• Do Starszego Pana Autor: ~Janusz [37.225.47.*]
  Jakie rezultaty przyniosły pańskie działania ? Czy zechce Pan o tym napisać ?
 • Re: Do Starszego Pana Autor: ~StarszyPan [195.225.69.*]
  Byłem przesłuchiwany a obecnie czekam na decyzję prokuratora. Zachęcam wszystkich mniejszościowych akcjonariuszy do złożenia
  zawiadomienia o szkodliwych działaniach zarządu i RN. Myślę że jest to jedyna droga do odzyskania części zainwestowanego kapitału. Przed mami licytacja MT i jeżeli nie zostanie wpisany przez p. Morawieckiego na listę ochronną to sprzedaż MT stanie się faktem. Niestety kasa z licytacji będzie za mała aby coś zostało dla akcjonariuszy i Hawe będzie spółką która nie ma nic oprócz bezwartościowych akcji.
  Pozdrawiam.
 • Re: Do Starszego Pana Autor: ~Umoczony [188.147.42.*]
  Poczekam do lutego jeśli będzie tak jak piszesz ze suma z licytacji nie zaspokoi drobnych akcjonariuszy trzeba będzie iść „Twoja droga „ . A jeszcze jedno gdyby nawet wymiar sprawiedliwości przyznał Tobie racje oraz zasadził sumę odszkodowania to z skąd ściągnąć ? Z prezesa który zapewne jest „biedny jak mysz kościelna „?
 • Re: Do Starszego Pana Autor: ~Jogi [83.142.182.*]
  Wania Szuka pracy on ściąga długi nawet od biednych i ich rodzin. Krauze chciał wydymać i sie sam wydymał a czas pokaże będzie golas a był taki bogaty ze latał samolotami czy Helikopterem przylatywał na mecz Arki Gdynia bo był udziałowcem klubu.
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.