która kosztowała kilka baniek. Grę, która była ich największą nadzieją. A ty piszesz, że przecież to oczywiste, że mają stratę no bo co innego mieliby mieć. Otóż, powinny mieć zysk. Zysk z gry, którą niedawno wydali. Niestety, gra jest totalnym sprzedażowym niewypałem. W IV Q sprzedało się 4 tyś sztuk (to i tak lepiej niż można było oczekiwać patrząc na Steam i liczbę osób, która w nią gra). To jest porażka.

Nie twierdzę, że studio nie ma przyszłości. Być może kolejne projekty okażą się sukcesem (choć jeśli oni zamierzają wydać 2 gry w jeden rok przy 16 osobach zatrudnionych to mam wątpliwości co do jakości). Być może Nemezis będzie super. Inne studia też notowały porażki po to, żeby ostatecznie osiągnąć sukces. Ale nie zakłamujcie rzeczywistości, że raport jest dobry. Bo nie jest. Jest fatalny.
  • Re: Nowy raport Autor: ~Vodka [94.246.170.*]
    Chciałem napisać że ta porażka jest już w cenie bo to nie jest niespodzianka po analizie Steam no i sprzedaży na premierze tak więc raport jaki będzie wszyscy wiedzieli no chyba że dla Ciebie kolego to niespodzianka
  • Re: Nowy raport Autor: ~xxx [188.146.129.*]
    Zobaczysz czy jest w cenie w poniedzialek. Przy 1.5 kupię sobie pakiecik na longa pozdrawiam
    Jak tak będzie to też dokupie ,ale kto to ma ? Żeby sprzedawał.... chyba klub koneserów:) bo wszyscy czuje że już posprzedawali prz 3.4pln ostatnio..... spoko wiem co robię przy Vabun też takie obroty i padaczne wyniki i wytrzymałem dużo set proc.... tu będzie podobnie albo ktoś sfinansuje albo ostatecznie przejmie żeby Power dodac
  • Re: Nowy raport Autor: ~wariner [89.70.92.*]
    No to zobaczysz w poniedzialek jakie glupoty piszesz. Ale wiadomo ze piszesz je celowo
  • Re: Nowy raport Autor: ~wariner [89.70.92.*]
    No jak tam? Ile dobrales po 1.5?
  • Re: Nowy raport Autor: ~X3 [131.255.4.*]
    Emocje cię ponoszą, uspokój się "chłopie" :)

Tu wszyscy wiedzieli, że Meta nie wypaliła. Czego się spodziewałeś, że będą zyski ?

Walczysz z jakimiś własnymi wyobrażeniami, nigdzie nie napisałem, że raport jest dobry.
    Nie jest niespodzianką.

Mają dwie fajne gry w produkcji, rozwijają się, daj im trochę czasu.
  • Re: Nowy raport Autor: ~Fan [31.179.63.*]
    Na longa koledze chodziło o to, że długo zysku nie zobaczy na papierze...
    No bo w sumie produkcja idzie Nemezis a Meta powinni reklamowac na portalach literackich Inter kosmos również więc koszty duże a underground produkcja Meta musi być nauczka ze literatura w grach to nie Kafka
[x]
OVIDWORKS 5,00% 1,05 2022-06-30 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.