• Czego to nie spada? Autor: ~Hilella [31.0.32.*]
  Czekam
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~re [178.159.171.*]
  BIOTON rozpoczyna rajd na 20 zł?
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~Cam [78.31.214.*]
  Nie spada bo to perełka :) wystrzeli jak Ursus
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~Cam [78.31.214.*]
  MobiCare – system monitorowania i teleopieki dla seniorów
  08 maja 2020
  Osoby starsze są bardziej narażone na powikłania związane z COVID-19 i umierają znacznie częściej niż młodsi pacjenci, dlatego potrzebują dodatkowych środków opieki i ochrony. Konieczność izolacji i ograniczenia kontaktów w tym okresie, może również narażać osoby starsze na ryzyko pogorszenia ogólnego stanu zdrowia oraz nierozpoznanych upadków.

  W zaistniałej sytuacji uruchomiliśmy system MobiCare, stanowiący kompleksowe wsparcie i opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Rozwiązanie zawiera zestaw odpowiednich urządzeń monitorujących oraz usługę teleopieki, telemonitoringu i telemedycyny.

  Bezprzewodowe czujniki zapewniają bezpieczeństwo osobom mieszkającym samotnie, które nie chcą się przenosić ze swojego domu do rodziny lub do ośrodków opiekuńczych.

  Niewielkich rozmiarów lokalizatory, wyposażone są w czujniki ruchu i system natychmiastowego komunikowania zmiany położenia, wykrywają upadki i zasłabnięcia. W razie zagrożenia natychmiast powiadomią działające przez całą dobę Centrum Opieki. Centrum Opieki kontaktuje się z osobą potrzebującą pomocy, a także poinformuje o potencjalnym zagrożeniu rodzinę i w razie potrzeby powiadomi służby ratunkowe.

  Chcesz otoczyć opieką członka rodziny bez odbierania mu poczucia niezależności? – wybierz rekomendowane rozwiązanie:

  Zestaw teleopieki domowej Visonic + usługa Centrum Opieki i Monitoringu (dla seniorów i innych grup ryzyka, także w przypadku kwarantanny).
  Spersonalizowane urządzenia multifunkcyjne EBS Active Track + usługa Centrum Opieki i Monitoringu (teleopieka i monitoring mobilny).
  Personalny Tracker TMT 250 (teleopieka mobilna do zastosowania uniwersalnego, lekkie, bardzo stabilne urządzenie).
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~Cam [78.31.214.*]
  System SATIcar został zainstalowany w 300 kolejnych samochodach PANEK Carsharing
  22 czerwca 2020
  Do floty PANEK CarSharing dołączył Fiat 500, to kolejny z 44 modeli samochodów obsługiwanych przez system SATIcar.

  Fiaty 500 są wprowadzane stopniowo – pierwsze egzemplarze już wyjechały na ulice, a kolejne wyjadą w najbliższych dniach. Posiadają one silniki 1,2 o mocy 69KM oraz automatyczną skrzynię biegów. W każdym samochodzie znajdziemy: tempomat, skórzaną kierownicę z systemem sterowania mediami, dotykowy panel radiowy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, czujniki parkowania i systemy bezpieczeństwa BAS, ESC, ABS.

  SATIcar to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania carsharingiem. Umożliwia automatyczne wypożyczenia i zwroty samochodów na minuty, godziny lub doby oraz automatyczne rozliczenie finansowe za pomocą smartfona. Zapewnia pełną obsługę zaplecza technicznego firmy wynajmującej pojazdy.

  Flota Panek Carsharing, którą można użytkować dzięki aplikacji SATIcar liczy już 2000 pojazdów, w tym takie modele jak: Toyota Corolla, Toyota Yaris, Polonez, Jaguar I-Pace, Range Rover Evoque, czy też Fiat 126p.
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~Cam [78.31.214.*]
  https://www.satisgps.com/
  Ciekawa strona, coś działają więc będzie lepiej.
 • Re: Czego to nie spada? Autor: ~Roman [188.147.103.*]
  A z czego ma spadac?
[x]
SATIS -0,97% 2,04 2021-06-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.