• MYSLĘ,ZE W CIAGU DWÓCH TYGODNI DOJDZIEMY W OKOLICE 35 ZŁ> Autor: ~ja [193.254.239.*]
    Zbliża sie termin sfinalizowania transakcji a wlasciwie juz jest przekroczony bo finał miał byc w trzecim kwartale więc pewnie juz więcej przeciągać nie będą i gdzieś do dwóch tygodni dowiemy sie jaka jest ostateczna cena transakcji.Mam nadzieje ,że będzie wyższa od umowy przedwstępnej. Po transakcji akcje muszą chodzić w granicach 40-45 zł. a jak dojdzie jeszcze przedstawienie strategii przez zarząd / moim zdaniem trzeba cos przedstawić przy takiej kasie/ to będzie pięknie.
  • Re: MYSLĘ,ZE W CIAGU DWÓCH TYGODNI DOJDZIEMY W OKOLICE 35 ZŁ> Autor: ~Notyzy [83.6.238.*]
    Dnia 2020-10-04 o godz. 08:37 ~ja napisał(a):
    > Zbliża sie termin sfinalizowania transakcji a wlasciwie juz jest przekroczony bo finał miał byc w trzecim kwartale więc pewnie juz więcej przeciągać nie będą i gdzieś do dwóch tygodni dowiemy sie jaka jest ostateczna cena transakcji.Mam nadzieje ,że będzie wyższa od umowy przedwstępnej. Po transakcji akcje muszą chodzić w granicach 40-45 zł. a jak dojdzie jeszcze przedstawienie strategii przez zarząd / moim zdaniem trzeba cos przedstawić przy takiej kasie/ to będzie pięknie.

Strategia?
    To zarzad zna takie trudne słowa ?
    Wg mnie skoro już potrzymali na takiej średniej to nie bawiłbym sie w lipne strategie tylko squeeze , delisting dopiero potem dywidenda albo inny bal na titanic
    .15x7200000x25= 27 baniek
    Taniej niż dywidenda ....
[x]
OPTEAM -0,62% 16,10 2021-01-22 16:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.