• Przerzucanie z wora do wora Autor: ~stefan [94.254.144.*]
    Stracą ci co spanikują
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~bart [91.206.96.*]
    Taki minus mało płynnych spółek z rana zrzuc 2 tys akcji i już mamy wielką luke a ludzie przepychają się żeby akcje sprzedać. Gdyby ktoś teraz puścił PKC 2 tys w drugą strone mielibyśmy to samo tylko w góre , zobaczymy czy wsparcie się wybroni bo wygląda to słabo...
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ryzon [195.189.85.*]
    Ja po cichu liczyłem, że 30.09 przyjdzie info o przełożeniu raportu np o tydzień. Wtedy kurs poszedłby jeszcze trochę do góry. A co do wsparcia, to ładna zabawa jest przy poziomie 20.
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~borewicz07 [37.30.60.*]
    w zeszłym roku też była zabawa ze wsparciem przy kolejnych poziomach. Kolejne miesiące wskazały nowe wsparcia 18/16/12 (dotyczy 2019r)
    To może teraz czas na 20/22/28/34?
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~borewicz07 [37.30.60.*]
    ja mam jedyne 104 sztuki z zeszłego roku kiedy miałem średnią 26

także mam nadzieję iż odkupię 5896 taniej :))))

moim zdaniem spółka jest zabawką funduszy które chcą się zabawić relatywnie niewielką kasą (jak na fundusze niewielką) . Nisk FF pomaga w zabawie. Myślę ,że leszcz który łyknął w przedziale 32-42 już dawno wydalił. Teraz trwa straszenie i akumulacja. Historia pokazuje ,że mają czas. Chyba ,że coś IM (czapeczkom) się baaardzo uda, odwrotny wodospad będzie nie do zatrzymania. 50 pln osiągniemy w tydzień
    Jest ryzyko jest zabawa. Generalnie w długim horyzoncie czasowym nie wiem czy da się tu stracić jeśli ktoś nie musi na szybko akcji sprzedawać, mając średnią w okolicach 20 zł, nawet jak im nic nie będzie wychodzić a sprzedadzą reszte akcji Dusta to w zasadzie te 20 zł są warci xD
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ghost-man [46.171.121.*]
    ja najbardziej obwiałem się jak zawsze ich raportu gdzie niestety trzeba podać twarde liczby, a nie obietnice ...
    i w tym ostatnim raczej mnie zaskoczyli pozytywnie - nie widzę tam jakiś wielkich zagrożeń, a raczej sporo pozytywnych zmian więc posiedzę sobie w koncie i poczekam aż "gruba dynia" stwierdzi ze worek się zapełnił i czas na konkretny ruch ..na razie jest to zbijanie ...wpadło po 21 to wystawimy po 22 ..wpadło po 20 to wystawimy po 21 wpadnie po 19 to wystawimy po 20 ... straty z tego nie ma żadnej wręcz znikome zyski, a efekt (wywalanie przez zdegustowanych, przepłoszonych i zniecierpliwionych) jest jak widać osiągany
    Mam pewną teorie dlaczego aż tak zbijają i zależy im na czasie ale zobaczymy czy się sprawdzi, Dust mocno zaczął korekcić i zastanawiam się czy w ciągu kilku dni nie zobaczymy komunikatu o zejściu poniżej 5 % przez T-bulla a to by znaczyło znaczny dopływ gotówki ( w zasadzie większy niż zysk z pierwszego półrocza)
    mógłby zrzucić te 2 koła PKC byłoby po problemie :) :) i wpadłoby w dobrej cenie ..:) a tak trzeba będzie to "rozdrapywać" :) :)
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~Alldom [31.0.65.*]
    Pytanie, dlaczego nie ma wrzuty po pkc? Przecież jeszcze jakiś czas temu na tbl było to normą. Może już kończy się amunicja, ludzie trzymają twardo towar i zejście na niższe poziomy byłoby kosztowne lub jeszcze mogą pojawić się negatywne informacje, które odbiorą nadzieję na wzrosty i wtedy będzie masakra.
    ponownie widełki górne ?? :) :)
    te 2,5 koła na 23 jest ponad widłami wiec na te chwile nie ma sensu brać tego pod uwagę ..rzekłbym straszak :) :) jeśli po widłach tam zostanie wówczas można na to patrzeć ale moim zdaniem zgadzam się z tytułem wątku ..przewalane pomiędzy kieszeniami przy okazji zbierając od przestraszonych
    Ponad 200 tys zł obrotu w niecałą godzine , idziemy na rekord dzisiaj?
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~stefan [5.173.52.*]
    Tylu raportów w tak krótkim czasie jeszcze tu nie było - mam nadzieję że zakończą to bardzo pozytywnym akcentem np raportem na temat gier które miały być wydane w tym roku
    Nie chce spadać to będzie rosnąć - i to grubo
    Dnia 2020-10-08 o godz. 15:20 ~stefan napisał(a):
    > Nie chce spadać to będzie rosnąć - i to grubo

dolne widły to raczej nie jest wzrost ...

Dnia 2020-10-08 o godz. 16:33 ghost-man napisał(a):
    > Dnia 2020-10-08 o godz. 15:20 ~stefan napisał(a):
    > > Nie chce spadać to będzie rosnąć - i to grubo
    >
    > dolne widły to raczej nie jest wzrost ...
    >

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę jaki był wolumen sprzedaży a ilu oczekiwało aż gruby rzuci kilka tysięcy dla zbicia kursu
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ~borewicz07 [89.75.157.*]
    zobaczymy jutro

niewątpliwie tutaj jak w szachach, każde posunięcie oznacza coś innego
  • Re: Przerzucanie z wora do wora Autor: ghost-man [88.156.32.*]
    Dnia 2020-10-08 o godz. 22:54 ~borewicz07 napisał(a):
    > zobaczymy jutro
    >
    > niewątpliwie tutaj jak w szachach, każde posunięcie oznacza coś innego

jak zawsze powtarzam - pożyjemy zobaczymy ale :.....
    nikt mnie nie przekona że sesja o wolumenie ponad 22 tys kończąca się na - 8,5 % przy mojej średniej wolumenu obecnie dla tej spółki 7,6 tys - jest sesją udaną .....
    gdyby to było nawet poniżej - 10 % ale przy wolumenie 4 - 5 tys zacierałbym łapki i polował na ponowne odkupienie ..
    obawiam się że ponownie sa bardzo duże szanse na test 20 zł, a to będzie czwarty test na przestrzeni około miesiąca ... to jak z obroną barykady : pierwszy atak odeprze prawie każda, drugi też powinna, trzeci przy dużym wysiłku obrońców może się udać ale czwarty ?? mam obawy że będzie to już zbyt wiele .....
    pożyjemy zobaczymy ..:) :) ja jak zawsze poklepie zwycięzcę po ramieniu i powiem że jest najmocniejszy przyłączając się do niego :)
    taki giełdowy pasożyt :) :) :)
    Ciekawe czy jak spadnie na 19 zł to inwestor dostanie dyskonto i emisja pójdzie po 16? :)
    Dnia 2020-10-09 o godz. 07:04 ~bart napisał(a):
    > Ciekawe czy jak spadnie na 19 zł to inwestor dostanie dyskonto i emisja pójdzie po 16? :)

przy dzisiejszym sentymencie na rynku ( FW20 - 2%) to raczej na wzrost trudno tu liczyć ..jeśli to 22 padnie to bardzo szybko nastąpi zjazd na 20 ale na tę chwile trzyma się nadal dzielnie miniwspacie :) :)

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.71.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
TBULL -1,16% 21,25 2021-10-20 10:59:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.