• TECH MED HOUSE Autor: ~Yeti [37.47.138.*]
    Info na Facebooku

Czekamy :)
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Yeti [37.47.138.*]
    Na profilu EC2
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Wojtek [77.65.93.*]
    Czekamy na kolejny ruch
    https://www.techmedhouse.com/
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Realnie [37.47.37.*]
    A niektórzy piszą, że wszystko w cenie :-))).
    W okolicach 10 zł to będzie w cenie - tak uważam.
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~leszcz [46.238.243.*]
    Pokażcie taką drugą spółkę o podobnej kapitalizacji. Stabilne przychody i zyski, zero zoobowiazań, gotowka na koncie, zlecenia i know-how w ministerialnych projektach. Do tego ciekawa strategia i zaangażowanie w start-upy oraz pozyskiwanie inwestorów branżowych. Jeżeli pojawią się konkrety o inwestorze z którym prowadzone są rozmowy to faktycznie 10 zł może być w kilka sesji.
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Gjtx [5.184.200.*]
    Poki co zero konkretow same bez pokrycia infa
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~leszcz [31.178.134.*]
    Kupuj plotki, sprzedawaj fakty.
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Duże_M [37.248.209.*]
    Piękny ten Techmed - poszukują pomysły które potrzebują inwestorów jak i ...... inwestorów :).

A co dają ?
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~leszcz [46.238.243.*]
    Moze know-how, jakiś kapitał też mają, może robią to w ramach prowizji. Opcji jest wiele. Nie jestem insiderem i wiem tyle co ty. Uwazam tylko, że to tania, ciekawa i niedowartosciowana spółka. Szczególnie na tle masy przewartościowanych balonów na NC. Decyzje inwestycyjne każdy podejmuje na własne ryzyko. Ja dobieram od ok 1,5 zł i narzekać nie mogę, a liczę że prawdziwe wzrosty dopiero przed nami.
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Duże_M [37.248.162.*]
    Zgadzam się że ze świecą szukać spółkę na NC która aktualnie nie jest nadmuchana.

Gotówki nie mają za dużo bo szukają inwestorów.
    Pomysłów tez nie bo ... szukają pomysłów.
    TECH MED to łatwo zbywalne aktywa EC2 a wiemy jak w przeszłości z dnia na dzień co cenniejsze zostało sprzedane (sprzedaż spółek CWA, Prosum itd.).

Zyski EC2 z umów z Pentacomp również wyraźnie przyhamowały.

Realnie - Q3 i Q4 to będzie jedno wielkie sprawdzam.

Na tą chwile bardzie wyglada na rekomendacja trzymaj niż kupuj ale każdy musi ocenić własny portfel.
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Hhdx [46.134.107.*]
    Dlatego tu bedzie dolowanie zaniedlugo ponizej 2
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Wujek [94.254.162.*]
    A zatrudniają ludzi tylko po to żeby trochę kasy porozdawać za friko?? Oczywiście że zaufanie zjeżdża winda a wchodzi po schodach stąd takie naganianie ale historia oceni, pan prezes med house ma ciekawe kontakty z których może wyjść coś ciekawego za 2 zł biorę w ciemno :))
  • Re: TECH MED HOUSE Autor: ~Ugv [94.246.151.*]
    Hehe 10 zl ... niech 4 na dobre przekroczy to o 10 pogadamy bo poki co na 2 zl leci
[x]
EC2 0,77% 2,62 2020-11-26 16:12:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.