• czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK Autor: ~W83 [37.30.48.*]
    moje spekulacje....

zakup własnych akcji po taniości z kasy z "szafy" (teraz już wiadomo kto podkupywał między 23,09 a 03.10 i trzymal kurs za jajka)
    rolowane własnych obligacji
    ogłoszenie
    wykup obligacji za kasę z rezerwy
    PEAK cenowy, sprzedaż pakietu zakupionego na przełomie 09-10.2020 i mamy amortyzację obligacji (raczej nie całą, ale znaczącą część)

IPF zaboleć musiało czerwcowe 200 baniek za obligacje...teraz prawdopodobnie zrobili inny myk.

Winszuje planu i cieszę się, że mam Was w portfelu, czekam na przełamanie 3.5....potem (w grudniu na 100 wg mnie) dobicie do faktycznej wartości księgowej.

Pozdroo dla wszystkich dobrych ludzi.

PS. Kto zauważył wysyp lichwiarskich reklam w TV? Będzie się działo, na dziś banki wolą dać kasę pośrednikom, niż ryzykować brak spłaty Kowalskiego i Nowakowej.
  • Re: czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK Autor: ~klajnak [195.8.221.*]
    A banki i tak zarobią pożyczając takim firmom jak provident, banki zaostrzając ocenę klienta niejako wypchną takie osoby do firm pożyczkowych. w tym miejscu należy zaznaczyć że tylko duże firmy pożyczkowe będą w stanie przygotować odpowiednio skrojoną ofertę dla takich osób (chodzi o lepsze warunki niż dla większości klientów).
    Celem wszystkich instytucji jest zarabianie kasy, tylko że każda instytucja w typowy dla swojego segmentu waży ryzyko.
    No nic czekamy co się z tego urodzi ;)

• Re: czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK Autor: ~W83 [188.146.41.*]
    TAAAAK Panie i Panowie!

Wsiadamy w Luxtorpedę relacji Zakopane - Gdańsk....

Kto wsiada ten zarabia, pozdrawiamy obserwatorów.

Zwykle tak się nie jaram, ale tutaj jest zdrowo i cel jasny ...następne kółeczko min 3,5

pozdroo
  • Re: czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK Autor: ~Kubek [82.217.195.*]
    Dokupwywanko
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.