• Za zysk kupiłem akcje nowej perełki. Autor: ~Prairie [178.211.43.*]
    PRAIRIE to będzie perełka najbliższych dni na GPW. W środę 9 września spółka Prairie Mining ogłosiła, że rozpoczęła międzynarodowe postępowanie arbitrażowe przeciwko Polsce i domaga się odszkodowania. W ocenie inwestora, jest to następstwo "działań i zaniechań Rzeczypospolitej Polskiej, które uniemożliwiły Prairie rozwój światowej klasy projektów węgla koksowego Jan Karskii Dębieńsko". Spółka Prairie Mining ogłosiła w lipcu, że zabezpieczyła 18 mln dolarów australijskich na finansowanie sporów. Z nieoficjalnych informacji wynika natomiast, że kwota roszczenia przeciwko Polsce może sięgać 3 mld dolarów. Podobny międzynarodowy arbitraż niedawno rozstrzygnął wieloletni spór między PGNiG i rosyjskim Gazpromem. W ten sposób skarżąca się polska spółka wywalczyła 1,5 mld dolarów odszkodowania.
  • Re: Za zysk kupiłem akcje nowej perełki. Autor: ~skubas [212.160.172.*]
    Czy zdążyłeś już sprzedać...?
  • Re: Za zysk kupiłem akcje nowej perełki. Autor: ~Molibden [5.173.162.*]
    Coś dziuraWa ta twoja perełka
  • Re: Za zysk kupiłem akcje nowej perełki. Autor: ~Wałek [52.56.124.*]
    Miałem ten syf od 60 gr spadł na 30 inne odbił to Wywaliłem śmiecia. Za to terazodkupukem hurtimex po 17-18-19 i czekam ba 40 groszy do końca roku
  • Re: Za zysk kupiłem akcje nowej perełki. Autor: ~HiperBessaMCI [37.30.25.*]
    Dziś SWISSMED ładnie czerpał, coś się świeci podobno NFZ może prywatnym dac dużo kasy za covidiwcow. Tak czy inaczej jak zarobią to odkupie SCPF bo pięknie wyszło z krótkiego i może Hurti też coś doładuj bo tu 40 gr to normalność
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.0.71.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
HURTIMEX -0,93% 0,21 2020-11-23 09:28:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.