• Strona www PAH Autor: ~xxx [37.47.14.*]
    Strona www PAH http://www.porozumieniehawe.pl
    przestała funkcjonować. Pewnie uznano, że to zbyteczny koszt, albo nie miał kto się tym tematem zajmować.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~zdzichu [83.26.169.*]
    Prawda, że to dziwne? Tak silna, zdeterminowana grupa 30 osobowa, osiągnęła ponad 5%, nie prosiła o pomoc, nie kontaktuje się z informacją jak kiedyś na forum, nie można się już dołączyć! Nick Falenta, zniknął jak kamień w wodę?
  • Re: Strona www PAH Autor: ~xxx [37.47.14.*]
    To nie jest takie dziwne. Była informacja na forum, że osoby, która była odpowiedzialna za www już nie ma w PAH (post dre222 z tego wątku https://m.bankier.pl/forum/temat/8586173 )
    Może nie było innej osoby, która byłaby w stanie to ogarnąć.
    Ja, aż tak bardzo się nie dziwię temu, że ludzie z PAH nie udzielają się na forum. Z kim mieli by rozmawiać i na jaki temat? Z Jogim, Er? W sądowej sprawie dotyczącej NWZA wszystko się przedłuża w nieskończoność. To z pewnością irytuje i zniechęca osoby z PAH do udzielania się na forum. Nie rozumiem tylko jaki oni mają plan, bo wielokrotnie już o tym pisałem, że do udziału w NWZA potrzebny jest dokument akcji. Bez tego trudno przeprowadzić NWZA, więc czemu służy ta walka o NWZA w sądzie jeśli jednocześnie nie walczy się o wydanie dokumentów akcji. Może też są obawy o to, żeby nie napisać na forum czegoś, co nie powinno być napisane. Myślę, że ktoś z Hawe monitoruje to forum.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~aboco [79.184.238.*]
    Dnia 2021-02-08 o godz. 21:37 ~xxx napisał(a):
    > Myślę, że ktoś z Hawe monitoruje to forum.

CFIniaki monitorują.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/HAWE-Zawiadomienie-o-zawarciu-porozumienia-akcjonariuszy-RB-46-2016-7481356.html

To jest dowód, że PAH jest i osoby, które oficjalnie figurują w zawiadomieniu na stronie giełdy? Jeśli, ktoś zna którąś z tych osób, choćby dla kontaktu?
  • Re: Strona www PAH Autor: lex200h [89.64.86.*]
    Tak , znam jedną z wymienionych osób i wiem ,że pozbyła się swoich akcji HAWE przed wycofaniem spółki z GPW.
    PAH nie przyjęło mnie , bo mieli już ponad 5 % akcji.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Er [188.146.39.*]
    5% ? myślałem że mieli więcej , ale to tak dawno
    Czekam nie wiadomo na co
    Chodzi mi o to, czy znajomy ma wiedzę czy PAH, jeszcze istnieje i o kontakt?
  • Re: Strona www PAH Autor: ~starynowy [31.2.110.*]
    PAH istnieje. Strona PAH musiała zostać usunięta.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~xxx [37.47.7.*]
    @starynowy
    Prośba o precyzyjne wypowiedzi, bo z powyższego wpisu można snuć jakieś teorie spiskowe.
    "Musiała", bo np. hosting był wykupiony na Pana Sławka i wygasł, czy musiała, bo zawierała jakieś treści, które się komuś nie podobały. Słowo "musiała" brzmi podejrzanie.
    Podobna uwaga do wpisu lex200h, który napisał, że nie został przyjęty do PAH. Nie wiemy dokładnie kiedy to było, bo jeśli już po utworzeniu PAH, to może po prostu było to skomplikowane pod względem formalnym. Może miałeś niewielki pakiet i nie chcieli się rozdrabniać, bo niewielka liczba akcji nie zmieniała znacząco procentu udziałów, ale w razie czego przy podejmowaniu jednogłośnych decyzji należało takiego drobnego uwzględniać. A wiadomo, że w wąskim gronie łatwiej dojść do consensusu.
    Moja korespondencja mailowa z P. Mariuszem z PAH , piszącym z adresu :nwzahawe @......jest datowana na 19 i 21.06.2016 r. oraz 2 maile w 2018 r.
    Posiadam 153 tyś akcji.
    Pismo od prezesa dotarło kilka dni temu , o czym pisałem. Nie mam zamiaru na nie odpowiadać.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Er [188.146.35.*]
    To wklej treść - nic nie ryzykujesz - co mądrzejsi odniosą się do treści
    Wszyscy początku
    Chyba nie ma sensu wklejać korespondencji. lex200h doprecyzował i teraz rzeczywiście wygląda to dziwnie, bo miał dość dużo akcji, a informacja o powołaniu PAH została opublikowana dopiero 18.10.2016. Nie wiem, może jeden na drugiego patrzył wilkiem i nikt nikomu nie ufał. Tak samo, jak teraz możemy sobie wierzyć na słowo, bo nawet wklejanie nic nie daje, bo wszystko można w paincie narysować.
    Co ciekawe w necie można było przeczytać, że PAH miał nawet ponad 9% https://www.biznesradar.pl/a/21094,porozumienie-akcjonariuszy-hawe-liczy-ze-syndyk-skupi-sie-na-odzyskaniu-majatku

