• Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~red [188.146.36.*]
    Nikt od was nie chce odkupić akcji,po w miarę dobrym infie 5 % w górę przy wolumenie 300 akcji ...A to wszystko znaczy,że będziecie lecieć w dół.
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Xyz [31.0.36.*]
    Faktycznie towaru do zebrania jest sporo ,co tu jest grane nie rozumiem , do 10 zł ,leży tegoż 15 tys akcji,gdyby nie CD projekt , to bym był wściekły, ze po takim Infie afhol ledwo drgnął
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Michał [83.22.144.*]
    To zależy jaki macie horyzont i jakie parcie na te wzrosty, ja spokojnie sobie czekam, wiem, że tutaj będzie 60+ jeszcze w tym roku
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~olaf [185.67.9.*]
    są przesłanki (różne), że tak może być (+60), ale to "specyficzna" spółka jest, zobaczymy...
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~red [188.146.36.*]
    Na dogrywce ktoś wystawia na kupnie 15000 akcji lub PKC, i robi to juz od jakiegoś czasu i wiecie co to oznacza...Ze któś was chce wkręcić w ten papier a sam jest ustawiony wyżej i liczy na jeleni.I jeszcze jedno.Gyby miało rosnąć ,juz by rosło w myśl zasady ,"kupuj plotki,sprzedaj fakty".

• To gdzie Ty jesteś? Autor: ~Romano74 [178.235.146.*]
    Jeśli my jesteśmy w bagnie, a Ty wciąż jesteś z nami...to gdzie Ty jesteś?
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Bartek [91.192.88.*]
    Dnia 2021-01-28 o godz. 10:27 ~red napisał(a):
    > Nikt od was nie chce odkupić akcji,po w miarę dobrym infie 5 % w górę przy wolumenie 300 akcji ...A to wszystko znaczy,że będziecie lecieć w dół.

Dzięki za cenną informację.
    Pozdrawiam - Bartek
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Jola [188.146.101.*]
    Dnia 2021-01-28 o godz. 10:27 ~red napisał(a):
    > Nikt od was nie chce odkupić akcji,po w miarę dobrym infie 5 % w górę przy wolumenie 300 akcji ...A to wszystko znaczy,że będziecie lecieć w dół.

Ale w czym masz problem ?
    Ja drobna inwestorka jestem dużo na + na tych akcjach i co ?
    Jak ty wtopiłeś i się nie wiedzie, to ma być
    koniec świata dla wszystkich :) ?

• Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~red [188.146.33.*]
    Teraz ,to mi Jolka dowaliłaś,podejrzewam ,że mogę sie nie pozbierać...A teraz zagadka,mam akcje Afhola czy nie?
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Romano74 [185.146.99.*]
    Red...i co , udało Ci się znaleźć odpowiedź na zadane przez siebie pytanie? ;)

Daj znać, bo nas to baaaardzo ciekawi :D
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Jola [91.192.88.*]
    Dnia 2021-01-29 o godz. 18:48 ~red napisał(a):
    > Teraz ,to mi Jolka dowaliłaś,podejrzewam ,że mogę sie nie pozbierać...A teraz zagadka,mam akcje Afhola czy nie?

Kogo to ... ?

• Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: ~Stefan [5.173.72.*]
    Jolu tzn. Adrianie P. z Aforti wiemy, że to Ty. Daj spokój redziowi, sprzedawaj sobie dalej weksle, jak Ci dobrze, dobrze?
    Dnia 2021-01-29 o godz. 22:56 ~Stefan napisał(a):
    > Jolu tzn. Adrianie P. z Aforti wiemy, że to Ty. Daj spokój redziowi, sprzedawaj sobie dalej weksle, jak Ci dobrze, dobrze?

Zostawcie Adriana P. w spokoju, to nie łon :)
  • Re: Zostaliście sami na tym bagnie Autor: zbychu91 [109.197.190.*]
    Dnia 2021-01-29 o godz. 18:48 ~red napisał(a):
    >A teraz zagadka, mam akcje Afhola czy nie?

Biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum, niezależnie od odpowiedzi na to pytanie wychodzisz na głupka.
    Osobiście przypuszczam że wiesz co robisz i specjalnie piszesz w ten sposób, co zresztą jak widać działa bo osoby, które podejmują z Tobą dyskusje nie są o wiele mądrzejsze i nawet nie zauważają że grają w Twoją grę. Jednak czytanie tego jest męczące, zresztą ogólnie uważam że poziom dyskusji na tym forum to dno, co jakiś czas wchodziłem poczytać ale widzę że to nie ma sensu.

Miłej zabawy ;)

• Do Zbycha Autor: ~red [188.146.33.*]
    A Ty myślisz,że ja lubię ta" robotę"??????Traktuję to jak grę i dopiero wtedy można zarobić prawdziwe pieniądze* -Tekst z filmu Wielki Szu,ale jakże prawdziwy.
  • Re: Do Zbycha Autor: ~Bartek [91.192.88.*]
    Wielki Szu :)))))
    :))))))))))))
  • Re: Do Zbycha Autor: ~Jola [91.192.88.*]
    Bartek o 18:)
  • Do ~reda Autor: ~Jola_i_Bartek [91.192.88.*]
    Pozdrawiamy Wielkiego Szu :))))))))
    Dnia 2021-01-30 o godz. 02:40 zbychu91 napisał(a):
    > Dnia 2021-01-29 o godz. 18:48 ~red napisał(a):
    > >A teraz zagadka, mam akcje Afhola czy nie?
    >
    > Biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum, niezależnie od odpowiedzi na to pytanie wychodzisz na głupka.
    > Osobiście przypuszczam że wiesz co robisz i specjalnie piszesz w ten sposób, co zresztą jak widać działa bo osoby, które podejmują z Tobą dyskusje nie są o wiele mądrzejsze i nawet nie zauważają że grają w Twoją grę. Jednak czytanie tego jest męczące, zresztą ogólnie uważam że poziom dyskusji na tym forum to dno, co jakiś czas wchodziłem poczytać ale widzę że to nie ma sensu.
    >
    > Miłej zabawy ;)
    >

Hm, miałam już nie odpowiadać, ale Bartek, sąsiad z IP, z którego czasami korzystam... zmotywował mnie do małej riposty.

~zbychu91, trzymaj chociaż poziom, bo pion u Ciebie już dawno zanikł, tak myślę...:)
    ~red wymiękł w ostatnim poście :) tłumaczy się biedak !!!

Co do wspomnianego w poście głupka,
    każda wieś miała kiedyś takowego "wioskowego głupka",
    w dobie internetu każda spółka też ma swojego, tak jak czytam to forum,
    tutaj jest to wybitnie ~red :)
    Dnia 2021-01-30 o godz. 13:53 ~Jola napisał(a):
    > Dnia 2021-01-30 o godz. 02:40 zbychu91 napisał(a):
    > > Dnia 2021-01-29 o godz. 18:48 ~red napisał(a):
    > > >A teraz zagadka, mam akcje Afhola czy nie?
    > >
    > > Biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi na forum, niezależnie od odpowiedzi na to pytanie wychodzisz na głupka.
    > > Osobiście przypuszczam że wiesz co robisz i specjalnie piszesz w ten sposób, co zresztą jak widać działa bo osoby, które podejmują z Tobą dyskusje nie są o wiele mądrzejsze i nawet nie zauważają że grają w Twoją grę. Jednak czytanie tego jest męczące, zresztą ogólnie uważam że poziom dyskusji na tym forum to dno, co jakiś czas wchodziłem poczytać ale widzę że to nie ma sensu.
    > >
    > > Miłej zabawy ;)
    > >
    >
    > Hm, miałam już nie odpowiadać, ale Bartek, sąsiad z IP, z którego czasami korzystam... zmotywował mnie do małej riposty.
    >
    > ~zbychu91, trzymaj chociaż poziom, bo pion u Ciebie już dawno zanikł, tak myślę...:)
    > ~red wymiękł w ostatnim poście :) tłumaczy się biedak !!!
    >
    > Co do wspomnianego w poście głupka,
    > każda wieś miała kiedyś takowego "wioskowego głupka",
    > w dobie internetu każda spółka też ma swojego, tak jak czytam to forum,
    > tutaj jest to wybitnie ~red :)

:)))
    Ciekawe co na to kurs :))))
[x]
AFHOL 1,82% 5,60 2021-12-07 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe