• Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~Tomus [89.64.64.*]
    ... Pamiętając o tym że start był na poziomie 6,5... a spadło w pół roku do obecnego 2,9?
    Czy to znaczy dalsze spadki????
  • Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~Cinu [83.28.219.*]
    Malo z tego rozumiesz póki co Tomus. Zobaczysz próg wejścia to coś Ci się może poukłada. To nie emisja dla detalu.
  • Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~Tomus [89.64.66.*]
    no to bardzo merytoryczna wypowiedź. Pracujesz dla OVID'a? Niech zgadnę PR/Marketing?
  • Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~X3 [31.171.152.*]
    Brak informacji dla kogo była ta emisja i o istotnych punktach umowy to SKANDAL.
    Spółka jeszcze swieżo po IPO drukuje masę akcji i inwestorzy mają to sobie tak po prostu zaakceptować?
    Nemesis zapowiada się ciekawie (o ile będzie single-player), ale zarząd to jakaś lewizna.

• Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~Początkujący [195.74.51.*]
    "Nemesis zapowiada się ciekawie (o ile będzie single-player)"

A jak Ty sobie to wyobrażasz? :-) To gra dostosowana do mulitplayera i ciężko mi sobie wyobrazić tryb single w takiej produkcji. To raczej będzie coś jak Among Us w uniwersum obcego na silniku Unreal (tego ostatniego nie jestem jednak pewny).

Co do emisji akcji - nie znam się - wiąż jestem giełdowym nowicjuszem ;-) Ale to co piszesz faktycznie nie brzmi ok.
  • Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~X3 [5.181.234.*]
    Dnia 2021-01-08 o godz. 10:02 ~Początkujący napisał(a):
    > "Nemesis zapowiada się ciekawie (o ile będzie single-player)"
    >
    > A jak Ty sobie to wyobrażasz? :-) To gra dostosowana do mulitplayera i ciężko mi sobie wyobrazić tryb single w takiej produkcji. To raczej będzie coś jak Among Us w uniwersum obcego na silniku Unreal (tego ostatniego nie jestem jednak pewny).

AI zastępujące prawdziwych graczy, najlepiej wyposażone w ciekawą osobowość. Single player drastycznie zwiększy zasięg sprzedaży. Nie każdy chce grać z dzieciakami z internetu.

> Co do emisji akcji - nie znam się - wiąż jestem giełdowym nowicjuszem ;-) Ale to co piszesz faktycznie nie brzmi ok.

Dlatego ta kwestia powinna zostać jak najszybciej wyjaśniona przez spółkę.

• Re: Jak się ma nowa emisja za 2,3 PLN do aktualnej wyceny na GPW Autor: ~Początkujący [195.74.51.*]
    Co do emisji zdaje się na Twoją opinię - i pewnie masz rację.

Ale Single jest w tej grze bez sensu, uwierz mi w grach jestem pro ;-) Potencjałem gier opartych na motywie zdrajcy jest kłamanie, manipulowanie i wzbudzanie emocji. Komputer choćby to symulował to jego wykrycie jako zdrajcy nie będzie dawało żadnej satysfakcji człowiekowi. Jako że komputer w scenariuszu jest wszechwiedzący, to jak sobie wyobrażasz granie jako zdrajca przeciw AI? Przecież to kompletnie bez sensu :-)
[x]
OVIDWORKS -5,61% 1,01 2022-06-29 09:38:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.