• Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: mmm88 [212.180.252.*]
    Drodzy Państwo,
    Z przyjemnością informuję, o kolejnym już pozytywnym zakończeniu się sprawy na rzecz naszego klienta w sprawie przeciwko Fabryka Konstrukcji Drewnianych. Udało nam się odzyskać 100% zainwestowanych środków.
    Osoby zainteresowane postępowaniem zapraszam do kontaktu: 519 - 105 - 869, udzielę więcej informacji.
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: ~Obligatariusz [88.220.112.*]
    To wszystko dla mnie jest ciekawe, czy ogłaszający się jako odzyskiwacz należności ma  namyśli zakończenie postępowania sądowego wyrokiem czy wpływ pieniędzy na konto wierzyciela? Jakoś wielu z nas ma wyroki sądowe i pomimo że  komornik mocno działa pieniędzy nie widać na kontach.
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: mmm88 [212.180.252.*]
    Szanowny Panie,
    W żadnym ze swoich wpisów nie napisałem o postępowaniu cywilnym, które zresztą odradzam. Według mnie jest po prostu bezskuteczne.

W odpowiedzi na Pana pytanie, tak udało nam się doprowadzić do spłaty 100% wartości wierzytelności na rachunek bankowy Zleceniodawcy. Dla nas pozytywne zakończenie sprawy to spłata przez dłużnika, nie uzyskanie wyroku.
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: ~Obligatariusz [88.220.112.*]
    a to jeszcze bardziej ciekawe, jeśli nie postepowanie sądowe no to pozostaje tylko jedna droga :) no może dwie
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: ~Obligatk [5.173.16.*]
    A świstak zawija sreberka, tylko kolejna prowizja do zapłaty dziękuje za taką pomoc
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: ~obligatariusz [88.220.112.*]
    Dnia 2021-01-12 o godz. 12:54 mmm88 napisał(a):
    > Drodzy Państwo,
    > Z przyjemnością informuję, o kolejnym już pozytywnym zakończeniu się sprawy na rzecz naszego klienta w sprawie przeciwko Fabryka Konstrukcji Drewnianych. Udało nam się odzyskać 100% zainwestowanych środków.
    > Osoby zainteresowane postępowaniem zapraszam do kontaktu: 519 - 105 - 869, udzielę więcej informacji.

100% zainwestowanych środków minus prowizja czy koszty windykacji w wymiarze minimum 60% (no może zejdziemy do 40%)zainwestowanego kapitału, a odsetki po negocjacjach umorzone zarówno nie spłacone jak i ustawowe należne od nie wykupionych obligacji i nie zapłaconych w terminie odsetek :)
    Taki mechanizm to ja rozumiem    
  • Re: Odzyskane wierzytelności dla klientów Autor: mmm88 [212.180.252.*]
    60% kosztów windykacji? Wydaje mi się, że pomylił Pan kancelarię. Zapraszam do kontaktu, chętnie przedstawię Panu warunki współpracy.
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.