W momencie powstawania mieli chyba 5,14%, a w aktach sprawy o zwołanie NWZA jest informacja o 6,71% należących tylko do 14 spośród 31 członków PAH, więc widać, że dokupywali już po utworzeniu porozumienia.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Er [188.147.112.*]
    Dzięki , pamięć słaba ale był wpis że więcej nie zbierają akcji bo przekroczyliby jakiś próg a to by im skomplikowało sytuację
    Co do listu to dalej wydaje się dziwne
    Ale jak sprawa w sądzie miała się rozstrzygnąć ,, upadłość ,, to kurs HAWE notowanej na ,,nava giełda,, wzrósł do około 12 zł jak pamiętam
    O co chodzi ? Pewnie się dowiemy po czasie
  • Re: Strona www PAH Autor: ~MrPapas [37.47.25.*]
    Kto i czym handlował na Nova Giełda to jest bardzo trafne pytanie.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Blackboo [46.204.1.*]
    Jestem osobą publiczna z licznymi kontaktami w swiecie prawnym i też na początku się zgodzili przyjąć mnie do swojego grona ale jak poznali mój nickname to odrzucili. Przesłałem im wtedy potwierdzenie posiadania akcji nie pamiętam ale pokazałem im wystarczający pakiet akcji.
    Ja zrezygnowałem z udziału w PAH w momencie, gdy trzeba było dać pełnomocnictwo na słowo honoru? Byłem w pierwszej 10-tce jak było 5,14%, 9 lipca 2016. Proponowałem wtedy spotkanie tej grupy akcjjonariuszy, żeby ustalić szczegóły i uwiarygodnić PAH, Niestety do tego nie doszło, zorganizowano niezależne forum, byłem tam chwilę, ale atmosfera mnie przerosła, bałem się jakiejś pułapki? Dzisiaj, trochę żałuję ale z tego co się dzieje, może to była pułapka? Jestem jednym z pierwszych, którzy jak ps Falenta, pan Sławek, którzy podjęli temat? Pan Sławek był, jest szefem PAH? Nie mam dużo ale boli mnie taka bezkarna kradzież! Tyle
    Celne spostrzeżenie.

Za kwotę 100 milionów złotych można odegrać nie jedno widowisko, aby zakrzywić rzeczywistość.
    Wyobrażacie sobie taką sytuację, że prezes sam zakłada PAH na słupy i wciąga w to niczego nieświadomych akcjonariuszy, żeby mieć akcjonariat pod kontrolą i ewentualnie wyciągać informacje od Makucia i ARP udając, że PAH jest ich sprzymierzeńcem? Po powstaniu PAH, drobni w mniejszym stopniu podejmowali inicjatywy, bo myśleli, że PAH wszystkim się zajmie. To byłby niezły Matrix. Z resztą, prezesowi wystarczyłby jeden drobny w PAH, który robiłby za kreta i wtedy można sobie w sądzie wojować o NWZA do woli, bo prezes ma przygotowane przez prawnika odpowiedzi na piśmie zanim jeszcze zostaną zadane pytania. ARP musiałaby chyba zlecić ABW prześwietlenie całego PAH, pod kątem tego kto jest prawdziwym inwestorem, a kto założył rachunek tylko po to, żeby wejść do PAH i mącić.
    Z drugiej strony PAH podejmował realne działania, składał pozwy itp., więc wolę wierzyć, że są tam prawdziwi akcjonariusze.
    W zawiadomieniu o powołaniu PAH jest wymieniona Aleksandra Niedziałek - radca prawny. W google jest taka osoba i jest związana z Łodzią. Czy to ta sama osoba? Znowu jakiś dziwny przypadek.
    "xxx"- to ciekawe o czym piszesz. Przecież najczęściej jest zupełnie odwrotnie niż wszyscy widzą . Nie wiemy wszak kto w Hawe działał naprawdę .
    Łódź.

