• Czy wyłudzenie na prezesa? Autor: ~zdzichu [83.26.169.*]
    Pismo otrzymałem 25.01.2021 polecony. nie wiem czy prezes posługuje się jakimś algorytmem w wyborze adresów, ja miałem na kopercie dopisek w kółeczku z numerem wygląda jak z listy liczby porządkowej. Oczywiście, przyzwoitość i kultura wymagała bym odpisał. W skrócie to, że tłumaczenia są pokrętne i niewiarygodne, po drugie zaapelowałem o zwołanie WZA i poddanie się weryfikacji Akcjonariatu, gdyż według mnie jego wieloletnia działalność jest niezgodna z prawem, z powodu braku przedłużania kontraktu oraz notoryczne odmawianie zwołania WZA. Wysłałem też kontrolnego e-maila do Hawe telekom, prośbą o potwierdzenie prawdziwości pisma i wiedzy zarządu w tej sprawie, czekam czy odpiszą?
    Zauważyłem w tym wątku kilka osób, które posługują się nickami z 2016 roku, i byli aktywni tak jak ja, gdy tworzono PAH, takie jak np: Er, Ddd, Ja w pewnym momencie, gdy trzeba było złożyć pełnomocnictwo, wycofałem się, głównym organizatorem PAH, był ps Falenta. Dziś, niestety nikt o tym nicku nie udziela się na forum a szkoda, to był super merytoryczny gość.
  • Re: Czy wyłudzenie na prezesa? Autor: ~Er [188.146.228.*]
    Ja jestem Er - w pismo nie wieżę (ale wiara się nie liczy )
    Temat ,, pismo od prezesa ,, jest. nie poważny
    Ktoś szuka kasy na akcjonariusza
    Dobrze że pytasz o to w H.Tel
  • Re: Czy wyłudzenie na prezesa? Autor: ~zdzichu [83.26.169.*]
    Tak, wyłałem wczoraj e-maila do Hawe z żądaniem pilne odpowiedzi, narazie żadnej reakcji. kilka dni temu była informacja, że jakaś bogata pini w Polsce wpłaciła na leczenie Flinta tego amerykańskiego aktora, przyjaźniła się z"niby z jego synem", rozumiesz mozliwości na pstryknięcie? Fakt, że w piśmie od prezesa na razie nie ma żadnej propozycji formy realizacji pożyczki, ale ...
  • Re: Czy wyłudzenie na prezesa? Autor: ~Er [188.147.34.*]
    Adresy skąd wzięli ?? Ale dobrze że pytasz,
  • Re: Czy wyłudzenie na prezesa? Autor: ~Ktoś [37.47.18.*]
    Er.... Przestań przynajmniej popełniać błędy ortograficzne....
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.