• Vivat master Autor: ~On [31.0.83.*]
    4.16
    kierunek 3 żadnego podniesienia nie bedzie za rok oferta ponowna 4.2
    Tak robią zawodowcy, oni nie mają litości nad leszczami... graja i miliony przecież.
  • Re: Vivat master Autor: ~Kozacki [31.183.222.*]
    Raczej na zdjęcie spółki ma czas co najwyżej do wiosny.
    Jak się pojawią nowe duże kontrakty, to cena zacznie szybować jak teraz Boruta. A tak przy okazji to te dwie firmy mają siedziby blisko siebie ;-)
    Kiedyś Prezes wspominał, że rośnie zainteresowanie przeniesieniem produkcji do Europy co by się od Chin uniezależnić (albo chociaż częściowo ograniczyć ryzyka.
    Mnie się to układa w ciekawy scenariusz do rozegrania...
  • Re: Vivat master Autor: ~On [31.182.137.*]
    Działania firmy zawsze można dopasować do potrzeb głównego właściciela.
    Wyplata dywidendy lub nie, podjęcie decyzji o inwestycji lub nie, podpisanie umowy lub nie a nawet przy odrobinie kreatywności zaksięgowanie zysków lub nie...
    Bądźmy szczerzy gdybyśmy mieli doczynienia z biznesmenami z górnej półki to wezwanie poszło by po 6zl albo trochę wyżej a tak będziemy mieli walkę o każde kilka groszy...
    Szkoda, niektórzy mieli szczęście i kupili inno, mercanrory, pz, Harper itd inni niestety umoczyli tu.
  • Re: Vivat master Autor: ~Kozacki [31.183.222.*]
    Masz rację, wszystko może się wydarzyć z tego co napisałeś. Długo jestem na giełdzie i nie jeden wałek widziałem. Tutaj obstawiam chęć wycofania z giełdy zanim biznes się porządnie rozkręci. Jest sporo gorącego kapitału na rynku, więc kurs może wystrzelić.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.80.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
MASTERPHA -7,14% 4,03 2021-09-24 17:02:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.