• Byczki moje kochane Autor: ~Rado [176.115.85.*]
    Ale to raczej do tych ogarniętych byczków. Sprawdźcie sobie lepiej, co się na blooberze dzieje, to wam oczy dęba staną
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~zxc [95.49.50.*]
    No to zdradź nam!
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Rado [5.173.104.*]
    Wejdź na forum bloobera i poczytaj :)
    Chodzi o fundusz, który tak ładnie wyzbierał?
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Rado [5.173.104.*]
    Będzie zabawa Panie zxc. Będzie się działo
    Chodzi o akcje od panów S? Że to Rockbrigde wziął?
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~HueHue [45.135.187.*]
    Sprawdziłem Rockbrige lekko. Jeśli wejdzie w PLI to mam nadzieję, że z lepszym skutkiem niż w Mercor (Żbikowski członek RN).
    Weszli w grudniu 2018 w spółkę i wyszli ze stratą w czerwcu 2019. Identyczna inwestycja w BBI (Żbikowski w RN?) w styczeniu 2019 do styczeń 2020 ze stratą dla Rockbrige.
    Nie miałem jak sprawdzić innych spółek gdzie siedzi Żbikowski w RN i nagania pod fundusz Rockgrige. Możecie poszukać inne inwestycje Rocka gdzie Karol był lub jest w radzie?

Co sądzicie o inwestycjach i ich wpływach ma kurs RB?
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Wiadereczko [46.134.154.*]
    HueHue niezłe śledztwo. Ciekawie to wygląda.
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~fanpli [89.64.77.*]
    widać spółka ma plan co będzie robić i wzywa głównych akcjonariuszy do dematerializacji akcji
    nie są one jak dotąd dopuszczone do obrotu, aby coś z nim zrobić - oprócz jakiś umów cywilno-prawnych - muszą zostać zdematerializowane
    np fundusz rockbridge, bloober etc czyli kierunek śledztwa rado...
    nie wiem co kombinują, ale wygląda to dość ciekawie i zarazem tajemniczo
    i coś się zaczyna wyłaniać, szczególnie po zdecydowanej zapowiedzi prezesa wejścia w gejming!
    każdy, nawet krytykant powinien obowiązkowo obejrzeć:
    https://www.ipla.tv/wideo/sport/Faux-Paux/5015844/Faux-Paux-Odcinek-28-ft-Karol-Zbikowski/9cab2ee1e46f8c89fe19c41fd9c3780a?fbclid=IwAR11_6KdIIzEDkEQtKudidH8VLpMybCvDtPVtK2MERuOKBRgvumFtChsk8o

może fuzja, jakaś wymiana, kupno?
    może też zbicie ceny notowań jest w temacie na rzeczy?
    pytania są, odpowiedzi oprócz domysłów i pogłosek brak
    hehe, ale, czyż, nie o to chodzi na bananie?
    Niestety na razie na to wygląda. Doszliśmy do pułapu 30 zł i znowu nurkowanie.... A perspektywy coraz większe. Coś tu się rozgrywa. Tylko czy na tym skorzystamy? Albo w jakim czasie...
  • Re: Byczki moje kochane Autor: bialoczerwony1972 [91.202.175.*]
    Próbowałem tam ( na forum Bloobera) znaleźć coś wartościowego, ale nie umiem się już w piaskownicy bawić....

• Re: Byczki moje kochane Autor: ~Rado [193.0.197.*]
    Zauważyłem, że wczoraj animator pierwszy raz zamiast podbić jedną akcją, to jeszcze zbił kurs
    dokładnie na to samo zwróciłem uwagę
    zbicie kursu 1 słownie jedną sztuką o ponad 5%!
    hehe, koniecznie musimy przejść na podstawowy aby, płynność
    nie pozwalała na takie działania...
    może to porządkowanie struktury akcji jest własnie pod ten cel robione, kto wie?
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~gryf [188.47.80.*]
    Nie szukajcie gdzie nie ma ... ;)
    Sprzedać nie wolno ?!
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Rockbridger [185.246.208.*]
    Małek i Żbikowski kręcą lody dla Chuścia. N. Od lat wyprowadzają kapitał właścicielskiego i robią to perfekcyjnie. Ciekawe tylko czy obaj właściciele zlecili czy jeden zalicza właśnie przejecie. Miasto może tylko patrzeć na początek końca.
    Trzymajcie papiery niech mają nieco trudniej choć sprawa jest przesązona.
  • Re: Byczki moje kochane Autor: bialoczerwony1972 [188.146.98.*]
    Możesz bardziej po polskiemu?
    @Rockbridger
    kolego manipulancie
    za takie insynuacje można pójść do paki
    weź się chłopie ogarnij bo chyba nie wiesz co napisałeś!!!
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Cinek [83.20.214.*]
    https://rockbridge.pl/sprawozdania-funduszy

