• Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Długoterminowy [83.29.8.*]
    http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3050777,carpathia-capital-asi-sa-(4-2021)-raport-okresowy-za-iv-kwartal-2020-roku
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Fryzjer [98.158.249.*]
    Carpathia była na zakupach. nie sprzedawali akcji z portfela. podali w co weszli.
    dla mnie bardzo przewidywalny i optymistyczny raport.
    na stronie 19 podsumowują trzeci kwartał sic! ( taki tytuł) - to oczywista omyłka pisarska.
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Tim [83.26.172.*]
    Zgodny ze wstępnymi wynikami, natomiast zdecydowanie lepszy, niż się spodziewałem, przy wycenie GenXone 20 PLN. Oznacza, że sporo zarobili na innych spółkach portfelowych. Za cały rok 3,9 M - bez wątpienia rewelacja, ale oczywiście, to było już wiadome. Przy obecnych wycenach mają juz ponad +3 M brutto w I kw. 2021, a co dalej zobaczymy, najwięcej zależy oczywiście od GenXone, ale nie bagatelizowalbym kolejnych debiutów, Carpathia ma dostęp do akcji naprawdę w atrakcyjnych cenach, a kilka z nich zapowiada się ciekawie + oczywiście nowe projekty.
    Oczywiscie daleki jestem od tego, żeby namawiać na kupno, nigdy tego nie robię, ale analizując całe NC to dość interesująca inwestycja, ale jeżeli nie "ruszy" INC, to tutaj też będzie ciężko, choć kiedyś myślałem, że to Carpathia może pociągnąć INC, ale to było chyba błędne rozumowanie.
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~AkcjonariuszCRC [5.173.249.*]
    W nowych emisjach brała udział Carpathia i ona na tym zarabia/zarobi a nie INC. INC tylko w skonsolidowanym wyniku będzie z tego mieć 30%. Zatem, jako że na nowych emisjach zarobi de facto CRC, wiec jej wartość winna rosnąć bez względu na kurs INC, bo nie ma kotwicy w formie niedawno dopuszczonych akcji serii C po 1zl. Chyba że zrobią na INC jakąś podbitkę.
    Oczywiście masz dużo racji, też tak uważałem, ale chyba rzeczywistość jest bardziej skomplikowana. W dłuższej perspektywie to INC będzie dominować dzięki przychodom z usług, ja w każdym bądź razie inwestuje w obie. Co do akcji po 1 PLN pełna zgoda, ja uważam, że na razie Carpathia powinna być droższa o 50% od INC, a za jakiś czas to powinno się zmienić.
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Filip [91.123.188.*]
    A co myślicie o inwestycji Carpathi w Genomtec?
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~AkcjonariuszCRC [5.173.249.*]
    W biznesie jak i w życiu trzeba sie kierowac zasadą win win. Czyli emisje winny dawać pole do zarobku nowym inwestorom - nie można przeginąć z kapitalizacją. Na deGenerals powyżej 100mln - nie doszła do skutku. Mam nadzieję że nie będą przeginać z wyceną w kolejnych emisjach bo jak ich INC nie uplasuje to nie zarobi.
    Carpathia ma dostęp do bardzo atrakcyjnych cen, co widać w raporcie. Generals , to raczej przypadek, nie do końca zależny do INC. Trudno będzie powtórzyć sukces GenXone, ale zobaczymy...ja np. liczę na Polkon i jeszcze kilka innych...
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Olo [31.183.215.*]
    Carpathia to spółka córka INC i nawet jeśli jej zarobki miałby być wielokrotnie wyższe to i tak spółka ta jest zależna od INC. To co trafia do nich do portfela zależy od INC i biznes Carpathii trwa tak dlugo jak dla INC jest to aktualne. Dlatego też kurs Carpathii stoi bo INC walczy z oporem na 7,50. Jak tam się uda to i tutaj poleci w górę. Natomiast z racji różnicy w płynności i obrotach śmiem stwierdzić, że jakieś +15% na INC może oznaczać +50% na Carpathii
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Miszcz [37.47.82.*]
    Czytaliście w jakie spółki Carpathia zainwestowała już w 1Q 21 ????
    Ależ to ciekawe branże .
    Proponujedoczytac, googlowac. Dla mnie to bardzo dobre wieści
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Rrr [83.22.46.*]
    To daj linki
  • Re: Jest raport za 4Q! Co o nim sądzicie? Autor: ~Miszcz [89.64.54.*]
    W raporcie za 4q jest
[x]
CARPATHIA 0,00% 4,08 2022-01-26 09:25:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać