• podbitka Autor: ~hihi [31.0.83.*]
    Profesjonalnie ubrano leszczy w trupa, znów będą czekac tatami aby odzyskać swoje i sprzedać chociaż po 7zł :)
    To nie biomed...
  • Re: podbitka Autor: ~AnalizatorNC [82.132.228.*]
    W jakiego trupa ? Czytaj raporty
    Jestes leszcz
    7 baniek na czysto zarobili
  • Re: podbitka Autor: ~hihi [31.0.80.*]
    Czy ja napisałem bankruta???
    To jest giełdowy trup, po co kupujesz akcje?
    Aby zarobić, aby dostać dywidendę czy aby sobie mieć i za 5 lat sprzedać w tej samej lub niższej cenie?
    Prawda jest smutna to jest giełdowy trup, nikt nie kupuje nikt nie sprzedaje..
    Jak lubisz takie spółki to polecę Ci jeszcze jedną, ma nawet lepsze wskaźniki jak korbank - stalprofi.
    Tam te możesz sobie zainwestować i po kilku latach wyciągnąć to samo lub mniej, a sprzedaż akcji za 20tys graniczy z cudem (jak tu).
  • Re: podbitka Autor: ~Informatyk [31.60.74.*]
    Niskie obroty na NC to zmora wielu firm. Zarządy tych firm nie są odpowiedzialne za obroty na giełdzie tylko za wyniki. A te Korbank od długiego czasu ma bardzo dobre i tyle. Tak więc to dwie różne kwestie : obroty i wartość fundamentalna firmy.
  • Re: podbitka Autor: ~On [31.182.137.*]
    czy dziś juz rozumiesz co miałem na myśli pisząc trup.
    Spółka interesująca, dochodową ale -8:)
    Jakieś pyramid, Airways itp. napompowane poza granice absurdu nawet rosną a tu nie sprzedasz długo jeszcze za 7.
    Za jakiś czas pojawi się i do o wezwaniu po 5-6zł to niestety dla małych akcjonariuszy ma wartosc, kros połasi się na taki kąsek..
  • Re: podbitka Autor: ~on [31.0.40.*]
    Popatrz na Pyramid balon bez wartości i bez zysków +7% a tu -6...
    Tak działa giełda, popularne śmieci rosną, takie spółki jak ta wegetują mimo że mają realna wartość.
  • Re: podbitka Autor: ~Informatyk [31.60.94.*]
    No tak, na NC sensu i logiki brak. Takie spółki jak Korbank realną wartość osiągają dopiero wtedy, gdy je ktoś przejmuje. Przy obecnych wynikach akcje Korbanku powinny kosztować ok. 8 zł. Kupno poniżej tej wartości powinno być traktowane jak okazja. Więc kto je sprzedaje?
  • Re: podbitka Autor: ~hihi [37.248.161.*]
    Dziś zobaczymy co akcjonariusze dostaną od spółki. Czy dywidendę czy radość trzymania akcji...
  • Re: podbitka Autor: ~hihi [31.182.137.*]
    Dostałeś....?

Trzymaj cierpliwie i wystaw ze 100 akcji po 6zł może kiedyś ktoś przez pomyłkę kupi :)
  • Re: podbitka Autor: ~Ja [195.164.164.*]
    hahahah akcjonariusze właśnie dostali nagrodę za trzymanie wiernie śmiecia :)
    -10% i kurs 4,7.
    To jest typowa nagroda na bananowej.
  • Re: podbitka Autor: ~lukas8i8 [94.254.160.*]
    dziwi mnie ta podaż ja zbieram 5 zł wydaje się tanio oczywiście moze spadac i na 4 wiecej kupię
  • Re: podbitka Autor: ~hihi [31.182.137.*]
    Jak napisałem że trupa nie pozbędziecie się przez długi czas po 7zl to niektórzy wielce się poruszyli.
    Niestety rzeczywistość jest taka że kasa została w spółce a kurs w czarnej du... i to jest faktyczna nagroda dla akcjonariuszy.
    To nie biomedy i inne popularne spółki, tam nawet jak będą ogłaszać upadłość to jeszcze kilkadziesiąt procent wzrośnie tu wkrótce 4zł...
[x]
KORBANK 0,93% 5,40 2020-11-26 15:58:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.