• Lubicie stabilny i bezpieczny wzrost, czy tracenie kasy? Spójrz Autor: ~KBT [37.47.55.*]
  Jeśli tak, to spójrzcie sobie na Klabater i to co się wkrótce wydarzy.
  https://klabater.com/news/

  WARSZAWA  – 4.08.20 – Klabater S.A. poszerza i wzmacnia współpracę z amerykańską grupą Discovery. Poza flagowym wspólnym projektem Moonshiners oraz planowanym tytułem opartym na licencji programu Animal Planet, do gier wspieranych przez Discovery dołącza dziś This is the Zodiac Speaking od Punch Punk Games. Partnerem medialnym tytułu został kanał Investigation Discovery (ID), lider na amerykańskim rynku telewizyjnym true crime, będący własnością grupy Discovery.
  Dziś o 15:00 startuje również kampania crowdfundingowa gry w serwisie Kickstarter. Jest to kolejna zbiórka prowadzona przez Klabatera, poprzednie (Crossroads Inn oraz Help Will Come Tomorrow) zakończyły się sukcesem.

  ODWIEDŹ STRONĘ GRY W SERWISIE KICKSTARTER (kampania rusza dziś o 15:00)

  ID wesprze grę marketingowo między innymi za pomocą swoich mediów społecznościowych (globalnych i lokalnych, które śledzą miliony fanów), strony www, jak również kampanii reklamowej na antenie stacji. To wsparcie może się okazać szczególnie cenne w kontekście kampanii, która właśnie ruszyła w serwisie Kickstarter. Klabater ma już za sobą dwie udane zbiórki, tym razem tytuł idealnie wpisuje się w rynek amerykański, najważniejszy z perspektywy kampanii kickstarterowej. 

  Właściciele kanału uznali grę This is the Zodiac Speaking za perfekcyjne dopełnienie tematyki stacji, jak i portfolio całego ID. W planach jest również wsparcie gry poprzez sklep online należący do ID, w którym będą dostępne gadżety związane z grą.  

  Grupa Discovery po raz kolejny doceniła nasze oryginalne i niesztampowe portfolio. Bardzo się cieszę, że kanał ID odnalazł w This is the Zodiac Speaking naturalnego „partnera” do współpracy. Dzięki globalnemu charakterowi stacji gra, która już przed premierą zebrała wiele dobrych opinii, otrzyma teraz dodatkowe, potężne medialne wsparcie. To dobry wstęp przed naszą kluczową współpracą z Discovery przy tytule Moonshiners. To także okazja do dalszego rozwoju Klabatera, jak i zwiększania zasięgów marketingowych naszych produkcji„. – ocenia Michał Gembicki, członek zarządu Klabater S.A. 

  A premiery długo oczekiwane już w sierpniu, wrześniu i tak do końca roku.
  Wyniki za 2019 rewelacyjne, przejście na GPW i uchwały już na najbliższym WZA 27.08.2020.
  Czy jestem życzliwy, no trochę mi Was szkoda z taką huśtawką..
 • Re: Lubicie stabilny i bezpieczny wzrost, czy tracenie kasy? Spójrz Autor: ~Boruta [5.184.52.*]
  Zadales pytanie retoryczne.
  Mam Klabatera od wielu miesiecy i nie oddam tanio.
  Nie oplaca sie skakac, zwlaszcza teraz!
  Pozdrawiam i udanych inwestycji
 • Re: Lubicie stabilny i bezpieczny wzrost, czy tracenie kasy? Spójrz Autor: ~Boruta [5.184.52.*]
  Dzieki za artykul, przegapilem. Dobralem dzisiaj jeszcze 500 akcji, tak na wszelki wypadek do rownego :)
  Ladnie dzisiaj +15%
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.