• dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji Autor: ~świeżak [188.121.15.*]
    ciekawe info ktore wczesniej przeoczylem
    "Wejście znaczącego inwestora lub insidera
    2020-06-05
    kupno akcji przez osobę powiązaną"
  • Re: dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji Autor: ~klajnak [195.8.221.*]
    To już staroć, tu dopóki nie będzie jednej dobrej informacji to akumulacja czyli w naszych warunkach walka na wyniszczenie będzie trwać i trwać i zostaną tylko najwytrwalsi na placu boju, ja jak większość z Was dostaję powoli już korby na tym papierze, średnia około 3.09 więc tragedii nie ma, ale wiem jedno, że jak to sprzedałbym (godząc się na pewną stratę z zamiarem jej pokrycia na innych spółkach) to wtedy ten muł odpali ...więc kiszę tu kapuchę i czekam, bo tyle jak na razie nam pozostało.
    Na dzień dzisiejszy jedyne co może ruszyć kurs to raport za II Q, na który jeszcze musimy chwilę poczekać.

• Re: dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji Autor: ~klajnak [195.8.221.*]
    I po raz kolejny ta sama sytuacja: ktoś bierze z prawej i do 2/3 minut idzie pakiet około 2000 na lewą obniżając kurs, trochę jakby ktoś tego pilnował lub ustawiony jest jakiś automat, który po każdym wzroście (tu musi być odpowiedni wolumen i cena) wywala na lewą 2000 akcji.
    takie mam wrażenie, bo przez cały dzień nic się nie dzieje ale po każdym większym ruchu z prawej jest od razu reakcja ….

• Re: dyrektor IPF dokupuje 80.000 akcji Autor: ~świeżak [188.121.15.*]
    ta, czuje to samo :)
    mini-kółeczka krece zeby sie zeswirowac i wytrzmac psychicznie :D
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.