• Cisza na forum... Autor: ~Kruger [178.37.115.*]
    dobrze wróży, bo jak wiadomo pieniądz lubi cisze. Na rynku większość na czerwono, a ostoja spokoju eurotel powoli pnie sie do góry wyznaczając ATH. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba być na pokładzie i czekać po pierwsze na:

roczny raport
    dywidendę na poziomie 3-4zł, bo jak wiadomo w 2020 roku nie wypłacili.

Warren-Buffet gdyby wiedział o istnieniu tej spółki to by pewnie wszedł chociaż odrobinę, żeby mieć rocznie 10%. Na bananie jednak wolą pchać się na covidówki albo inne trupki z ncindex.
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~Kamil [85.48.57.*]
    Generalnie chyba spolki dywidendowe maja mniejsze wahania kusow, mniej spekulacji, mniej naganiania, mniej trolowania.
    W sumie to zdrowiej dla psychiki, mowie o moim osobistym odczuciu. Pozdrawiam
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~Emitent [195.42.249.*]
    bo to są spółki do inwestowania, a nie do spekulacji - dlatgo nie ma naganiaczy... Kto się zapakował, to cierpliwie czeka, kto jeszcze nie do końca to woli, żeby tak szybko nie rosło, żeby zdążyć po cenach dających możliwość stopy dywidendy >=10% ... 8)
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~jahmac450 [109.173.144.*]
    Price Discovery ^^ załadowałem trochę jak było po 22 /23 pod dywidendę właśnie. Oprócz tego mam jeszcze famur, arctic paper, xtb, kęty i torpol również pod dywidendę
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~Kamil [90.168.87.*]
    Ja kupilem jak bylo po 18, a potem spoznilem sie z przelewem na debiut canal +, ktory i tak sie nie odbyl. Za dlozona kase dokupilem ETL jak byl po 23zl. W sumie to ETL to 25% wszystkich akcji jakie posiadam.
    Pozdrawiam
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~Inwestor_dywidendowy [77.255.77.*]
    Nie chyba ale na pewno. Mam tylko takie w portfelu i spadki pandemiczne dawno odrobione. Pozdrawiam. Dywidendowy
  • Re: Cisza na forum... Autor: ~Kruger [178.37.115.*]
    Bardzo fajny ruch wzrostowy od 30zł do 37 z hakiem i teraz chwila wytchnienia, korekty w okolice 34-35 i chyba byśmy jechali dalej. Może nie jutro i pojutrze, ale za tydzień, dwa jak najbardziej. Spokój i cisza.
[x]
EUROTEL -0,41% 49,00 2021-05-06 14:14:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.