• nie tylko sport.. Autor: chudy0283 [165.225.206.*]
    Warto wiedzieć że Benefit to nie tylko sport a także udziały w : LangMedia - jeden z lepszych portali do nauki języków obcych.
    A także X-code - branża IT.
    A siłownie, fitnessy i baseny to wszystko wróci do życia szybko, każdemu kto chodził regularnie bardzo teraz brakuje sportu..
  • Re: nie tylko sport.. Autor: ~kalistenika [193.192.62.*]
    Sugerujesz , że dawno, dawno temu jak nie było multisportu człowiek nie uprawiał sportu. :)
  • Re: nie tylko sport.. Autor: chudy0283 [165.225.24.*]
    dziwny wniosek nic takiego nie sugerowałem, ale skoro zostałem wywołany to tablicy przy okazji opowiem jak ja zacząłem..
    dawno dawno temu w 2007, zacząłem chodzić do przyzakładowej siłowni po pracy, była za darmo dla pracowników (fajny pomysł skądinąd..) . W 2008 zmieniłem prace więc chodziłem do osiedlowej małej siłowni, karnety żeby było taniej, czasem na basen.. tak przez kilka lat.
    Co mi teraz daje multisport a czego nie ma w karnecie na osiedlową siłownie? Np. mogę iść na siłownię jak jestem w delegacji, na wakacjach, nie płacąc dodatkowej kasy lub np. jak czekam na żonę która robi zakupy gdzieś w centrum... a jak dzieciaki wyciągną mnie na basen to chociaż ja mam gratis.. ;)
[x]
BENEFIT 8,80% 544,00 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.