• PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.164.*]
    Wstępujcie! Razem będzie łatwiej sądzić się ze złodziejami!

PAM I nie ma żadnej oferty kupna od nikogo.

Prezes Bertrand LG siedzi cichutko i czeka, aż się wały przedawnią. O Krauze nawet nie wspominam.

• Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~henryk [93.175.91.*]
    Forwart a ty jesteś taki pewny tego co piszesz Ty zamieszanie też wnosisz w to forum.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Bociek [37.30.26.*]
    Pół procenta ponoć brakuje. Czekamy na Was. Łatwiej będzie w grupie złodziei rozliczyć
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Wtopa [31.0.34.*]
    0.5% to ja mam ale na spory sądowe to mnie nie stać

Ps. ile u was składka?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.164.*]
    zero zł
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Wtopa [37.248.164.*]
    @forward wy za darmo chcecie sprawy w sądach prowadzić -:)
    chyba bogaty sponsor jest wśród was
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.164.*]
    Dnia 2020-10-07 o godz. 20:06 ~Wtopa napisał(a):
    > @forward wy za darmo chcecie sprawy w sądach prowadzić -:)
    > > chyba bogaty sponsor jest wśród was

Wtopa ty brat Smerfa, czy siostrzeniec?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Wtopa [37.248.164.*]
    No nie nie zgadłeś jestem samotny wyborowy strzelec jak nijaki @eskimos się ukrywam bo mogę zrobić podobno złoty kopiec -:(
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.135.*]
    Dalej aktualne. Zapraszamy akcjonariuszy.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Zibi [88.156.139.*]
    Dnia 2020-10-07 o godz. 11:02 forward napisał(a):
    > Wstępujcie! Razem będzie łatwiej sądzić się ze złodziejami!
    >
    > PAM I nie ma żadnej oferty kupna od nikogo.
    >
    > Prezes Bertrand LG siedzi cichutko i czeka, aż się wały przedawnią. O Krauze nawet nie wspominam.
    >

Do pozwania kogokolwiek nie potrzeba być członkiem porozumienia akcjonariuszy. Wystarczy 5% wartości pozwu + koszty zastępstwa prawnego.
    Dnia 2020-10-12 o godz. 14:26 ~Zibi napisał(a):
    > Dnia 2020-10-07 o godz. 11:02 forward napisał(a):
    > > Wstępujcie! Razem będzie łatwiej sądzić się ze złodziejami!
    > >
    > > PAM I nie ma żadnej oferty kupna od nikogo.
    > >
    > > Prezes Bertrand LG siedzi cichutko i czeka, aż się wały przedawnią. O Krauze nawet nie wspominam.
    > >
    >
    > Do pozwania kogokolwiek nie potrzeba być członkiem porozumienia akcjonariuszy. Wystarczy 5% wartości pozwu + koszty zastępstwa prawnego.

A może wolimy złożyć pozew w grupie?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~smerf [185.236.200.*]
    Dnia 2020-10-12 o godz. 14:58 forward napisał(a):
    > A może wolimy złożyć pozew w grupie?

Czy można wiedzieć pozew o co?
    O zniesławienie? (KC)
    Z powodu przestępstwa? (KK, ale nie będzie pieniędzy). Jakiego przestępstwa dokładnie? Kogo chcecie pozwać? Prezesa? - którego? Kogo z zarządu?
    O wyrównanie strat? (KC) Jeśli tak, to w jaki sposób przestępczo spowodowane straty spółki wpłynęły na cenę akcji i o ile?
    O jaką sumę chodzi? - to trzeba wiedzieć, bo od np. tych ukradzionych milionów wpis sądowy wyniesie 200.000 zł, a trzeba dobrze pomyśleć o co Wam chodzi, bo w przypadku przegranej 200.000 zł przepada.

