• Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Autor: ~wer [89.230.194.*]
    Przeczytałem rano o wezwaniu po ok.2 zł, więc momentalnie wywaliłem po 3.6 z radością, że zdążyłem. Potem radość mi minęła i teraz nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Kto i dlaczego kupował takie ilości tych akcji po takiej cenie. Czy jutro powinienem to odkupić, czy zapomnieć?
  • Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Autor: ~Bbbb [5.173.96.*]
    Tym powinien zająć się KNF
  • Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Autor: ~wer [89.230.194.*]
    Dnia 2021-02-04 o godz. 21:55 ~Bbbb napisał(a):
    > Tym powinien zająć się KNF

Czym, mną??
  • teraz kurs w dol Autor: ~3-60SuperCena [51.148.3.*]
    tak samo bylo na Radpolu jak oglosili kiedy kurs byl kolo 2zl a oni dawali cos troche nizej, kurs lupna z 10-15% w dol do ceny mniej wiecej wezwania, potem troszke odbil ale do konca zapisow sie nie zmienial, pozniej troche pojechal jeszcze do gory ale to tylko dlatego ze dobry sentyment na GPW byl przez kolejne 2 mce (grudzien-styczen).

tu bedzie podobnie, czuje ze moze to spasc na ok 2zl i tu sie bedzie bujac a jezeli sentyment na GPW sie zmieni (co ma chyba juz miejsce) to po koncu wezwania moze nawet spasc ponizej 1.90zl.

3.60 na dzis dzien to super cena.
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~fart [176.113.74.*]
    Co to za farmazony napisałeś? :)
    3,60 to super cena a dzisiaj 5,00 jaka to cena?
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~Zenon [88.156.132.*]
    promocyjna, brać batoniki snikersiki
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~Iwona [83.22.42.*]
    Teraz kurs w górę
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~Zenon [88.156.132.*]
    Ładować pod korek imperę. Pan Ciszewsk zrobi z impery drugiego columbusa , nie musze mówic jaka bedzie wycena
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~Iwona [83.22.42.*]
    A będzie pewnie grubo
  • Re: teraz kurs w dol Autor: ~aha [77.190.36.*]
    Dnia 2021-02-05 o godz. 04:50 ~3-60SuperCena napisał(a):
    > tak samo bylo na Radpolu jak oglosili kiedy kurs byl kolo 2zl a oni dawali cos troche nizej, kurs lupna z 10-15% w dol do ceny mniej wiecej wezwania, potem troszke odbil ale do konca zapisow sie nie zmienial, pozniej troche pojechal jeszcze do gory ale to tylko dlatego ze dobry sentyment na GPW byl przez kolejne 2 mce (grudzien-styczen).
    >
    > tu bedzie podobnie, czuje ze moze to spasc na ok 2zl i tu sie bedzie bujac a jezeli sentyment na GPW sie zmieni (co ma chyba juz miejsce) to po koncu wezwania moze nawet spasc ponizej 1.90zl.
    >
    > 3.60 na dzis dzien to super cena.

podtrzymujesz wypowiedź?
  • Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Autor: ~esko [77.189.9.*]
    no i po batoniku
  • Re: Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi? Autor: ~lev [37.47.39.*]
    Dnia 2021-02-04 o godz. 21:30 ~wer napisał(a):
    > Przeczytałem rano o wezwaniu po ok.2 zł, więc momentalnie wywaliłem po 3.6 z radością, że zdążyłem. Potem radość mi minęła i teraz nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Kto i dlaczego kupował takie ilości tych akcji po takiej cenie. Czy jutro powinienem to odkupić, czy zapomnieć?

PO cenie 1,92 akcje były nie do kupienia na rynku. JC zbadał grunt i ogłosił wezwanie po umówionej cenie.
    Inwestorzy, którzy mu te akcje sprzedali mieli małe lub zerowe szanse na wyjście z tej inwestycji po 1,92, a on im to umożliwił.
    Rynek natychmiast zaxzał dyskontować przyszły rozwój biznesu , a teraz po informacji o finalizacji transakcji nabycia akcji wzrosty maja szansę na przyspieszenie pod to co nowe...
[x]
IMPERIO 6,85% 3,12 2021-10-26 16:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.