• Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Xior [31.60.38.*]
    http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa

Xior.
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Jogi [83.142.182.*]
    Nie głosuje na oszustów PO, konfidentów ,szpicli, szmalcowników ,komunistów, SB-ków, zdrajców ojczyzny, dzieci resortowych i pachołków Moskwy powiązanych z SB-kami.
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Xior [31.60.3.*]
    Historia podbna jak u Nas.

Xior.
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Zagłoba [37.225.39.*]
    Brawo Wy, Jogi i Xior, to bardzo ważne dla akcjonariuszy Hawe wiadomości
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Er [37.30.19.*]
    Łapka Zielona dla ,, jogiego ,, popieram
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Ddd [188.146.231.*]
    Jogi to mi odpowiedz ...ile rzadzi PiS ? Co zrobilo w tej sprawie...Nic ..wrecz utrudniaja sprawe...wnioski...bo sa umoczeni tak samo jak ci z PO...amen
    PIS rządzi drugą kadencje czyli 5 lat zostało 3.Pytasz co zrobił PIS w tej sprawie a może PIS nic nie wie o hawe a powierz ze były przymiarki do przejęcia i co cicho a moze to były tylko bąki. Moja rada pisać do ukochanego szeryfa PS .Ziobro na 100% nikt nie pisał i szeryf nic nie wie o okradzeniu z akcji akcjonariuszy .Jak to nie pomoże to drugie pismo do szeryfa ze złodzieja przywieziemy w worku do szeryfa i zaznaczyć co nam grozi i jaki & za przywiezienie złodzieja w worku .Jak juz przywieziemy to złodziejowi i jemu rodzinie zablokować konta i cały majątek jaki posiada. Sądy są jaki są sami widzieliscie układy nad układy a PIS rozbija te układy Tulejowe i inne układy świętych krów finansowych co dymali Polaków ci z PO a tak było zakładali spółki i spółeczki a potem napełniali worki kasą podrabiali faktury i żyli jak niby biznesmeni ps ,Złodziejaszki pływające na jachtach na Karaibach PIS rozbija te układy juz leszcze trzęsą gaciami i co krzyczą to wina PIS PIS -Kaczyńskiego bo wali po łapach oprychów finansowych. Zobaczcie sami jaki element wychodzi na ulice hahahahhaha jak nie SB-cja, komuchy i gołe zady chwalące sie skrobankami napuszczanie przez polityków PO umoczonych po uszy PIS nie bije księży ,nie maluje kościołów, nie maluje pomników naszych patriotów w Polsce jest potrzebna nowa partia nie uwikłana w żadne interesy i machloje a wiec młodzi do dzieła Kogo uraziłem tym wpisem to sorry Pozdrawiam wasz ukochany Jogi
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [188.147.36.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.142.182.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~ponownie [188.147.36.*]
    Jogi "moderator" zadziałał i wykasował poprzedniego, więc napiszę jeszcze raz.

Gdzie są ZŁOTE JAJA o których tak ochoczo 4 lata temu na tym forum pisałeś, odpowiesz ?
    Pisałem ci o jajach ze prezes buchnął złote jaja i trzyma je u siebie wal do niego ja cie nie okradłem a ze prezes je buchnął to czemu stękasz do mnie jak stara baba na klozecie to jak cie złodziej okradnie to do będziesz miał pereskie do okradzionego .Jeszcze raz wal do prezesa po złote jaja
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~ponownie [188.147.36.*]
    Serio,

Jak prezes mnie okradł to i ciebie, bo przecież kupowałeś tysiące akcji.

Rozumiem, że ty już do niego waliłeś i odzyskałeś swoje ukradzione złote jaja.
    Jogi ja nie skomle jak wyglodnialy pies na forum tylko wrecz przeciwnie. Z tego co napisales i wielu innych wnioskuje ze sa za partia rzadzaca i piszecie co oni nie zrobia...otoz guzik zrobia...tak jak i poprzednicy..
    Gadki typu idz do prezesa to tylko jakis malolat moze pisac i to bez wiedzy..
    Ja po to wchode na to forum moze ktos cos rzeczowego napisze...ale nie glupoty tego typu
  • Re: Do poczytania! WAŻNE! Autor: ~Ktoś [37.47.31.*]
    PIS wie bardzo dużo o Hawe. Zapewniam. Nie zaszkodzi przypomnieć jakimś pismem.
    Jogi mowi Ci cos getback...mowia Ci cos skoki i moglbym wymienic wiele innych spraw wiec bie ludz sie ze ta czy inna partia bedzie super. Otoz kazdy ma swoje interesy ktore pilnuje.
    P.s zeby nie bylo ze jestem za lub przeciw komus. Jestem antypolityczny....
    Skoro jesteś antypolitycy to wal po swoje do domu prezesa niech odda ci to co ci ukradł tu na portalu nic nie zyskasz nawet ja tylko jak widzisz same dyrdymały sie opisze i nic to nie daje bawcie sie wesoło
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.