• Zaniżanie? Autor: ~Makler [88.156.139.*]
    Ciekawe czy Ja…..mu opłaciło się takie zaniżanie. Wysypał około 90 kilo akcji w przedziale, 2 do 2,06 zł.
    Ciekawe czy zabrane akcje się zbilansowały – podejrzewam, że do interesu dołożył (b.dobrze).
    Panowie nie dajcie się nabierać na tego typu akcje, to stary numer, to nie są czasy lat 90 r. Tu musi być minimum 2,6 do 2,9 zł inaczej „0” obrotu, niech dalej swoje akcje sypie i je zbiera, jak dołoży na takich akcjach milion to szybko zrezygnuje, a akcji obcych zbierze, jak kot napłakał. Robi sztuczny obrót, ale prawdziwi inwestorzy wiedzą, że to ruchu, aby wywrzeć wrażenie na mniej doświadczonych, że tu sprzedają po tak niskich cena.
    Tu mało kto sprzedaję, to jest przesypywanie z wora do wora, jeszcze na tej operacji sporo traci i bardzo dobrze.

Pozdrawiam cierpliwych.    
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Protazy [213.108.152.*]
    Bzdury Waść piszesz. Sam oddałem wczoraj 17tys akcji między 2.11 a 2.05. Z reszta wystarczy popatrzeć na arkusz zleceń żeby widzieć ze to ulica podaje i odbiera a nie jakiś grubas
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Makler [88.156.139.*]
    A zobaczysz, że jeszcze dwa dni tak się pobawi i zrezygnuje, bo to nie daje żadnego efektu.
    Jak chce kupić to musi podnieć poprzeczkę inaczej jak było na poprzednich sesjach obrót będzie zamierał.

W poniedziałek postanowił rozruszać kosztem swoich akcji - zobaczymy na następnych sesjach?

• Re: Zaniżanie? Autor: ~sparrow [80.50.232.*]
    Spółeczka podkopała całkowicie zaufanie, odbudować się dla mnie tego już nie da. Słowa i czyny poszły.
    Będzie mielone bardzo długo w granicach 1,8 - 2,2 pln. Potem out z GPW. I koniec tej historii.
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Adwersarz [37.248.214.*]
    Każdy ma własne życzenia. Niewielu konkretną wiedzę...
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~macrone [89.229.211.*]
    to prawda tez tu widzę taki zasięg 1,80-2,1 zł kurs nie urośnie bo wszystko jest robione pod srednią wezwania i ta srednia musi być niska by opłaciło im się to skupic za groszówki
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~umoczony [89.229.211.*]
    gdzie był rozum kupować te akcje w promocji po 2,42 zł bo taką mam srednią, teraz nigdy nie wyjde na zero ,,0,, bo kurs tylko spada
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Kubek [195.136.92.*]
    Byc moze wyjdziesz szybciej niz myślisz...
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~livs [77.65.84.*]
    Dnia 2020-08-18 o godz. 07:20 ~Protazy napisał(a):
    > Bzdury Waść piszesz. Sam oddałem wczoraj 17tys akcji między 2.11 a 2.05. Z reszta wystarczy popatrzeć na arkusz zleceń żeby widzieć ze to ulica podaje i odbiera a nie jakiś grubas

zeby oddawac przed walnym akcje ponizej 3 zł, to trzeba miec mózdżek jak szympans po przejsciach :)
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~berni [82.177.67.*]
    Żeby trzymać akcje po takim wale co tu ukręcili, to trzeba być na prawdę profesorem nauk ścisłych i humanistycznych.
    Taki profesor doktor habilitowany Wiktor Wektor...
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~livs [77.65.84.*]
    Dnia 2020-08-21 o godz. 12:05 ~berni napisał(a):
    > Żeby trzymać akcje po takim wale co tu ukręcili, to trzeba być na prawdę profesorem nauk ścisłych i humanistycznych.
    > Taki profesor doktor habilitowany Wiktor Wektor...

dzien dobry
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~macrone [89.229.211.*]
    oddajecie cwaniakom z zarządu za pół darmo
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Berni [109.95.145.*]
    Ty też oddasz, tylko jeszcze taniej...
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~Adwersarz [37.248.212.*]
    Zaczynają się przepychanki i przechwala ki, a to znaczy, że zysk dopiero przed nami...
  • Re: Zaniżanie? Autor: ~livs [77.65.87.*]
    obstawiam, ze zadnego skupu akcji nie będzie, bo nikt rozsadny nie sprzeda tego poniżej 3 zł, a powiedziałbym, ze nawet nie ma co myslec o cenie niższej niz 5...cierpliwosci
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,40 2020-11-27 14:16:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.