• Daliśmy się ubrać Autor: zly_wujek [88.156.143.*]
    No niestety wygląda to na mega ubranie ludzi - kurs dziś zalicza historyczne minima dojeżdżając do 2,255 PLN

Nie ma opcji aby ktokolwiek sprzedawał to z zyskiem więc wychodzi fundusz który cały czas sypie po 2000 akcji - nie wiem dlaczego nie zajmuje się tym KNF

Wczoraj uśredniłem trochę ale widzę że ten zabieg jest bez sensu - tu nie ma co zbierać i chyba trzeba czekać aż dojdzie do 0,01 za akcję i tyle.

Mając na uwadze jak to potrafiło wystrzelić to sprzedaż teraz jest mega ryzykowna - no chyba że macie pomysł gdzie to odrobić?

Jestem mega wkurzony
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~Prawda [37.30.50.*]
    Tak ktoś sprzedaje po 2 tys akcji, niestety giełda to złodziejstwo, poeinno być związane wspomaganie się programami, to nie jest czyste
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~Andrzej83 [89.72.145.*]
    Ja nie usredniam bo to nie ma sensu - tu moze byc i 1.4 jak i 3.5
    W sobote zastanowie sie co zrobić z tym śmieciem. Jak wywale to mam bardzo dużą strate.

Jesli zejdzie do absurdalnych poziomow to kupie - to nie jest bankrut.
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~Gracz [31.0.46.*]
    Ja na razie wstrzymuje bo mBank aloior też ostatnie 3 dni po 3-5% lecą i to nie jest zabieg okoliczności, wydaje mi się że teraz Fundy będą gniebic narybek żeby oddał, może tak być do końca roku odbicie będzie ale pewnie za rok
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~Prawda [37.72.122.*]
    Zgłosiłem do knf
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~Jedentaki [5.173.76.*]
    Ale zgłaszanie tego nie ma żadnego sensu, zrozumcie , grają na krótko, ich zyskiem i celem jest narybek , czuć że zaraz zaczną dokupować akcje uprzednio wrzucone w rynek. Na razie żerują na fatalnych nastrojach stąd nie mają nikogo z odpowiednią kasą po drugiej stronie. Kolejny raport miesięczny za kilka dni powinien pomóc ale tak naprawdę potrzebne jest info typu że np.skupuja swoje obligacje na rynku wtórnym i że umowa o refinansowanie jest dopięta. O wtedy witamy 6-7 Zet bo to jest minimalna dopuszczalna wycena nie uwzględniająca jakichkolwiek bonusów w przyszłości
  • Re: Daliśmy się ubrać Autor: ~StaryWujekLong [89.64.26.*]
    Dokładnie. Kurs wiadomo, że wzrośnie, bo jest skrajnie zaniżony, ale jak czytam komentarze, to niewielu ich doczeka. Nowy narybek nie ma wiedzy, wybiera spółki na chybił trafił, a era post covid zmieniła nastawienie na rynku. Teraz jest płacz jak nie ma szybkich zysków, a pozycje są zamykane po pierwszej, zdrowej korekcie typu -5% czy -10% w tydzień. Kółkowicze się cieszą. Wystarczy popatrzeć na kurs IPF z przeszłości. Nie raz, nie dwa kurs róśł albo spadał o 20-30% w miesiąc. Mało która spółka na GPW jest tak zdołowana.
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.