A może nie masz kompletnie pojęcia jaki pozew i ten wasz PAM2 powstaje nie wiadomo po co, np. "na wszelki wypadek"?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
    Mędrcy z jakimi pozwami,a KNF to ma swój udział w czyszczeniu z kasy drobnych,a Rychu główny inwestor i mózg całej operacji w niekorzystnym rozporządzeniu mieniem,to zawiadamia sie prokuraturę.Skoro ktos uwaza ze mozna inaczej to do piskownicy
    Dnia 2020-10-12 o godz. 18:14 ~srutututu napisał(a):
    > Mędrcy z jakimi pozwami,a KNF to ma swój udział w czyszczeniu z kasy drobnych,a Rychu główny inwestor i mózg całej operacji w niekorzystnym rozporządzeniu mieniem,to zawiadamia sie prokuraturę.Skoro ktos uwaza ze mozna inaczej to do piskownicy

Dokładnie jak piszesz. Prokurator nie żąda wadium smerfie
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Kielich [83.28.220.*]
    A co jest jeszcze lepsze w tym , to że w do postępowania karnego ,
    można bezpłatnie powództwo cywilne .
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [185.236.200.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.47.131.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~wseh1322 [95.48.70.*]
    Gdzie coś więcej na temat PAM II mozna sie dowiedzieć? jest jakaś strona, blog itp ? prosze o info na wseh1322@poczta.onet.pl
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.131.*]
    Dnia 2020-10-13 o godz. 10:07 ~wseh1322 napisał(a):
    > Gdzie coś więcej na temat PAM II mozna sie dowiedzieć? jest jakaś strona, blog itp ? prosze o info na wseh1322@poczta.onet.pl

Proszę

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres email:

gr78krak@gmail.com

Tam uzyskacie więcej informacji

• Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~henryk [93.175.91.*]
    Jeszcze nie macie 5% 20 tysięcy akcjonariuszy a wy nie możecie uzbierać.
    widzisz Heniek

sam sobie odpowiadasz ilu tak na prawdę nas jest (:

PS. Do 5% brakuje nam mniej niż 1 % więc spokojnie cel osiągniemy
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~smerf [89.41.26.*]
    Trafiło się ślepemu ziarno, ludzie się przyłączali bo się przestraszyli wykupu. Jak się okazało niesłusznie.
    A jak przystąpicie do właściwej roboty, to od razu wam procenty spadną.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~student [188.146.36.*]
    a jaką masz ty Smerfie propozycje? przespać wszystko, słuchać Ciebie czyli nie robić nic, kolejny mądrala
    Dnia 2020-10-13 o godz. 14:44 ~student napisał(a):
    > a jaką masz ty Smerfie propozycje? przespać wszystko, słuchać Ciebie czyli nie robić nic, kolejny mądrala

smerf prawa ręka prezesa więc kogo tak naprawdę pytasz?

Torpeduje każdy pomysł.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~on [89.64.62.*]
    Wy jak" ograniczeni psychicznie modlicie" się do tego smerfa już pisaliśmy kim on jest !!! udziela się chłopina ponieważ będzie musiał odpowiedzieć za swoje działania !!!!!
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Viko24 [37.47.167.*]

a dlaczego nie przyłączycie się do PAM I ?...Typowe polskie zas.ane liberum veto?Ktoś chce być prezesem 5 min? Wstyd ...
    Dnia 2020-10-13 o godz. 17:29 ~Viko24 napisał(a):
    >
    > a dlaczego nie przyłączycie się do PAM I ?...Typowe polskie zas.ane liberum veto?Ktoś chce być prezesem 5 min? Wstyd ...

Jaki wstyd? Jakie liberum veto?

Moje pieniądze są w moich akcjach więc wara od nich szczególnie z regulaminem PAM1 w tle.

Żadne liberum veto. Moje akcje nie są nasze, one są MOJE.

