• Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~Masaj [37.248.200.*]
    Chodzik_ksiezycowy + sabik + kto jeszcze wie
    Te samo ip IP 89.229.211.*
    Wszystkie ich komentarze mają na celu przestraszenie ludzi głosząc śmieszne wywody o korekcie poniżej 4 zł XD
    Obecność takich trolli tylko powinna umocnić nas w przekonaniu że to dobry papier
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: klajnak [83.24.168.*]
    Spokojnie, szczekanie takich naganiaczy nic nie da... takie numey to są dobre na spółkach gdzie siedzi dużo drobnicy i akcjoinariat jest dość mocno rozproszony... tu natomiast takiej rzeczy nie ma, bo jak spadało to głównie w transakcjach po 2 tys sztuk a jak rosło to było podobnie.. ja to obsrwuję arkusz zleceń i dopkóki lewa i prawa strona nie przesuwają sie mocno w dół dopóty jest ok.
    Na razie kółkowicze tu nie maja co robić, bo akcje można łatwo sprzedać ale już odkupić w dużo niższej cenie to już na razie trochę gorzej, a po wystawieniu koszyka to można czekać i pół dnia zanim ktoś go wypełni....
    Poza tym tu kurs będzię taki jaki został ustalony przez dużo większych od nas i to nie tu tylko w Londynie i żadna drobnica czy też nasza rodzima spekuła nie jets chyba zagrać tak aby zakręcić mocniej kursem.
    Więc takie pseudozagrywki psychologiczne aby zasiać trochę niepewności są ważne jak zeszłoroczny śnieg, ja tu kiszę się z całiem przyjemną średnią ceną i nawet jak spadnie do 4 zeta to i tak będę jeszcze fajnie zarobiony a wtedy to zamiast zastanawiać się czy sprzedawać to będę kupywał kolejne akcyjki.
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~chodzik_księżycowy [89.229.211.*]
    nie płakać leszcze tylko kupować hi hi skoro jest takie tanie ;;;
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~klajnak [195.8.221.*]
    widzę że grubas się odezwał.... no, no jestem zaszczycony że taki bonzo łaskawie się na forum udziela :)

no mówiłem ze będzie spadać i co nie spada, strach tego teraz tykać !
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~nowicjusz [185.245.193.*]
    Ty idź na ten swój Groclin wreszcie
    groclin zmienia profil produkcji sprzedaje fabryki n ukrainie i inwestuje na Bałkanach tam będzie jazda po nowym roku.
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~nowicjusz [185.245.193.*]
    To kupuj i siedź cicho, nas tu Twój chłam nie interesuje
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~Misiek [77.65.95.*]
    2k skupuje znów na poziomie 4.4zl, czekać tylko na wzrost w UK i będzie jazda
  • Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~klajnak [195.8.221.*]
    I te nasze wymianki po 2 tysiące.... :)

• Re: Uwaga na naganiacza na spadki Autor: ~Misiek [77.65.95.*]
    Mało płynny towar to muszą kombinować żeby za bardzo cena nie poszła do góry. Jeszcze by się zrobił wolumen, ściągnęli by inwestorzy z innych spółek i by stracili kontrolę nad ceną co było widać po ostatnich wzrostach.
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.