• Zaczyna się niewinnie . Autor: ~sailor62 [31.11.131.*]
    Mam jakieś czucie ,że to właśnie dziś zaczyna się duża korekta . Za dużo urosło ,za szybko i większość chciała ,żeby dalej rosło . W Ameryce nie mogą w to uwierzyć ,ale myśle na koniec sesji u nich będą już wyrażne spadki . Jak tak będzie to , jutro u nas -2,5 % . Wczorajsza moja diagnoza na dzisiejszy dzień sprawdziła się i jutro chyba będzie tak samo . Jutro wszędzie otworzą się na minusach i tylko będą pogłębiać .
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~Xawier [78.154.74.*]
    A ja mam przeczucie że siejesz panikę w celu wyleszczenia o słabszych nerwach....
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~sailor62 [31.11.131.*]
    Nie sieję żadnej paniki . Piszę to co czuję i co widać . Panika to dopadła mnie wczoraj ,bo sprzedałem wszystko co miałem . Samo dno dołka na wczorajszym wykresie to moje . Wstyd powiedzieć od 65,40 do 65,10 . Zaraz się odbiło a ja byłem wściekły . Dziś patrzę na to innaczej .Wyszedłem na kilku procentach na plusie . Widząc co się działo mna JSW i Tauronie od listopada , to te moje kilka procent doprowadzało mnie do szewskiej pasji . Bo przed zakupem Pekao chciałem brać w/w spólki . Przestraszyłem się nastawienia UE do węgla . Dziś patrzę na wczorajszą sprzedaż innaczej . Pozdrawiam .
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~Wiktor [31.175.193.*]
    jakie tu na forach były strachy w marcu i pod koniec października, spadało i w panice wielu sprzedawało, reszta bała się kupować, a potem się okazało, że dało się na tym zarobić po kilkadziesiąt procent na większości spółek
    pzdr:-)

Dobrze mówisz . Trzeba wiedzieć ,przeczuwać ,albo mieć doświadczenie ,albo to wszystko razem . A i tak bardzo łatwo popłynąć ,albo zamrozić kasę . Zrobiłem podgląd na stany . Bardzo słaby optymizm na starcie zmienił się na bardzo słabe spadki . Jest u naas 17 min 50 . Prognozy na dzień jutrzejszy nie zmieniam .
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~Tomi88 [178.42.19.*]
    Grasz krótkoterminowo?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.245.192.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Ledwie się zaprzysiężyli a już komuniści amerykańscy chcą doić bogatych . Przed chwilą przeczytałem na Stooq.pl ,że Jannet Yellen ma się przyjżeć opodatkowaniu w USA nie zrealizowanych zysków kapitałowych . Co będzie dalej ? Zabieranie bogatym dawanie biednym . Amerykańska wersja Janosika . To następny sygnał ostrzegawczy . Wczoraj mówiłem o otwarciu się giełd na czerwono . Teraz u nas niektóre się bronią ,ale po 15 min.30 będzie spadek .
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~drPiniondz [83.26.240.*]
    Jeleń Tax
    Podatek dla Jeleni, którym sie wydaje ze maja zyski a jeszcze ich faktycznie nie mają.
    Dnia 2021-01-22 o godz. 14:37 ~sailor62 napisał(a):
    > Ledwie się zaprzysiężyli a już komuniści amerykańscy chcą doić bogatych . Przed chwilą przeczytałem na Stooq.pl ,że Jannet Yellen ma się przyjżeć opodatkowaniu w USA nie zrealizowanych zysków kapitałowych . Co będzie dalej ? Zabieranie bogatym dawanie biednym . Amerykańska wersja Janosika . To następny sygnał ostrzegawczy . Wczoraj mówiłem o otwarciu się giełd na czerwono . Teraz u nas niektóre się bronią ,ale po 15 min.30 będzie spadek .

przyszłość ciężko przewidzieć, ale pod jakiś scenariusz trzeba grać
    jak myślisz, gdzie pójdą nasi amerykańscy przyjaciele z tą górą gotówki w sytuacji niskich stóp i wysokich podatków i wycen na giełdzie w Stanach?
    ja obstawiam, że m. in. na rynki wschodzące
    a to właśnie przede wszystkim zagranica rozdaje karty na wig20
    a jak w Stanach będzie zwała, a my oberwiemy rykoszetem, to może być kolejny dobry moment na ładowanie akcji do wora

Odpowiedż dla pana WIKTORA . Jak w ameryce zacznie się zwała ,albo tylko korekta ,to u nas poleci na początku bardzo mocno ,bo nikt nie przewidzi z czym mamy do czynienia , Tylko przy korekcie w stanach u nas WIG 20 spadnie na 1820 .
  • Re: Zaczyna się niewinnie . Autor: ~Tomi88 [178.42.38.*]
    No dziś na czerwono wszędzie, no co za niespodzianka że demokraci chcą się dorwac do najbogatszych :p
    Dnia 2021-01-22 o godz. 17:06 ~Tomi88 napisał(a):
    > No dziś na czerwono wszędzie, no co za niespodzianka że demokraci chcą się dorwac do najbogatszych :p

najbogatsi się obronią, najwięcej stracić może klasa średnia
    Jak działa SOJUSZ PREZYDENTA USA i korporacji technologicznych? Wolność w Remoncie - warto obejrzeć ten filmik na youtube

I materializuje się to o czym piszę od zaprzysiężenia pana Bidena. Kwestią jest czy ,to korekta , czy początek pękania bańki . Zapinajcie pasy .
[x]
PEKAO 2,20% 83,70 2021-05-07 17:04:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.