Dnia 2020-10-13 o godz. 17:39 forward napisał(a):
    > Dnia 2020-10-13 o godz. 17:29 ~Viko24 napisał(a):
    > >
    > > a dlaczego nie przyłączycie się do PAM I ?...Typowe polskie zas.ane liberum veto?Ktoś chce być prezesem 5 min? Wstyd ...
    >
    > Jaki wstyd? Jakie liberum veto?
    >
    > Moje pieniądze są w moich akcjach więc wara od nich szczególnie z regulaminem PAM1 w tle.
    >
    > Żadne liberum veto. Moje akcje nie są nasze, one są MOJE.
    >

Forward a co ty masz do regulaminu Pam 1?
    Czy my Polacy musimy się nawzajem opluwać dla zasady?
    Czy jeśli regulamin Ci się nie podoba i w ktorym punkcie to nie możesz nacisakać Ryszarda abyśmy go zmienili?
    Jedno Ci powiem ---warto rozmawiać -choć nie popieram mentora tego sloganu z innej bajki..
    Czy nie lepiej się zjednoczyć i próbować odzyskać naszą kasę z pomocą naprawdę dobrego adwokata?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Tomala [31.0.33.*]
    My nie jesteśmy przeciw Pam1, w dobrychsprawach będziemy go popierac, ale kacje to prywatny folwark
    Dnia 2020-10-13 o godz. 14:44 ~student napisał(a):
    > a jaką masz ty Smerfie propozycje? przespać wszystko, słuchać Ciebie czyli nie robić nic, kolejny mądrala

Mam taką propozycję, żebyście wiedzieli po co się zapisujecie do PAM2 (bo co do PAM1 to wiem: informacje, uspokojenie ludzi, itd.). PAM2 jest odcięty od informacji.
    Dotąd się dowiedziałem co nast.:
    - bo razem lepiej :-)
    - bo jak razem, to na pewno "coś" zrobimy :-)
    - trzeba zrobić z zarządem porządek :-)
    - można złożyć pozwy (nie wiadomo jakie) :-)
    - można razem ukarać złodziei i wałkarzy (tylko nie wiadomo dlaczego "razem", a nie pojedynczo) :-)
    OGÓLNIE BIORĄC PAPKA DLA PUBLIKI ZAGUBIONEJ, zesssr...ć się można.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~adalbert78 [89.64.68.*]
    kolego smerf, słabo się robi od samego czytania takich bzdur jak twoje wypociny, musisz być naprawdę (...) typem. Aaaa zaraz jest jeszcze jeden lepszy od ciebie ten co o grzebaniu wypisuje, ten to ma naprawdę z deklem.
    Postaram się tobie wyjaśnić w trzech punktach po co PAM2... A w zasadzie nie będę tego robił bo i tak nie zrozumiesz.

Jako milczący, długoletni obserwator forum (sporadyczne wpisy) chciałby prosić o komentarz @zośka

Szanowna @zośka, (z tego co widzę z wpisów) przystąpiłaś do PAM 1. Chciałem Tobie powiedzieć i oddać honor, że na forum jedynie Twoje i może jeszcze wpisy jednej/dwóch osób zasługiwały na uwagę. Zawsze kulturalnie i merytorycznie, co w materii tej nieszczęsnej spółki jest niemalże niemożliwe, a jednak. Dziękuje i czekam na więcej wpisów i komentarzy. Chciałbym Ciebie prosić o uczciwe wypowiedzenie się jaka jest sytuacja w spółce 9według Ciebie) i co daje (może dać) przewagę członkom PAM1. (jeśli jak twierdzi kolega smerf/ członkowie PAM 1 wiedzą co w trawie piszczy)
    Jestem w grupie akcjonariuszy która stara się utworzyć Pam2 i nie robimy tego żeby zaszkodzić komukolwiek czytaj PAM1. Miałem nawet cicha nadzieję że skoro PAM1 ma ponad 10% to może ktoś z Pam1 mógłby "przejść" do PAM2 na zasadzie wolnego tranferu żebyśmy osiągneli 5%??? - nie gryziemy, a mamy dobre intencje tzn. chcemy wyjaśnić co dalej z tym przekrętem i co nas czeka...
    Najpierw się zapisuje do PAM2, potem kadzi Zośce, a potem prosi ją o informacje, heh
    Ja Ci radzę adalbert78 zapisz się do PAM1 a będziesz miał info z 1. ręki :-). Jak mówi Zośka, "trzeba było być na NWZA i wszystko byś wiedział". Albo być członkiem PAM1 :-)

