• Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~Gamogne [176.100.196.*]
    Na Surfland wszedł Górski i przejmują jakąś spółkę od VR, na CWA z Górskim przejmują Minutor Energia, a jaki jest plan dla JWA? Obstawiam, że analogiczny i kurtyna niedługo pójdzie w górę.
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~bubuzubu [37.47.57.*]
    Zapisy na akcje CWA kończą się w przyszłym tygodniu i pewnie tutaj zacznie się na dobre to co tam ostatnio, bo zapisy są do 15 października i wszyscy dobrze wiedzą, że nikt się nie zapisze na akcje po 40 groszy, skoro stare akcje stoją po 70 groszy. Pewnie wyzbierają leszczy dokładnie tak samo jak na CWA
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: select [37.47.81.*]
    Jest zbierane, zerknijcie w arkusz.
    109k na S po 0.78 a 22k na K po 0.65.
    Bardzo podobnie wyglądał arkusz Ciasteczek z krakowa jak akcje były w podobnej cenie co teraz JWA.
    Spokojnie kilkadziesiąt % do zrobienia w krótkim czasie, czego wszystkim życzę.
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~garu [37.47.128.*]
    przy obecnej wycenie wystarczy byle drobne info ,żeby poszło w jeden dzień z 50%.
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~dobradusza [91.237.139.*]
    I pewnie w ciągu 3 najbliższych tygodni jakieś info będzie, a czy będzie to petarda czy kapiszon, to się okaże. Wiele osób wisi tu na hakach w okolicach złotówki i może być ciężko to przebić, no ale dla Górskiego nic trudnego :P Na CWA wjechali na nowe maksima pod przejęcie Minutor Energia, mimo tego że emisja jest tam po 30 groszy. Tutaj życzą sobie 40 groszy za sztukę i czekam cierpliwie na jakieś sensowne uzasadnienie tej ceny
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~bubuzubu [37.47.61.*]
    A kogóż to moje piękne oczy widzą? Myślałem że sprzedałeś wszystko tak jak na CWA. Kto wisi na haku, ten wisi. Ja się załadowałem stosunkowo niedawno, gdy znany antywskaźnik pisał na forum, że akcjonariusze są poubierani i ugotowani na amen i że będzie jeszcze gorzej. Na CWA idealnie odwrotnie się sprawdziło gdy jęczał przy 60 groszach. No i tu stratny też nie jestem i raczej nie będę, też się spodziewam infa, jeśli nie pod emisję, to pod wyjście Górskiego. Na giełdzie kapitał płynie do cierpliwych od niecierpliwych, jak to mawia wujaszek Buffett.
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~dobradusza [91.237.139.*]
    ciut za wcześnie wyszedłem z CWA, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Ciekawe co z batonem ponad 100 tys. akcji na 0,79 zł, czy to straszak żeby nie urosło i zniknie, czy go popisowo wciągną jednym łykiem, bo i takie rzeczy na CWA się działy. W ciągu 3 tygodni wszystko będzie jasne, przy obecnej cenie ryzyko chyba nie jest zbyt duże.
  • Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA? Autor: ~ka [87.239.222.*]
    I już nie ma batonika.
[x]
JWA 7,11% 0,81 2020-11-24 15:41:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.