• Wyjaśnienie Autor: bart2020 [77.254.226.*]
    Szanowni akcjonariusze,

Nie wiem dlaczego, ale trolle upatrzyły sobie za cel moja osobę, przypisując mi związek ze spadkami. Chyba lepiej przyjrzeć sie przez kogo to sie faktycznie stało.... Zbierałem akcje AVT przez miesiąc czasu i mam obecnie 6 cyfrowy poziom akcji. Moja aktywność na forum bankiera tej spółki sprowadzała sie do powitalnego postu jakiś czas temu i udziale w kilku dyskusjach. Jestem jeszcze za krótko w spółce, aby o nie dużo pisać. Myśle, że wielu z Was nie wie kim jest ten Bart2020 z tytułów ostatnich postów. Wyjaśniam, trolle mnie nie znoszą bo zazwyczaj punktuje ich argumentami. Myśle, że wielokrotnie przeszkodziłem im w obrzydzaniu kilku spółek akcjonariuszom. Rola trolla jest marna. Są oni po to, aby nakłonić innych do sprzedaży akcji ze strata, aby sami mogli dokupić taniej. Hieny giełdowe. Im bardziej aktywni, tym bardziej chcą kupić, tym bardziej głodni. Czuja szanse.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: bart2020 [77.254.226.*]
    Tak, środowa sprzedaż akcji przez JC i dzisiejsze info o przesunięciu nie było przyjemne. Mam średni kurs na poziomie 1,7. Mam wiec w tym momencie strate jak wielu z Was. Dzisiaj zwiększyłem pakiet o 10% na kursie w okolicach 1,3. Zdecydowanie będę uśredniać obserwując reakcje rynku. Może będzie niżej? Nie wiem, cieżko powiedzieć. Tutaj rzeczywisty FF jest bardzo niski. Może rzucać. Może odbić. To zależy. Cieżko wróżyć.

Dzisiejsze ESPI nie jest dobre, ale nie jest fatalne. Jest tylko zle, bo trzeba czekać kolejne 2 miesiące. Należy tylko liczyć, że może ICG poda więcej szczegółów o np. Projekcie W i ich ewentualne połączenie w lutym będzie z większym przytupem. A może JC zwiększy udziały w ICG? Trzeba sie przyglądać ruchom i czekać.

Podobną taktykę przyjmuje Pantaran i wiele osób, które maja duże pakiety. Ja tu jestem zaledwie 1,5 miesiąca, ale wiem ze są tu osoby, które maja pakiety od blisko roku. Wiem, jak dla Was ta sytuacja musi być irytująca.
    Nie mogę wkleić całego posta. Coś ostatnio szwankuje bankier.

