• DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~TEN [188.146.234.*]
    Tak, długa cisza nastała. Nawet w mediach o Hawe nic nie słychać. Wszyscy zamilkli!
    Rzeczywiście, pieniądze lubią ciszę. Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują. Tak więc sprawy toczą się w dobrym kierunku i są juz bardzo bliskie finału. Ale jak mówią wtajemniczeni w niedługim czasie ktoś właściwy ma przemówić do publiki. Czekamy! Może na Święta Bożego Narodzenia będzie jakąś gwiazdka i z Nowym Rokiem, nowym krokiem już pójdziemy!
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~KPINA [188.147.36.*]
    KPINA
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Jpgi [83.142.182.*]
    Ok to nie jadę do Prezesa po kasę czekam spokojnie. Prezes niech spokojnie spi w święta .Pozdrawiam Jogi życzę dużo zdrowia
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~artystajan62 [31.0.121.*]
    Długo czekałem na taki wpis.
    Oby coś z tego było.Trzymajmy się ciepło.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~xxx [5.184.55.*]
    Typowy wątek troli.
    "...
    Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują.
    ..."

Skoro dług Hawe Telekom został uregulowany, to po co potrzebny jest układ, bo wydaje mi się, że układ stosuje się wtedy kiedy nie ma innej możliwości uregulowania zadłużenia. A jeżeli układ nie został dogadany, to znaczy, że dług nie został uregulowany.
    Albo wszyscy, którzy się wpisali powyżej są trolami, albo niektórzy są bardzo naiwni.
    Poprzednie propozycje układowe były jakąś ściemą zarządu. Takie pozorowanie działań. ARP miało być spłacane w ratach i w dodatku nie w całości, a podmioty powiązane z CFI od razu i w całości. Zgodzilibyście się na miejscu ARP na taki układ? Nie wiem, czy jeszcze trwają te rozmowy na temat układu, ale jeśli nadal zarząd w ten sposób traktuje drugą stronę, to sukcesu nie wróżę. To chyba od początku było tylko po to, żeby odwlec pewne decyzje w czasie.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Zagłoba [37.225.47.*]
    Ciekawe kto jeszcze chce z "nim" się "dogadywać" bez bieżącego regulowania zobowiązań ?
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Janusz [37.248.139.*]
    Za chwilę będzie rocznica CYPRYJSKIEGO wątku i nieśmiało dopytam te 100 milionów już wróciło na konto spółki?
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.146.165.*]
    Jak do mnie to dzięki - Er
    Info od św Mikołaja
    Jeżeli dług spłacony - zaległe raporty i na GIEŁDĘ - bez ściemy
    Idzie weekend to piwko i spokój bo nerwy nic nie pomogą
    Pozdrawiam posiadaczy
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~blackboo [46.204.20.*]
    skoro spłacili to po co im układ ???
    Albo skoro układ do co spłacili i jaką kwotę ?

Dnia 2020-12-03 o godz. 12:05 ~TEN napisał(a):
    > Tak, długa cisza nastała. Nawet w mediach o Hawe nic nie słychać. Wszyscy zamilkli!
    > Rzeczywiście, pieniądze lubią ciszę. Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują. Tak więc sprawy toczą się w dobrym kierunku i są juz bardzo bliskie finału. Ale jak mówią wtajemniczeni w niedługim czasie ktoś właściwy ma przemówić do publiki. Czekamy! Może na Święta Bożego Narodzenia będzie jakąś gwiazdka i z Nowym Rokiem, nowym krokiem już pójdziemy!

• Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.146.227.*]
    Ja myślę że autor blefuje - takie Info musiało by się przebić
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Ktoś [37.47.17.*]
    Zgadzam się.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Xior [31.60.6.*]
    "Ten" skąd te wieści?

Xior.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.146.163.*]
    Szkoda że nikt tego nie potwierdził ale Info pozytywne i nasza wiara w ten wpis nic nie daje
    I MAM NADZIEJE ŻE ,,TEN,, nie podsmiewa się że mnie
    analizując wpis to rozsądny scenariusz - mógłby napisać go ktoś z PAH
    Widząc co Orlen robi z mediami to i Hawe jest do przyjęcia - czy nie ?
    Strategiczna spolk
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.147.105.*]
    Up
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~RR [88.156.139.*]
    Znikąd - to bzdury wyssane z palca.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.146.227.*]
    Jak się dogadują to o ,, konkluzjach ,, niech nie zapomną
    Spółki skarbu państwa szastaja kasą na lewo i prawo - niech biorą
    A my czekamy na Info
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~xxx [37.47.0.*]
    Ostatnio Ddd w wątku "Zaśmiecanie" napisał "...i o czym to swiadczy albo o glupocie tych ludzi albo caly czas utrudniaja aby cos dzialac i odzyskac kasiore..."
    Sami sobie możecie wyrobić zdanie na temat Er i wartości jego wpisu, który dodał powyżej.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~xx [93.157.116.*]
    jak tacy jak ty robią takie wpisy to ta kasa zgnije .nie ćpaj
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [37.30.19.*]
    Jutro wam napiszę że na żartach się nie znacie ok.
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [46.204.32.*]
    Wesołych Świąt Bożego narodzenia
    Rozwiązania naszych spraw w 2021r
  • Do TEN Autor: ~Gillette [37.47.19.*]
    Mistrzu, jak mam odzyskać pieniądze i kiedy? Zainwestował prawie 200 tys zł. Powiedz, napisz...
  • Re: Do TEN Autor: ~anonim [188.146.232.*]
    Zwróć się z tym pytaniem do KNF, która dla ochrony akcjonariuszy wykluczyła Hawe z giełdy. Może coś zaproponuje. Nawet powinna !
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [188.146.65.*]
    Widać że wielu się niecierpliwi
    TEN to żartobnis
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Er [46.204.54.*]
    To ten ?
  • Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Aero [195.38.12.*]
    Dnia 2020-12-03 o godz. 12:05 ~TEN napisał(a):
    > Tak, długa cisza nastała. Nawet w mediach o Hawe nic nie słychać. Wszyscy zamilkli!
    > Rzeczywiście, pieniądze lubią ciszę. Jednak jak wieść gminna niesie dług Hawe Telekom został uregulowany, a sam układ ma być głosowany późną wiosną lub latem. Co ma być zawarte w układzie tego na razie nie wiadomo, bo to jeszcze zainteresowani dogadują. Tak więc sprawy toczą się w dobrym kierunku i są juz bardzo bliskie finału. Ale jak mówią wtajemniczeni w niedługim czasie ktoś właściwy ma przemówić do publiki. Czekamy! Może na Święta Bożego Narodzenia będzie jakąś gwiazdka i z Nowym Rokiem, nowym krokiem już pójdziemy!

W tym wątku masz informacje na temat zobowiązań finansowych HT, na podstawie opublikowanego Sprawozdania Finansowego HT za 2020 r.:
    https://www.bankier.pl/forum/temat_zobowiazania-finansowe-ht,47249691.html 

• Re: DO BRY ZNAK - do Er Autor: ~Brygadzista [188.147.99.*]
    I co z tego wynika dla akcjonariuszy ?
    Gdzie moje akcje, gdzie moja kasa ?
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.