• rusza? Autor: ~halo [185.244.214.*]
    jw
  • Re: rusza? Autor: ~ar [77.65.87.*]
    ruszylo ale obroty slabiutkie. wystarczylo 500 tys aby kurs podbic o kilkanascie % to swiadczy ze spolka jest mega silna i udzialowcy ktorzy trzymaja akcje latwo ich nie sprzedadza. jak bedzie chcial ktos wiekszy wejsc to kurs szybko wzrosnie.
  • Re: rusza? Autor: ~Baron [31.0.43.*]
    Wkrótce wejdzie ktoś większy. Ja dokupuje nie mam zamiaru sprzedawać. Wolę to niż rainbow
  • Re: rusza? Autor: ~heniuu [37.30.27.*]
    coś rusza, jutro wystawiam wszystko po 31PLN albo się sprzeda ,albo nie.
  • Re: rusza? Autor: ~Magic_Aero [89.64.25.*]
    Ale co rusza? Czy są podstawy? Ja tutaj zostawie tylko jedno. Dziś o 16 niejaki Longterm zrobił kolejny filmik w którym mówił, że kończy się hossa covidova i teraz wracać będą spółki z tradycyjnej ekonomii. Jako przykład podał Biomed i Enter Air. Zobaczcie co się stało z kursem po 16 zarówno w jednym (prawie -10%) oraz drugim przypadku (wzrost o 10%). Przypomnę tutaj tylko case poprzednich wskazywanych przez niego spółek np. Brand24. Niech każdy zrobi sobie analizy i wysnuje swoje wnioski...

• Re: rusza? Autor: ~pini2 [5.173.243.*]
    Tak tylko że kurs już rósł już od 9 sukcesywnie a nie tylko po 16 ....... a fakt jest taki że od 08.08 latają już praktycznie do wszystkich destynacji .
  • Re: rusza? Autor: ~ar [5.173.243.*]
    sa podstawy np takie ze dzisiaj sie okazalo ze mozna zaczac szczepic juz w pazdzierniku. Rosja dostala zamowienie na MILIARD szczepionek. poza tym gates w wywiadzie przewidzial ze do 04.2021 rozwiniete gospodarki poradza sobie z covid a on czesto ma racje. zatem dzisiaj okazalo sie malo prawdopodobne ze bedzid zakaz lotow w wakacje 2021 i nieprawdopodobme ze spolka upadnie. stad kurs +20%.
[x]
ENTER -1,48% 33,20 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.