• kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~oszukany [89.229.211.*]
    kurs ćleci na pysk a inwestorzy tracą ogromne pieniądze - dlaczego jet tak źle - czy ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie - czy to drugi groclin gdzie inwestorzy musza stracić wszystko ???
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Znawca_tematu [5.173.92.*]
    Napisałem do nich maila, dział relacji z inwestorami opowiada po niecałej godzinie. Chyba pogłoski o ich śmierci są mocno przesadzone
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Maler [77.115.163.*]
    Koniec miesiaca 4 zl zobaczycie,
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~tk [188.146.97.*]
    Dokładnie ja obstawiam 4.80
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Andrzej83 [89.72.145.*]
    Oszukany,
    Piszesz takiego posta o 3:00 w nocy ?
    Moim zdaniem intencją tego posta jest, aby kurs jeszcze bardziej spadał.

Zakładam , że wiesz czemu spada - fundusz wychodzi i sprzedaje po każdej cenie.
    Do tego wywalają inni, którzy nie wiedzą czemu spada i tak spirala się nakręca.

A co do bankructwa to myślę , że jeszcze droga daleka. Firma o wielu lat jechała na dużych zyskach.
    Obecna cena 2.5 zł przy C/WK 0,31 to jak KGHM za 32 zł.

Zobaczcie jakie firma miała zyski w czasach przed covidowych. Gdyby nie COVID nadal cena byłaby około 7-8 zł w Polsce a UK 150 GBX. Takie są moje przemyślenia. Ale co będzie po COVIDZie to nikt nie wie.

• Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Mati [83.31.141.*]
    Provident to firma z długą tradycją. Nie dadzą się. Wielkie firmy miewają problemy ale wychodzą cało z trudności.

Juventus przegrywał dwumecze z takim Lechem Poznań, był zdegradowany do Serie B - wrócił silniejszy, docierając do finału Ligi Europy, a teraz gra w nim CR7.
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Sss [77.255.182.*]
    Jak krew się leje to się dokupuje na maxa. Ktoś musi stracić, a tracą niecierpliwi i id.....
    Teraz najlepsze czasy na zakupy, wartość księgowa to około 8zł i w tym roku różne cuda dzieją się na GPW wykorzystują fakt 100 tyś nowych kont i robią co chcą. Niestety nie ma jedności ponieważ gdyby zebrało się około 100 akcjonariuszy to gruby nie miałby nic do powiedzenia , a tak to straty ma ten co panikuje
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Mario123 [195.177.67.*]
    Ja nic jeszcze nie straciłem, bo nic nie sprzedałem :P Jak tracisz to twoja wina bo nie jesteś cierpliwy. Może przejdź na mizerne państwowe obligacje albo inwestuj w pożyczki społecznościowe jak lubisz ryzyko, ale giełda nie jest dla ciebie.
  • Re: kto by pomyslał że to bankrut ? Autor: ~Beetlejuice [165.225.207.*]
    Takie gadanie "nie sprzedałem, więc nie straciłem" to zaklinanie rzeczywistości. Twoje akcje są tyle warte ile ktoś inny jest gotów za nie zapłacić.
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.