Pam II to alternatywa dla tych którym nie odpowiadał statut ,
    prawie z wlnej stopy a będziecie w grupie którą jak będzie zarejestrowana ,
    to będzie miałe te same prawa co i ta pierwsza .

Dnia 2020-10-13 o godz. 19:50 ~Kielich napisał(a):
    >
    >
    > Pam II to alternatywa dla tych którym nie odpowiadał statut ,
    > prawie z wlnej stopy a będziecie w grupie którą jak będzie zarejestrowana ,
    > to będzie miałe te same prawa co i ta pierwsza .
    >

Powiem Ci coś...takie gadanie to jest typowy styl Polaka.Nie odpowiada mi statut to zrobię sobie nową organizację i będę rządził po swojemu----rozdrobnienie ,rozwodnienie i w końcu wielka kicha i totalna porażka i utopiona gorycz w kieliszku,
    A nie lepiej przyłączyć się i próbować zmienić ten statut ,szczególnie ,że PAM ma dobrego mecenasa i najważniejsze -to jedność i jednomyślność w negocjacjach a nie prostackie ambicje,które zostaną momentalnie wykorzystane przez przebiegłych kazachów i rosjan .Oni będą zadowoleni jak będą rozmawiać z pojedynczymi a nie ze zorganizowaną grupą, którą reprezentuje biegły adwokat.
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~zoska [37.47.249.*]
    @Kuelic . Ty wiesz najlepiej dlaczego wyszles z PAM, na dlugo przed pojawieniem sie pomyslu z PAM II.. I jak sue domuslam, nue byl to regulamin, bo wiem, ze potrafisz czytac ze zrozumueniem...
    Bo jak wiesz , ostatecznie to Akcjonariusz ma sam zadecydowac, co zrobi ze swoimi akcjami, majac na stole (jesli uda sie doprowadzic sprawy po naszej mysli) kilka wersji.
    Zaluje, ze publicznue, tu na forum okresliles Pana Ryszarda slugusem pewnej osoby (nie wymienue, ale Ty wiesz o kogo chodzi).. Jak bardzo sie myliles wydajac taka nieprzyjemna opinie, bedzuesz zapewne mogl sie o tym przekonac. Mysle, ze bedzue Ci conajmnuej glupio. Choc wuerze, ze vedzue Cie na to stac, by przeprosic Pana Ryszarda.
    Poza tym wiesz, ze Cie lubie :)
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
    Dnia 2020-10-13 o godz. 20:09 ~Viko24 napisał(a):
    > Dnia 2020-10-13 o godz. 19:50 ~Kielich napisał(a):
    > >
    > >
    > > Pam II to alternatywa dla tych którym nie odpowiadał statut ,
    > > prawie z wlnej stopy a będziecie w grupie którą jak będzie zarejestrowana ,
    > > to będzie miałe te same prawa co i ta pierwsza .
    > >
    >
    > Powiem Ci coś...takie gadanie to jest typowy styl Polaka.Nie odpowiada mi statut to zrobię sobie nową organizację i będę rządził po swojemu----rozdrobnienie ,rozwodnienie i w końcu wielka kicha i totalna porażka i utopiona gorycz w kieliszku,
    > A nie lepiej przyłączyć się i próbować zmienić ten statut ,szczególnie ,że PAM ma dobrego mecenasa i najważniejsze -to jedność i jednomyślność w negocjacjach a nie prostackie ambicje,które zostaną momentalnie wykorzystane przez przebiegłych kazachów i rosjan .Oni będą zadowoleni jak będą rozmawiać z pojedynczymi a nie ze zorganizowaną grupą, którą reprezentuje biegły adwokat.

