• Jedyny plan to brak planu Autor: ~flcn [31.183.193.*]
  Przecież towarzysz Sasin i jego radosna banda z MAP nigdy niczego nie zrobili. Tchórzewski naciągnął Energę i Eneę na 3 mld PLN więc Sasin zgodnie z zasadami partii musi być lepszy. Na wygaszaniu górnictwa ktoś musi zarobić. Utworzy się kilka spółek i posadzi kilkuset pisowskich specjalistów od nicnierobienia. W imię solidarności i innych wyświechtanych frazesów miliony będą szły na potrzeby partii a spółki SP będą aktywnie wspierały energetyczną transformację.
 • Re: Jedyny plan to brak planu Autor: ~flcn [31.183.193.*]
  Co do planów przygotowywanych przez MAP to rok temu miał być gotowy plan naprawczy dla kopalń Tauronu.
  Podobnie jest z każdym planem MAP. Jedyny aktualny to plan utrzymania się na stołkach i plan zwiększania zatrudnienia dla swojaków.
  Etaty w kopalniach są najatrakcyjniejsze, szczególnie dla partyjnych działaczy przed emeryturą. Dzięki temu cała Polska będzie finansowała radosne życie politycznych nierobów przez najbliższe kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat.
 • Re: Jedyny plan to brak planu Autor: ~Alina [37.47.98.*]
  Tak głupich ministrów nie było w ostatnich 50 latach.
 • Re: Jedyny plan to brak planu Autor: ~Kloss [87.199.20.*]
  Szczególnie pryszczaty,przydu..s Jarka. Ten to się na niczym nie zna.
 • Re: Jedyny plan to brak planu Autor: ~flcn [31.183.193.*]
  Nie są tacy głupi na jakich wyglądają.
  Przepływ kasy jest odpowiednio ukierunkowany. Status spółki publicznej niczego nie zmienia. Akcjonariusze dla partii to zbędni kapitaliści. Liczą się działacze partyjni i wzajemne układy. Spółki energetyczne mają zapewniony byt więc są miejscem dla dobrych wzajemnych interesów.
  Cała sasinada polega na tym, że żaden analityk nie może niczego przewidzieć a plan jest w planie, którego planem zajmie się planowany zespół specjalistów.
[x]
PGE -1,66% 7,71 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.