• Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~takisegostek [89.174.74.*]
    PRM Morawiecki podał dziś rano.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~ted [188.122.0.*]
    Dramat. Masakra co te PISowce zrobili z gospodarką..
    Dobrze się rządziło, jak była sielanka i gospodarka rozpędzona przez poprzedników..
    A teraz ich sztandarowe hasło"Polska w ruinie" sprawdza się na naszych oczach...
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Piotr [188.125.46.*]
    Katastrofa i tyle w temacie
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Mat [83.26.224.*]
    Żadna katastrofa.
    AmRest działa na wynos na pełnych obrotach.
    Będzie podobnie jak w maju, po otwarciu ludzie rzucą się na lokale jak by to był rok 2000.
    Być może jakaś korekta to będzie okazja na dokupienie.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Takisegostek [37.47.29.*]
    Piwo też bierzesz na wynos ? Porównaj prowizję na jedzeniu z kawą, piwem etc.
    Jest lipa na 1 - 2 m-ce, nie wiadomo kiedy otworzą.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Nowy [5.173.0.*]
    >>Masakra co te PISowce zrobili z gospodarką..Dobrze się rządziło, jak była sielanka i gospodarka rozpędzona przez poprzedników.< Co robi z myśleniem ślepa nienawiść. Tak, PIS wymyśliło pandemię, PIS stworzyło wirusa, bo PIS chce zniszczyć gospodarkę. PO z kolei rozpędziło gospodarkę tak bardzo, że aby ratować budżet trzeba było ukraść ludziom kasę z OFE, co klepnął całkowicie niezależny od ówczesnej wladzy, sprawiedliwy SN. Skąd wy się bierzecie? Można wiele PIS zarzucić, nie sa rządem marzeń, ale na Boga, ludzie, trzymajmy się ziemi i realiów, bo odlatujemy przez tą wzajemną nagonkę polityków i zależnych od nich mediów w jakiś wirtualny kosmos. Z tego nic dobrego na pewno nie będzie.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Krzyś [37.248.210.*]
    To amrest wynos pięknie wykorbi,galerie otwarte.
    Jedziemy
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Mars [188.147.53.*]
    Kicha na całego, chyba będzie korekta a później mam nadzieje ze w górę...
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Inwestor [89.64.82.*]
    Sprzedałem po 22 i plułem sobie w brodę. Natomiast po przedłużeniu zakazu dla gastronomii nie widzę szans w krótkim terminie na utrzymanie kursu 24-25.Na wiosnę też mieli dowóz i wynos i wiemy jaki był wynik za 2Q. Cały 4Q jest stracony i przypominam, że tylko w Chinach funkcjonują normalnie, pozostałe kraje mają też zamknięte.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~mars [188.147.56.*]
    Zrobiłem podobnie i przeszedłem na PZU, jeżeli cena spadnie myśle ze raz jeszcze zainwestuje. Niestety, nie spodziewałem sie aż takich dużych obostrzeń. Bardzo kibicuje tej spółce mam do niej sentyment i życzę wszystkim by ewentualnie wyszli na swoje no kiedyś to sie musi stać...
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Jarek [77.255.179.*]
    Miałem dokładnie te same odczucia. Sprzedałem po 22.50, zarobiłem 40% w dwa tygodnie. Nigdy w życiu nie miałem takiej dobrej transakcji, a i tak wogóle mnie to nie cieszyło bo myślałem że sprzedałem zbyt wcześnie. A teraz widze że to była dobra decyzja żeby sprzedać.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Takisegostek [37.47.29.*]
    Masz rację, news o przedłużeniu lockdownu + oczekiwana przez wszystkich zwałka przeniesie nas w okolice 19-20 zł.
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Xzvb [141.0.12.*]
    Firma 2 m-ce z IV kw - praca na ćwierć gwizdka! Będzie więcej niż 300 mln EURO na minusie w tym roku. Policz ile ile lat będzie to odrabiać. Może tego nie przetrwać a ty mówisz o 20 zł. Raczej 2 zł
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Ted [37.30.56.*]
    Myślę że dużo niżej
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Michalllo [5.173.225.*]
    Niestety, w poniedziałek wodospad od najbardziej wystraszonych a później tygodnie niewiadomej. Chyba nie wytrzymam tu na long term..
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~Dk [88.199.123.*]
    Dokładnie tak będzie. A potem będzie już tylko do góry. Po wykresie wszystko widać. Rysuje się formacja głowy i ramion
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~fundamentalista [178.235.208.*]
    To było raczej do przewidzenia, jest pretekst żeby wypełnić lukę i zmaterializować korektę, pytanie do jakiego poziomu spadnie? Ale long termowo bez zmian
    Niestety w Q4 strata może być większa niż w Q2. Dodatkowo jeśli skumuluja ferie w jednym czasie ludzie nigdzie nie będą wyjeżdżać i kolejne straty dla punktów przy autostradach..
    Teraz wszytsko w rękach banków bo po Q4 na pewno będą potrzebne kolejne restrukturyzacje:(
    Niestety w Q4 strata może być większa niż w Q2. Jeśli jeszcze skumuluja ferie w jednym czasie ludzie nigdzie nie będą wyjeżdżać i kolejne straty dla punktów przy autostradach. :( lipa straszna
  • Re: Gastronomia zamknięta do 27.12. Autor: ~asd [79.190.178.*]
    Wszyscy nagle już nie myślą o tym, że masowe szczepienie już w drugiej połowie stycznia tylko czarno-wieszczą , że niby już było lepiej a teraz będzie gorzej. A może to i lepiej żeby ludzi zdyscyplinować jeszcze na finiszu tego całego zamieszania z covidem. Jak ludzie przesiedzą całe ferie w domu to się potem nie będą długo bronić przed szczepionką. Inaczej sporo ludzi pomyśli że może jest nam ( całej populacji ) ona wcale nie potrzebna i zacznie się cyrk. Myślę, że to przemyślane ruchy i koniec pandemii już bliski. Pamiętajmy, że kupujemy przyszłość gastronomii fast food. Ja kupuję. Nie będę sprzedawał bo może spadnie o 2 zł lub 4. Nie przyłączę się do drobnych spekulantów. Jestem inwestorem z zasadami i nie przyłożę ręki do wariowania z kursem.
[x]
AMREST -2,56% 28,20 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.