Mozna cos mądrego napisać
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Tomala [31.0.33.*]
    Piszą na Yahoo o Occidentionale Petroleum
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~zoska [89.64.64.*]
    Zastanawiają się niektórzy , dlaczego PAM potrzebowało złożenia depozytów z pewnym czasowym zablokowaniem .
    A jak wyobrażacie sobie kontrolę nad stanem posiadania % akcji Spółki ? Czy każdego dnia prawnik ma sprawdzać / a musimy Go opłacać z naszych składek / - kto ubył i ile zabrał ze sobą %.
    Choć wiadomo , że każdy ma taką możliwość , o czym mówi Regulamin /tu chodzi o pewną procedurę/

Ale też chodzi o to ,by w miarę możliwości , na czas przyszłych negocjacji , byśmy stanowili realną "siłę" , której nie mogą lekceważyć.

P.S. Jak niesie pewna plotka / jak wiecie , w każdej plotce jest żbło prawdy/ - Regulamin PAM II jest prawie kopią Regulaminu PAM I.
    Oby nie okazało się , że jest to PLAGIAT !

• Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Magik [31.0.82.*]
    Dobra Zosiu jak oceniasz szanse na sprzedaż akcji nie pytam o cenę bo pewnie nie zostały ustalone widełki pozdrawiam czary mary
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Somsiad_Smerfa [51.89.226.*]
    Zosiu czy to prawda, ze Ryszard M tuz po objeciu wladzy wyrzucil Cie z PAM na zbity py*k.. ?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~zoska [37.47.249.*]
    Powiem tak. Nie nazwala bym tego wyrzuceniem na zbity pysk, jak to byles uprzejmie nazwac. Pan Ryszard postawil pewna teze , na podstawie ktorej podjal decyzje o skresleniu mnie z PAM. Z decyzja ta nie zgodzilam sie i po wyjasnieniu sobie pewnych kwestii (o ktorych to nie miejsce pisac), - przywrocil mnie ponownie do PAM. W PAM jestem od poczatku jego powstania czyli od 2018 r (czasy Dawida Smolki - przewodniczacy)
    Czy juz zadowolony z wyjasnien?
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~omg [37.248.155.*]
    Dnia 2020-10-14 o godz. 01:33 ~zoska napisał(a):
    > Powiem tak. Nie nazwala bym tego wyrzuceniem na zbity pysk, jak to byles uprzejmie nazwac. Pan Ryszard postawil pewna teze , na podstawie ktorej podjal decyzje o skresleniu mnie z PAM. Z decyzja ta nie zgodzilam sie i po wyjasnieniu sobie pewnych kwestii (o ktorych to nie miejsce pisac), - przywrocil mnie ponownie do PAM. W PAM jestem od poczatku jego powstania czyli od 2018 r (czasy Dawida Smolki - przewodniczacy)
    > > Czy juz zadowolony z wyjasnien?

@zośka czy sobie wyobrażasz Kielicha na kolanach przed RyśkiemM i jeszcze żeby zrobił loda za ponowne przyjęcie. To nie byłby Kielich tylko mały Janek
    Dnia 2020-10-13 o godz. 21:15 ~zoska napisał(a):
    > Zastanawiają się niektórzy , dlaczego PAM potrzebowało złożenia depozytów z pewnym czasowym zablokowaniem .
    > A jak wyobrażacie sobie kontrolę nad stanem posiadania % akcji Spółki ? Czy każdego dnia prawnik ma sprawdzać / a musimy Go opłacać z naszych składek / - kto ubył i ile zabrał ze sobą %.
    > Choć wiadomo , że każdy ma taką możliwość , o czym mówi Regulamin /tu chodzi o pewną procedurę/
    >
    > Ale też chodzi o to ,by w miarę możliwości , na czas przyszłych negocjacji , byśmy stanowili realną "siłę" , której nie mogą lekceważyć.
    >
    > P.S. Jak niesie pewna plotka / jak wiecie , w każdej plotce jest żbło prawdy/ - Regulamin PAM II jest prawie kopią Regulaminu PAM I.
    > Oby nie okazało się , że jest to PLAGIAT !
    >

