• Dobiega chyba koniec korekty? Pora się pakować i jazda! Autor: ~Jarek [94.254.129.*]
    Tym razem śmiało pęknie 6zl czekamy na umowy POLMYRTECH i jazda
  • Re: Dobiega chyba koniec korekty? Pora się pakować i jazda! Autor: ~Markos [89.64.74.*]
    Na koniec ładnie jeszcze postraszyli ktoś pięknie steruje kursem i odbiera papier ale poniżej 3 nie zejdzie chyba że ktoś ma większy pakiet na stopach to mogą jeszcze w pon po niego sięgnąć
  • leci na 1 zł Autor: ~Janusz [89.64.21.*]
    Ja myślę że tu może być powrót poniżej 1zł
  • Re: leci na 1 zł Autor: ~Arek1990 [46.101.125.*]
    Też mam kasę i chciałbym kupić taniej myślę że jednak tak bardzo nie spadną bo to już inna spółka

Fajnie by było tak sobie kupić 100 tys akcji za złotówkę naprawdę.... Ale widzisz to że głowni właściciele mają za złotówkę nie oznacza że taki śmiertelnik moze mieć

Pociąg odjedzie i będziesz mógł pomachać na pożegnanie każdy ma wybór zaryzykować wejść wcześniej czy ustalić sobie jakiś poziom i nie wchodzić

Ja kupuje sukcesywnie na spadkach ciągle coraz taniej mam coraz więcej.. Jestem przekonany że to dobry papier i da zarobić a za ile kto odda jego sprawa. Wszystkie znaki wskazują że komunikaty mogą być w drodze wtedy to już będzie pozamiatane z tanim kupnem dlatego wolę kupować wcześniej
  • Re: leci na 1 zł Autor: ~Drobny [185.207.148.*]
    Tu w 1 dzień po infie może być + 70% papieru mało i z kursem w tydzień mogą odlecieć w kosmos
  • Re: leci na 1 zł Autor: ~2837567 [188.146.178.*]
    owszem mogą... ale o negatywnym info mogą spaść w przepaść -70%... taka spółka
[x]
ACREBIT 1,12% 1,80 2020-11-26 15:20:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.