• powoli idziemy na 40 zl Autor: ~anka [92.19.11.*]
    tyle sie nalezy
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~Krzych [62.96.104.*]
    Czy ktos wie skad te wpisy sie biora? Widuje to okazyjnie na forach innych spolek, ale Eurotel byl do niedawna wolny od tych farmazonow.

Czy to sa jakies spamboty maklerow czy ludzie dostaja jakies zlecenia na te wpisy?
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: -vic [193.59.16.*]
    O co ten dym ?. Każdy ma swoje oczekiwania, a kurs będzie się rysował w taki sposób na jaki ma ochotę. Pod względem fundamentalnym te 40 zł to wcale nie jest bóg wie jaka cena, bo przy tym kursie C/Z by wynosił w granicach 9 więc ciągle tanio. Jedyne co można teraz robić to czekać na satysfakcjonujący kurs i zgarniać po drodze dywidendy.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~Krzych [46.128.61.*]
    Nie chodzilo mi o konkretne wartosci, 40 tez nie jest IMHO wysoka cena za akcje Eurotelu. Chodzi mi o poziom wypowiedzi ograniczajacy sie do 3 slow. W dodatku bylo juz kilka podobnych wpisow w ostatnich dniach. Dla osob ainteresowanych Eurotelem niewiele to wnosi i zazwyczaj na tym forum byly wypowiedzi zwiazane raczej z fundamentami niz spekulacjami odnosnie docelowej ceny akcji.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~anka [92.2.211.*]
    moze nawet na 50 zl
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~hmmm [89.64.11.*]
    bendzie tysionc
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~Anka [92.10.222.*]
    Narazie bedzie 40
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~marek830123 [89.228.207.*]
    Zobaczymy po wynikach za III kw.

Ja na wszelki wypadek doszedłem do 8k akcji. Na razie akcje stoją prawie w miejscu, ale jak 3kw będzie dobry(a liczę na to + nie będzie złych wiadomości odnośnie zamknięcia galerii ze względu na koronę) to czym szybciej będzie końca roku, to kurs powinien wzrosnąć ze względu na dywidendę.

Czego sobie i Państwu życzę:)
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: emptio_spei [178.217.197.*]
    Może coś więcej napiszesz, skąd taki wniosek?
    A swoją drogą, jak Wam się wydaje, na ile premiera nowego iPhona może wpłynąć na przychody Eurotela?
    W poprzednich latach bylo dobrze, zazwyczaj 4ty kwartal byl najlepszy i tak tez zapowiadal ktos z zarzadu na ten rok w niedawnym wywiadzie. Z rzeczy ktorych sie mozna obawiac to podobno w ostatniej aktualizacji umowy z Apple pogorzyly sie marze (za to polepszyly sie mozliwosci obslugi klientow korporacyjnych) i grozi kolejne ograniczenie ruchu w galeriach... Jesli to nie wplynie negatywnie to mozna sie spodziewac pewnie wynikow porownywalnych do zeszlego roku, bo podobno mocno ograniczane sa wlasnie koszty w firmie. gdzie zawedruje kurs trudno powiedziec ale Eurotel ma juz w bilansie gore gotowki i jak kurs nie ruszy do gory to predzej czy pozniej bedzie solidna dywidenda wyplacona... pewnie juz nie w tym roku a nie przed latem nastepnego dlatego trzeba jeszcze troche poczekac.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: emptio_spei [81.219.190.*]
    Zamknięcia galerii handlowych bym się szczególnie nie obawiał, choć oczywiście wszystkiego wykluczyć nie można. Bardziej martwią mnie pogarszające się nastroje na rynku, wynikające oczywiście ze wzrostu ilości zachorowań, co pociąga za sobą spadki, choć Eurotel trzyma się dzielnie, trzeba przyznać.
    No na spadki nic sie nie poradzi, trzeba bedzie czekac do przyszlego roku na odbicie. IMHO dopoki wyniki sa dobre, nie ma co sie kursem przejmowac.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: emptio_spei [178.217.197.*]
    Zastanawiam się dopiero nad zakupem. Z jednej strony mam Asbisa, więc spółkę o dość podobnym profilu działalności, więc kłania się zasada dywersyfikacji sektorowej, z drugiej czytam i analizuję Eurotel i podoba mi się obecna cena, jako sensowny poziom do wejścia w inwestycję (uwzględniając projekcję przyszłych wyników). Wydrukowałem ostatnie raporty, żeby sobie dokładnie popatrzeć, co było przyczyną słabszych wyników za 1Q (raczej wiadomo na pierwszy rzut oka, ale chcę się upewnić). Do spółki zasadniczo zniechęca mnie słaba płynność, co może być problemem przy potrzebie szybkiego zamknięcia pozycji.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~Inwestor_dywidendowy [5.173.117.*]
    Brak płynności działa też in plus, trudniej kupić, więc warto kupić wcześniej przed ewentualnymi dobrymi wynikami, dywidendą, etc. Pozdrawiam. Dywidendowy
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: emptio_spei [81.219.191.*]
    Poczytałem sobie trochę, dokonałem pewnie mocno ułomnej analizy spółki i wydaje mi się, że cena na wejście jest w porządku. Chyba jednak na jakiś czas wstrzymam decyzję, po pierwsze sytuacja epidemiczna robi się nieciekawa, trudno przewidywać, jak bardzo się jeszcze pogorszy, a to może mieć wpływ na zyski spółki. Po wtóre, negatywny sentyment na całym rynku wpłynie z pewnością na cenę akcji i Eurotelu (generalnie trzeba się mocno zastanowić, czy jest obecnie czas na otwieranie nowych pozycji, czy raczej na myślenie o zamykaniu dotychczasowych). Nie można wykluczyć, że przebije 20 zł.
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: damianekuk [85.119.25.*]
    A dlaczego nie na 60? Tak samo z nieba cena a brzmi lepiej dla tych co trzymaja... :)
  • Re: powoli idziemy na 40 zl Autor: ~macrone [89.229.211.*]
    to będzie jajlepsza spolka na giełdzie, tu wzrosty będą kolosalne
[x]
EUROTEL -1,96% 50,00 2021-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.