Koleżanko Zofio ! czy Ty chcesz przenieść dyskusję na forum ? ja mogę tylko szanuję swoich znajomych i
    zachowuję się powściągliwie w stosunku do was , ale jeśli chcesz to napiszę dużo ale Tobie może to szklodzić .

A jeśli chodzi o regulamin to czy On jest ,,PLAGIAT" czy nie to jest mało istotne , napisz komu bliższe
    prawa do regulaminu , najpier przeczytaj , kawałek tekstu z komunikatu który wklejam , o żadne prawo do niego
    nie mam zamiaru pytać .

Zarząd spółki PETROLINVEST S.A. z siedzibą w Gdyni („Spółka”), informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka otrzymała od Panów: 1) Mirosława Chrzanowskiego, 2) Jana Chachulskiego, 3) Marka Konieczka, 4) Jerzego Grygiel oraz 5) Dawida Smółka
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: forward [37.47.130.*]
    Dnia 2020-10-13 o godz. 20:57 ~Tomala napisał(a):
    > Piszą na Yahoo o Occidentionale Petroleum

wystarczy wpisać w google Occidental Resources i wam wyskoczy po prawej okienko, a w nim jest coś takiego jak "organizacje macierzyste" i tam są dwie - OCCIDENTAL PETROLEUM i Petrolinvest

Ale co to oznacza to pytajcie Gosię ( się wie) , albo Zosię, albo Marysię bo ja nie wiem
    (:
  • Re: PAM II brakuje bardzo niewiele do 5% Autor: ~Bociek [37.30.25.*]
    Po 10 USD notowany jest Occidental Petroleum Cokolwiek to oznacza
    Dnia 2020-10-14 o godz. 08:30 ~Bociek napisał(a):
    > Po 10 USD notowany jest Occidental Petroleum Cokolwiek to oznacza

Occidental ma kapitalizację 10 mld $.
    https://finance.yahoo.com/news/heres-occidental-petroleum-corporations-nyse-154246094.html
    https://finance.yahoo.com/news/europe-glutted-gas-market-braces-040000520.html
    Occidental Resources Company
    Firma

Opis
    Założenie: 1975
    Organizacje macierzysteOccidental PetroleumPetrolinvest

a akcjonariusze Petrolinvestu SA chodzą biedni, chyba czas z tym skończyć. Bogaty ojciec = bogate dzieci.
    Dnia 2020-10-14 o godz. 11:48 ~omg napisał(a):
    > Occidental Resources Company
    > Firma
    >
    > Opis
    >Założenie: 1975
    >Organizacje macierzysteOccidental PetroleumPetrolinvest
    >
    > a akcjonariusze Petrolinvestu SA chodzą biedni, chyba czas z tym skończyć. Bogaty ojciec = bogate dzieci.

Co proponujesz zatem?

Okraść ojca?
    Ojciec sam powinien się poczuć do łożenia na swoje dzieci, teraz pozostało tylko z setka a miał ich ponad 20 tyś. Teraz PKO spłacone a więc może już wypłacać dywidendę
    Dnia 2020-10-14 o godz. 12:56 ~omg napisał(a):
    > Ojciec sam powinien się poczuć do łożenia na swoje dzieci, teraz pozostało tylko z setka a miał ich ponad 20 tyś. Teraz PKO spłacone a więc może już wypłacać dywidendę

Daj Boże Ojcu zdrowie zatem
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.