• Jakie opinie? Autor: ~CCCP [79.184.59.*]
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Backlog-APS-Energia-wynosil-na-koniec-I-polrocza-ponad-144-mln-zl-7953629.html

Wczoraj trochę łyknąłem, szt. Dzisiaj odpuściłem, trochę źle. No coż? Z tym + na koniec roku to na wyrost, niemniej tragicznie nie będzie. Kurs moim zdaniem znaząco nie spadnie.

• Re: Jakie opinie? Autor: emptio_spei [178.217.197.*]
    Trochę to nieuczciwe, co piszą, ich backlog zamówień wynosi raczej około 60 milionów, jeśli już, turecką atomówkę już pewnie mogą sobie odpuścić.
  • Re: Jakie opinie? Autor: ~CCCP [79.184.59.*]
    Też tak uważam. Oni gadają, że są jeszcze w grze. Nie roztrzygnięto jakiegoś tam odwołania, rekl. (nie chce mi się szukać teraz szczególów) i stąd pewnie poszli na "calość".
  • Re: Jakie opinie? Autor: ~Malvi [37.228.239.*]
    Ale dopoki pilka w grze to wpisuja te „AKUKKU” w kwity
  • Re: Jakie opinie? Autor: emptio_spei [178.217.197.*]
    Na jednym z wątków ktoś zalinkował do dokumentu, z którego (nie jestem szczególnie biegły w angielskim) chyba wynikało, że ktoś inny wygrał po ponownym procedowaniu przetargu.
  • Re: Jakie opinie? Autor: ~CCCP [79.184.59.*]
    Nia ma sensu się spierać. Jesli ktoś podejmuje decyzje o kupnie papiera i bierze pod uwagę ten Backlog, niech odejmie Akkuyu i wszystko gra.
    Tak jak pisał poprzednik bierzemy pod uwagę ok. 60 baniek. Też coś mi w pamięci świta, że było to ok. 80. Temat mało dziś istotny, a sama podbitka pod Akkuyu przegadana wielokrotnie.
    Nic nowego nam nie pozostaje. Brać na dołkach. Ja jeszcze przy okazji muszę uśredniać. Niemniej spokojnie śpię i nie dam się nabrać na maseczkowe społeczki.

• Re: Jakie opinie? Autor: ~Hans_aus_Dresden [5.184.249.*]
    Dokladnie. A leszcze niech kupują CDProjekt po 500 zl.
    Zdania nie zmieniam. Ten papier za 5 lat będzie po 8 zł.
[x]
APSENERGY 2,46% 2,50 2021-01-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.