• dzień dobry Autor: ~TK [83.30.39.*]
    Dołączyłem do grona akcjonariuszy kupując dziś naście tysięcy akcji, trochę za późno, przyznaję, liczyłem, że kurs sięgnie wartości poniżej 2zł, a tutaj tylko liźnięcie 2,05 i zmiana trendu. Niemniej patrząc na potencjał, możemy mieć tu w przyszłym roku nawet kilkanaście złotych za akcję. Te kilkaset akcji na 3,00zł to moje do kupienia, może ktoś się jeszcze skusi.
  • Re: dzień dobry Autor: ~AtlR-88 [89.64.66.*]
    Chyba nikt w tej cenie nie kupi. Z uwagi to co się dzieje ostatnio w OW i ruchy z pracownikami, myślę że niedługo będziesz mógł kupić po te 2 PLN. Na razie od tygodnia duzi wyprzedają po małych pakietach 10-20K dziennie. Cisza w eterze, Zarząd do wymiany. Pożyjemy zobaczymy.
  • Re: dzień dobry Autor: olaf3000 [5.173.8.*]
    a co sie dzieje z pracownikami? skad te info

• Re: dzień dobry Autor: ~Cinu [83.28.219.*]
    Z pracownikami wszystko OK. Wszystkie szczegóły współpracy dograne z Awaken. Cierpliwie czekać, w przyszłym roku dwucyfrowy kurs.
  • Re: dzień dobry Autor: ~TK [83.30.39.*]
    Jak to chyba nie, skoro po 3,30 dzień się zamknął. Od ponad 3 miesięcy tutaj nie było tak wysokiego zamknięcia dnia. Obroty rosną. Idziemy na 3,50-4
  • Re: dzień dobry Autor: ~Vodka [94.246.170.*]
    Duzi wyprzedzają....ci to za hasła....Nie kupiłeś żałuj
  • Re: dzień dobry Autor: ~TK [83.26.166.*]
    Zabunkrowane zleceniami w okolicach 3,50, przydałoby się jakieś info dla dalszych wzrostów.
[x]
OVIDWORKS -22,31% 1,01 2022-06-27 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.