• Szacunki Autor: ~Ja [94.78.183.*]
    Podali szacunki
  • Re: Szacunki Autor: emptio_spei [178.217.197.*]
    Zaskoczenia nie ma.
  • Re: Szacunki Autor: ~CCCP [79.184.0.*]
    No tak, wszyscy wiedzieli, że będzie porażka. Ale, czy aż tak? Ja liczyłem na troszkę bardziej optymistyczne. Prezes w ostatniej propagandzie coś bąknął, że jest szansa na koniec roku wyjść na +.
    Summa summarum wina rynku rosyjskiego i świrusa. No przecież kogo, winnych brak, to oni, nie my?
  • Re: Szacunki Autor: ~zizu [94.172.189.*]
    DNO!
  • Re: Szacunki Autor: ~lolek [46.174.24.*]
    Strata za II kw na poziomie straty za II kw 2019. więc nie jest źle. Wiadomo, że I kw będzie ciążył do końca roku i ciężko będzie to odrobić, ale chyba zrobili oszczędności w II kw, bo pomimo spadku przychodów, wynik netto jest bardzo zbliżony.
  • Re: Szacunki Autor: ~Hans_aus_Dresden [37.47.80.*]
    Dokladnie. Ale naganiacze już tu mowią że DNO! Sprzedać! Co to będzie! Ano jajco będzie. Mimo słabego 1 kwartału wcale się nie pogorszyło bardzo. Jak ktoś umie analizować to oleje naganiaczy a jak nie to znowu odleszczyny w poniedziałek.
    Tu już chyba nie ma z kogo odleszczać.
  • Re: Szacunki Autor: stockwolf [94.172.189.*]
    ostatnie larum grają
    Kto miał ściąć straty, to już pewnie to zrobił. Ja nie podjąłem męskiej decyzji we właściwym czasie, teraz już nie ma sensu.
  • Re: Szacunki Autor: ~CCCP [79.184.0.*]
    Ostatnio trafiłem pod koniec lipca za 2,06, ale mało k łyknąłem. Nie opycham, uważam, że spółka poważna. Dywid. w 21r. nie będzie, ok. Ale może już przestaną naganiać tego pseudoświrusa i ruszą chłopaki do roboty. Mam nadzieję, że nie będzie również podbitek jakimiś przetargami, zresztą ludzie już po ostatnich numerach nie nabiorą się na takie chwyty. Mimo ok. 0,42 straty na papierze trzymam.
  • Re: Szacunki Autor: ~MechaGodzilla [94.172.189.*]
    to jest jakaś mega lipa
  • Re: Szacunki Autor: ~koneser [46.134.50.*]
    Wyniki za pierwszy kwartał były znane od dawna i kurs został już o nie skorygowany. Trudny okres drugiego kwartału, mimo światowego zamknięcia gospodarek, był taki sam jak w zeszłym roku, więc tu duży plus dla firmy.
    Przełomowe okażą się wyniki za 3 i 4 kwartał, bo te w zeszłym roku były już na dużym plusie.
[x]
APSENERGY 3,17% 2,28 2021-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.