• Raport Autor: ~cc [83.27.154.*]
    czytał ktoś raport ZA III kw. ???
    bo ja tam widzę Zysk z "działalności operacyjnej"

iii
    moim zdaniem
    Raport ZA 2019 rok może być dopiero Po raporcie ZA IV kw.
    a tylko po to byście wpierw zobaczyli rok 2020 NA +
    nim zaczniecie ujadać na 2019 r na -

aa
    Obligacje - ja ich nie mam - wyszło jak wyszło - posiadaczom współczuje "nerwów"
  • Re: Raport Autor: ~Obligatariusz [195.38.12.*]
    Kończy się rok 2020, a oni do tej pory nie przedstawili raportu za poprzedni rok, tzn. 2019. Po prostu żenada ;(
    Spółka z tych, o których chciałbym szybko zapomnieć, lecz ze względu na posiadane obligacje niestety nie mogę.
  • Re: Raport Autor: ~Krogulec [89.64.10.*]
    Z tego co piszesz to nie masz onligacji i nam współczujesz. Z tego wniosek ze posiadasz akcje. Jeszcze bardziej ci współczujemy bo tego g....za 1gr nie sprzedasz. My choć odrobinę dostaniemy jeżeli ogłoszą upadłość. Tobie zostanie tapetowanie ścian. Glowa do góry.hihi
  • Re: Raport Autor: ~Maciej [37.225.56.*]
    Taaaa dostaniesz słyszałeś kiedyś aby obligatoriusze dostali kasę po ogłoszeniu upadłości hehehe pierwszy bierze skarbówka, potem ZUS, potem banki. Ale dla Ciebie na pewno coś zostawia.
  • Re: Raport Autor: ~szark [83.6.127.*]
    Skoro FKD jest właścicielem FKD Emplyees, zakładam, że można zlicytować FKD Employees?
    Ta spółka robi główny obrót, jest rentowna.

A tymczasem koszty ogólnego zarządu w zeszłym kwartale wzrosły o.... 700 tysięcy. Panie Waldku, niech pan się boi - wyciąganie kasy z firmy nie ujdzie na sucho. Temat zgłoszony do odpowiednich organów... działają opieszale... ale prędzej, czy później panowie w ciemnych płaszczach zapukuają...
[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.