• wykup obligacji FKD Autor: ~Stan [185.187.55.*]
    Czy ktoś uzyskał pieniądze z obligacji FKD przy pomocy kancelarii Damian Janeczek - Deputo sp. z o.o.
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Maciej [37.225.29.*]
    A ja bym dodał czy ktoś odzyskał cokolwiek przez jakąkolwiek kancelarie
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~ZER82 [148.64.14.*]
    Podbijam. Ktoś coś odzyskał?
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~życzliwy [80.244.90.*]
    Macie dwie opcje

1 zamienić obligację na akcję i zostaną wpuszczone do obrotu niewiadomo kiedy, ponieważ już od roku nie podpisują sprawozdania i zawieszony jest rynek akcji -odezwać się do prezesa

2 sprzedać je za 25% wartości osobie trzeciej i odzyskać jakaś cześć chociaż. i zapomnieć o tej spółce. (paradoksalnie to najlepsza opcja) Na drugi raz kupując obligację spółki zastanówcie się czy jest ona wypłacalna i nie pchajcie się w taką inwestycje. - mam namiary na gościa który odkupuje obligacje

3. wiecznie czekać i wpaść w sidła zaprzyjaznionych z prezesem kancelari.
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Obligat_P [88.156.137.*]
    Prosiłbym o namiary na gościa, który skupuje obligacje. Chętnie "potarguję" się z nim. Biorę pod uwagę kilka opcji, w tym również zlecenie odzyskania środków firmie windykacyjnej/kancelarii (poprzez postępowanie karne). Spokojnie, odsetki cały czas rosną, to już 20% wartości pierwotnej.
    adres: pocztaem@o2.pl
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~MarciejK [80.52.152.*]
    Tak, ja odzyskałem 20tys. Środki wyegzekwowane w pół roku. Oddałem do nich jeszcze jeden temat ostatnio, bo z FKD sobie ładnie poradzili. Też miałem propozycji zamiany obligacji, ale nie zgodziłem się na ten układ

Pozdrawiam i polecam Maciej K.
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Ryszard [89.64.55.*]
    Witam.P. Macieju prosze o namiary na ta firme. ,.emeil. rjurkowski@interia.eu
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Zbyszek [185.234.234.*]
    Ja tez polecam, u mnie sprawa zakończona w 4 miesiące i kasa na koncie
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Obligat_P [88.156.137.*]
    Ze względu na brak chęci rozwiązania problemu ze strony FKD (to już 2 i pół roku), też ostatnio oddałem Deputo sprawę odzyskania kasy. Jak będą postępy, to oczywiście dam znać.
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Ryszard [89.64.56.*]
    Kto Panu odzyskiwal prosze o namiaryl
  • Re: wykup obligacji FKD Autor: ~Rychu55 [89.64.55.*]
    Czy ktos zajmuje sie odzyskaniem obligacje serii Z,gdyz minelo juz 2 lata a nie wyplacono nawet odsetek za ostatni rok i nie wykupiono tych obligacji wraz kuponami imiennymi, i-meil . rychu@interia.pl
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.