Ja zostaje na pokładzie i nigdzie sie nie wybieram.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Bart [37.248.209.*]
    Dziwi mnie nagonka na Pana. Nie rozumiem tego w ogóle. Nie posiadam takiego portfela jak Pan. Dlatego moja wypowiedz powinna być odbierana jaka neutralna. Sam jestem na poziomie 1.8 i czekam na wyżej. Wierze że tak będzie. Szanuje Pana wpisy. Pozdrawiam
    Tym bardziej ciesze się że Pan zawarł głos w przeciwieństwie do Pana EL! Czekamy
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Diaoo [188.146.33.*]
    W sumie nic się nie stało, tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kto nie sprzedał tak naprawdę nic nie stracił. Jeżeli umowa zostanie zatwierdzona, to warto poczekać trochę dłużej.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Uuuu [217.171.61.*]
    Na eurohit taki sam komunikat
    Tam spadek znacznie mniejszy tylko - 6%
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Hahah [46.204.21.*]
    Może dlatego, że eurohit jest na 2 fixach a espi zostało opublikowane po godzinie 15??? Nie wpadłeś na to?
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Doświadczony_Inwest [79.163.240.*]
    Połączenie nie musi być w lutym, równomiernie mogę nadgonić formalne zaległości i połączyć się na początku stycznia... Lub 18 lutego napisać że znowu przesuwają termin, ale to byłoby już niepoważne.
    Zgadza się. Oby nie. Cieżko byłoby to wytłumaczyć :/
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~leszczu [46.204.21.*]
    I na dogrywce 18k papieru sobie od tak leżało po kursie dolnych wideł, braliście po 1.8, brałeś po 1.3, a za 1.25 już fuj? :)
    Jeśli chodzi o mnie to już brak funduszy :/ Dobrałem mały pakiet po 1.5 ale na więcej już brak. Czekam.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Hahah [46.204.21.*]
    Milionerom skończyła się gotówka :) akcje za 1.25 gryzą w zęby
    Nigdy nie uważałem i nie uważam się za milionera. Jeśli posiadasz nieograniczoną ilość gotówki to gratuluję! Według Was jestem leszczem i niech tak zostanie:)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.248.154.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Mam nadzieję że chociaż party w skytower się wam udało i nie jest w związku z tą sytuacją przysłowiowa stypą :) ja się cieszę że dziś wyskoczyłem przed zjazdem, zagranie Januarego zdecydowanie ponizej pasa, po raz kolejny pokazuje że na giełdzie rządzi swoiste prawo dzungli i wygrywa tylko najsilniejszy.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Wiem [37.248.157.*]
    Większych bredni nie słyszałem. Bart2020 postaraj się bardzie... zerowa wiarygodność. Ty masz mln akcji..... zart roku kon by się usmial :))))))
    6 cyfrowy poziom to przedział od 100000 do 999999, a nie milion. Polecam czasem pomyśleć. Pozdrawiam.
    Wiem jest mało rozgarnięty.... nie od dziś.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Wiem [37.248.157.*]
    109 zl Innogene rozgarnięty Bart2020. Pytam się gdzie??
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~DejvFX [5.173.40.*]
    Coś wam powiem, jak byłem tutaj z jednym gościem na walnym aqt na którym okazało się co okazało a potemcposxlo info od nas na bakierze jakie są realia to nad wyśmiewali i do dzis nie znaja ludzie prawdy , bo nie chcą w nią wierzyć . Ja Bartowi wierze bo sytuacja jest logiczna myśle sam a swoje wiem i o jego pakiecie również . Jeszcze będzie tak Że Ci nam się Bart przysłuze zobaczysz jak mi się uda to czekaj na info od odpowiedniej osoby od środka . Z pozdrowieniami DejvFX
    Wiem- tłumaczyłem juz Co to 100 razy. 109 zł było wynikiem kalkulacji przy założeniu sprzedaży 1 mln zadeklarowanej przez Wojciechowicza. Taka wartosc Fair Value. Nigdy nie pisałem ile będzie kurs IGN wynosił. Rozpowszechniacie to kłamstwo wszędzie.
    Tak, Wiem to grupa osób. Około 10 adresów IP.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Decision [5.173.241.*]
    Albo jeden osobnik z VPN opłaconym przez mocodawcę. Tak czy inaczej obrzydliwe indywiduum. Żeruje na nieświadomych jak hiena.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~JR [195.177.85.*]
    Niestety zwyciężył owczy pęd.

