• to bankrut Autor: ~mer [89.64.72.*]
    zobaczcie sobie ratingi np. na biznesradar
    przetrwaja do otwarcia knajp przy takch kosztach?

• Re: to bankrut Autor: ~Amrust [31.0.40.*]
    https://smakosze.pl/mcdonalds-271220-ds-fastfood-kolejka
  • Re: to bankrut Autor: ~mer [89.64.72.*]
    to czemu nie maja zysków tylko straty?
  • Re: to bankrut Autor: ~Xxx [5.173.200.*]
    I to duze straty
  • Re: to bankrut Autor: ja3 [83.22.15.*]
    Aha, to jest 8 dzień z rzędu wzrostów. Dzisiaj szczególnie szybko papier łapie wartość, jutro przebijemy 30, a ty coś majaczysz o ratingach? Zejdź na ziemię, przespałeś swoją szansę.
  • Re: to bankrut Autor: ~mer [89.64.72.*]
    rośnie kurs, zyski spadają. Jesli fundamenty spolki i rating to dla ciebie majaczenie, to nie mam juz pytan, wzrost tylko spekulacyjny
    Fundamenty to akurat są i to konkretne. W Amreście są silne marki obecne na rynku od wielu lat. Oczywiście że jest to wzrost spekulacyjny. Amrest nie wypłaca dywidendy :-) Do tego mieliśmy słabą sytuację przez większość roku, teraz dodatkowo szczyt zachorowań i zakaz jedzenia w lokalu. To boli i to bardzo. Myślę, że wiele osób liczy tutaj na koniec sezonu grypowego i poluzowanie obostrzeń. Również mam taką nadzieję. Najbardziej obawiam się nowych pomysłów rządu i końca okresu ochronnego dla pracowników z 'tarcz antykryzysowych'. I nie chodzi mi tu o pracowników Amrestu, tylko ogólnie o potencjalnych klientów. Jeśli wierzysz w bankructwo, to wczoraj był dobry dzień na zrzut akcji. Zmniejszyłbyś sobie podatek.
  • Re: to bankrut Autor: ~wolo82 [31.60.54.*]
    Macron wczoraj wypowiadał się ze nalezy zapomiec o otwarciu restauracji po 20 stycznia.. jesli bedziemy miec szczescie otowrzym koncem wiosny... Jak wiecie Mati odpatruje od zachodu...

Nie spodziewałem się żadnych ruchów w styczniu. Ciągle mam nadzieję, że z początkiem marca coś się tu ruszy, choć planuję przenieść się na spółki growe na newconnect w Q2. Ma pojawić się kilkanaście nowych, z czego upatrzyłem sobie trzy :-)
  • Re: to bankrut Autor: ~pieto [185.244.96.*]
    A napisz które growe obstawiasz ?
    Aktualnie najbardziej siedzę w The Dust. Trochę zbyt późno wszedłem i tak się bujam, raz na plus raz na minus. Zamierzam tam pobyć najbliższe dwa lata. W Q2 okaże się czy było warto. Mają kilka fajnych pomysłów na symulatory (Hotel Renovator ma szasnę się sprzedać o ile będzie wyglądać tak jak na przebitkach) i większy projekt "Inkwizytor" (wiara i nadzieja w tej produkcji). Na jednym z czatów prezes mówił, że w ekipie jest kilka osób z doświadczeniem, im. programista pracujący przy 1 Wiedźminie. W planach jest zatrudnienie większej ilości programistów w 2021.

Zainteresowały mnie:
    Woodland games (grupa playway) - chłopaki mają dziwne pomysły na gry. Nie skupiają się na konkretnym gatunku gier. Chętnych na symulator autopsji pewnie będzie mało, ale jako że nie ma na tym polu konkurencji, to myślę że wstrzelą się w niszę. Zapowiadany Hell Architect (podobny do Prison Architect innego studia) zapowiada się na grę z jajem. Zrobili rozeznanie na kickstarterze: 10k dolarów kanadyjski do zebrania, zebrali 33k. Gra ma wyjść w Q1. Urban explorer też wydaje się być fajnym projektem ze względu na tematykę. Gry robione na Unity. Z mojej skromnej wiedzy powiem tak, silnik raczej dla mniejszych produkcji (nie dla AAA), jednak prosty do ogarnięcia. Dość łatwy do portowania. Pewnie w to wejdę jak się pojawią.
    Forestlight Games (grupa playway) - prezes ma fajne podejście biznesowe. Na czacie wspominał o projekcie VR realizowanym wspólnie z Huawei (bez konkretów). Mają wśród gier wsparcie dla HTC VIVE. Osobiście uważam, że dobre google wirtualnej rzeczywistości (np. Steam VR) to nadal ciekawostka. Gier pod to mało, trzeba mieć sporo miejsca w domu (żeby nie obijać się o ściany podczas gry), 4-6k złociszy i w miarę rozsądny komputer. Tak więc nie przywiązuję do VR jakiejś większej wagi. Co do reszty, zobaczymy jak się będą rozwijać. Trudno tu coś powiedzieć. Rollercoaster mechanic, wedding designer, the pope to dość obiecujące symulatory. Ta gierka z autkami z neonami to nie jest ich projekt - są tylko wydawcą. Będę obserwować.
    Obie do końca Q2 powinny pojawić się na newconnect :-)

Obserwuję, jeszcze kilka i trzymam się z daleka. Skupiam się na deweloperach, a nie na wydawcach. Taki przykład, do GOPa przymierzałem się 3x (ci co wydali 911 operator) i odpuściłem całkiem. Na Bankierze masz wątek w którym ludziki mocno czekają na Rustera (obiecująca produkcja - grałem w demo na Steam), który miał się pojawić w Q1. Info ze spółki odnośnie tej produkcji brak. Możę kogoś zainteresuje - teraz jest tam promocja...
[x]
AMREST 1,65% 32,00 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.