Rockbridge skupuje bloober od dwoch lat. Nie widze natomiast żadnych informacji o wejsciu w Mercor czy BBI, nie wiem skąd te rewelacje. Nie dopatruje się tutaj żadnych teorii spiskowych bo jest to po prostu zbyt duży fundusz żeby podejmował decyzje na życzenie konkretnych osób.
    Inna sprawa, że skoro Rockbridge liczy na sukces bloobera skupując ich akcje, to może tym tropem wejdzie też w PLI (o ile spełni kryteria płynności itp).

~Cinek : Więcej za ciebie nie będę szukał
    Raport bieżący nr 38 / 2018

Data sporządzenia: 2018-12-15
    Skrócona nazwa emitenta
    MERCOR S.A.
    Temat
    Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Spółki
    Podstawa prawna
    Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
    Treść raportu:
    Zarząd MERCOR S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informację uzyskaną w dniu 15 grudnia 2018 roku:
    Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie ( Towarzystwo ), działając w imieniu i na rzecz zarządzanych funduszy inwestycyjnych ( Fundusze ), na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1 i 69a ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 87 ust. 1 pkt 2 lit a ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych (tj. Dz.U. z 2018 r., poz. 51
    KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 13 / 2019

Data sporządzenia: 2019-06-17
    Skrócona nazwa emitenta
    MERCOR S.A.
    Temat
    Zawiadomienie o zmianie statusu posiadania akcji spółki
    Podstawa prawna
    Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
    Treść raportu:
    Zarząd MERCOR S.A. informuje, że w dniu 17 czerwca 2019 roku otrzymał od Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych ( Towarzystwo ) działającego w imieniu i na rzecz zarządzanych funduszy inwestycyjnych ( Fundusze ) zawiadomienie, na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 2 w zw. art. 87 ust. 1 pkt 2 lit. a Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 623) ( Ustawa ), o zmniejszeniu udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta poniżej 20%, 15%, 10%, 5%.

Zmniejszenie stanu posiadania ogólnej liczby głosów w MERCOR S.A. nastąpiło na skutek zawarcia w dniu 12 czerwca 2019 r. przez Fundusze transakcji zbycia 3.256.562 (słownie: trzech milionów dwustu pięćdziesięciu sześciu tysięcy pięćset sześćdziesięciu dwóch) akcji MERCOR S.A. na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, które stanowią 20,80% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniają do 3.256.562 (słownie: trzech milionów dwustu pięćdziesięciu sześciu tysięcy pięćset sześćdziesięciu dwóch) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki oraz reprezentują 20,80% ogólnej liczby głosów w Spółce ( Transakcja ).

Transakcja została rozliczona w dniu 14 czerwca 2019 r.

Przed Transakcją Fundusze posiadały łącznie 3.256.562 (słownie: trzy miliony dwieście pięćdziesiąt sześć tysięcy pięćset sześćdziesiąt dwie) akcje MERCOR S.A., które stanowiły 20,80% kapitału zakładowego Spółki, uprawniały do 3.256.562 (słownie: trzech milionów dwustu pięćdziesięciu sześciu tysięcy pięćset sześćdziesięciu dwóch) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki oraz reprezentowały 20,80% ogólnej liczby głosów.

Po zawarciu i rozliczeniu Transakcji Fundusze nie posiadają żadnych akcji MERCOR S.A.

W Zawiadomieniu Towarzystwo poinformowało, że:
    - Fundusze nie posiadają podmiotów zależnych, które posiadałyby akcje MERCOR S.A.
    - Fundusze nie zawarły umów z osobami trzecimi, określonymi w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c Ustawy
    - Funduszom nie przysługuje prawo głosu z akcji MERCOR S.A. w związku z sytuacjami określonymi w art. 69 ust. 4 pkt 7 oraz 8 Ustawy.

Podstawa prawna: Art.70 pkt. 1 Ustawy o ofercie

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis

2019-06-17
    Krzysztof Krempeć
    Prezes Zarządu

2019-06-17
    Jakub Lipiński
    Pierwszy Wiceprezes Zarządu
  • Re: Byczki moje kochane Autor: ~Huehue [45.135.187.*]
    https://www.money.pl/gielda/spolki-gpw/PLMRCOR00016,o_firmie.html
[x]