Ja ze średnią 1.7, niestety ze względu na brak wolnych środków nie mogę niestety uśrednić, a wczorajsza sytuacja to jak promocja...
    W poniedziałek będzie taniej
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Oze [94.78.153.*]
    Vabun wchodzi w Oze polecam prześledzić
    Mega, bierz kredyt i pakuj do wora
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Stefan [217.171.61.*]
    Zebys sie nie zdziwil, to juz spadlo z 2,1 na 1,25
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Chyba [212.7.215.*]
    Albo urosło z 25 groni
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~henry_s [5.173.88.*]
    No cóż, info moze nie było dobre ale pozwoliło uśrednić. Trzeba czekać i tyle.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~aaaaaaaaaaa [88.156.140.*]
    Poszukajcie sobie barta2020 post o jego przemyśleniach przed raportem Inno Genne. Ile to jego zdaniem było sprzedaży testów, a to do Indii, a to gdzie indziej... nie pamiętam już tych głupot. Przeliczenia sprzedaży na kapitalizację spółki itp. cuda na kiju. Na podstawie czego przypuszczał? Oględzin siedziby, rozmowy z pracownikami, 40 h studiowania spółki (to jego słowa na temat innej spółki)? Otóż nie, to jego bełkot ubrany w język giełdy, nie mający żadnego uzasadnienia, albowiem nie miał prawa mieć żadnych informacji, aby uprawiać takie spekulacje. Wynik to w raporcie sprzedaż TESTÓW=NUL,było to przy cenie 60 zł za 1 akcję, teraz jest 31 zł, a w dole już było 21 zł. Ludzie jak możecie tak się nabierać na takich ludzi. ZAWSZE MÓWIĄ KIEDY DOBIERAJĄ, NIGDY KIEDY SPRZEDAJĄ.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Wiem [5.172.238.*]
    Myśleć Myśleć Bart2020 ubiera leszczy z uśmiechem
  • Re: Wyjaśnienie Autor: agent_cooper [46.215.102.*]
    Dnia 2020-12-20 o godz. 01:01 ~Wiem napisał(a):
    > Myśleć Myśleć Bart2020 ubiera leszczy z uśmiechem

Może w Barcie jesteś zakochany? Może tak jak w przedszkolu, chłopcy ciągną za włosy dziewczynki bo chcą kontaktu z nimi, tak Ty tylko Bart i Bart w negatywie? Bart ubrał, Bart powiesił, Bart się uśmiecha, Bart odpowiada za globalne ocieplenie klimatu. Boje się, że jak otworzę lodówkę to znajdę tam komunikat, że znowu Bart! Zagadaj z nim w innym tonie, spróbuj być miły, doceń jego wkład i pracę jakie włożył w to forum. Może się dogadacie, zostaniecie partnerami biznesowymi, przyjaciółmi a może coś więcej ... ;) ?
    PS.
    Przyszedł mi do głowy trochę irracjonalny pomysł. Może z Bartem tworzycie już od dawna jakiś układ? Nie wiem tylko po co?
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Leszcz [188.147.55.*]
    Powiem wam tylko tyle że Bart naganial na inbook przy 6-7 zł a na innogene jak był już po 80 :) zobaczcie na jakim poziomie są teraz te spółki
  • Re: Wyjaśnienie Autor: marecki666 [89.247.100.*]
    Po co klamiesz Leszczu? Bart nie naganial, tylko pisal ze wszedl w inbooka ale jak byl po 1.5 zl (i dobieral po 2, 3), wiec po co te teksty? Zreszta na IGN pisal ze wchodzil w okolicy 10, wiec ci co “sie podlaczyli”, to do 88zl chyba nie mogli narzekac?
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~Troll_alert [188.146.97.*]
    Wypad kłamco. Prawdziwe wartości to odpowiednio 3 i 13 zł. Kłamstwo ma krótkie nogi, wystarczy przejrzeć starsze wątki. Zresztą to wszystko nieistotne, należy się kierować własnym rozumem, żaden Bart nie będzie za nikogo myślał.
    Kolego Leszcz, największa batalie z Trollami miałem kiedy kurs spadał tam poniżej 2,5 zł... wtedy kiedy „Wiem” sie załadował.
  • Re: Wyjaśnienie Autor: ~akcjonariusz [37.30.49.*]
    bart2020 jak wygląda Twój pakiet na dzień dzisiejszy czy już dawno go niema?
[x]
AVATRIX 3,57% 1,16 2021-12-02 13:17:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.