Miejsce narodzin pomysłu na biznes.
    Miałem pozycję nr 11 na liście akcjonariuszy zgłaszających akces do PAH.
    21.06,2016 wysłałem do P. Mariusza wyciąg z rachunku z BM o posiadanych akcjach . Pan Mariusz poprosił wtedy o zaświadczenia o posiadanych akcjach i w momencie , jak je miałem to otrzymałem info ,że mają już wystarczającą ilość akcjonariuszy do PAH.
    W 2018 wymiana korespondencji dotyczyła udziału i rejestracji akcji przed WZA.
    Mam listę z 9.07.2016, 11 to wtedy pan h.p. ja jestem trochę wcześniej, potwierdzenie z DM, miałem wysłany
    Zgadza się , pan h.p.  - to własnie ja.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~starynowy [95.41.24.*]
    Rozumiem, że brak rzetelnej informacji powoduje pączkowanie różnych teorii mniej lub bardziej nieprawdopodobnych.
    Brak wiedzy generuje wiele teorii spiskowych. Tak to działa, szczególnie w internecie.
    PAH nie może publikować informacji, które posiada. Nie może publikować działań jakie podejmuje na drodze sądowej. Powinno to być zrozumiałe i oczywiste dla każdego rozsądnie myślącego człowieka. Gdyby PAH był grupą "słupów" nieposiadających akcji to nie miałby możliwości zwołania NWZA. PAH walczy o Walne od około trzech lat. System "prawa" w Polsce jest tak skonstruowany, że jednym lipnym pisemkiem można dokonać wieloletniej obstrukcji uprawnionych akcjonariuszy w dochodzeniu swoich praw korporacyjnych. Prawo akcjonariuszy posiadających 5% kapitału akcyjnego do zwołania Walnego jest mitem. Rzeczywistość o tym przekonuje. PAH będzie walczył do końca. Jaki ten koniec będzie nikt dzisiaj nie ma pewności.
    A czy działa jeszcze na tym forum ktoś o nicku "afera_hawe" ?
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Ddd [188.146.224.*]
    Byl afera_hawe
    Myslacy
    I jeszcze ze dwoch co temat dobrze znali...
    Tylko mnie zastanawia jedno juz to dawno pisalem. Byly to osoby jak na moja glowe za bardzo obczaskane z tematem...naprowadzali na jeden kierunek i nagle znikneli ale to tylko moje dziwne domysly.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Akcjonariusz [37.225.10.*]
    Powinniście aby się przekonać lub nie o teoriach spiskowych sprawę zgłosić do dziennikarza śledczego ,na policję albo do ABW ,może wreszcie ktoś się tematem Hawe zajmie przy okazji
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Ddd [188.146.224.*]
    Z tego co wiem dwie osoby probowaly sie skontaktowac z dziennikarzami sledczymi i odmowili. Moze teraz cos sie zmienilo.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Akcjonariusz [37.225.10.*]
    Tak każdy próbował że tylko PAH się przebił do prasy i nagłośnił ile mógł szwindel i wyprowadzenia udziałów ,reszta to albo trole albo niedowiarki ,nick falenta zniknął bo taka była sugestia od innych członków PAH żeby nie kojarzył się źle bo ile na początku to przykuwało uwagę przy organizacji tak później nie koniecznie, radzę wszystkim zgłosicie PAH do ABW i wszędzie gdzie tylko się da , rozgłos wskazany jak najbardziej ,dla PAH jak i dla reszty drobnych
    Żaden dziennikarz nie podejmie tematu z dwóch powodów.

1. Kasa
    2. Kariera

ABW nie rozśmieszajcie mnie bo dostanę zajadów.

Prokuratora i Sądy grają na czas.
    Ewidentnie brakuje parcia w temacie.

Układanka z PAH jest ciekawym elementem tego rebusa.

Są kwity, które wyjdą jeszcze w tym roku.

Cdn..
  • Re: Strona www PAH Autor: ~AkcjonariuszPAH [37.225.10.*]
    Oby wyszły ,już pisałem w innym watku. Jeżeli macie choć cień wątpliwości jakiejkolwiek wiarygodności co do PAH
    jakimkolwiek najmniejszym choćby aspekcie to gorąco proszę zawiadomcie KNF policję prokuraturę ,prasę,czym więcej rozgłosu i działań tym lepiej. Dane założycieli macie oficjalnie podane w zawiadomieniu o przekroczeniu progu. Niech działają instytucje ,niech sprawdzają ,po to są.
  • Re: Strona www PAH Autor: ~Er [188.146.101.*]
    Tu chodzi jaki kolwiek kontakt (małe Info ) , że jest OK, działamy
    Może być potrzebna wykorzystać ,, siłę,, akcjonariuszy
    Bo pewnie wielu czeka na WALNE. itd
    Tyle i aż tyle
    Wymyślają metody na listy - Przecież PAH się na innych akcjonariuszy nie obraził
    Pozdrawiam posiadaczy
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.