• Nie wygląda to dobrze... Autor: ~Zibi [88.156.139.*]
    Publikacja decyzji o zawieszeniu lub wycofaniu instrumentu finansowego z obrotu lub decyzji o zniesieniu zawieszenia:

13     2020-06-30 17:18:23     zawieszenie obrotu ze względu na interes i bezpieczeństwo uczestników obrotu    Unified Factory Spółka Akcyjna w restrukturyzacji

"W nawiązaniu do raportu dnia 08 czerwca 2020 roku, Zarząd Unified Factory S.A. _"Spółka"_ informuje, że z przyczyn niezależnych od Zarządu, między innymi takich jak: brak dokumentacji finansowej za lata ubiegłe, która znajduje się poza Spółką, czy brak wyboru biegłego do przeprowadzenia badania i konieczność przeprowadzenia tego procesu przez obecny Zarząd w okresie trwania pandemii; badanie sprawozdania finansowego za rok 2019 przez biegłego nadal trwa."
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: ~Baca [83.26.226.*]
    Jaja sobie robią z akcjonariuszy .... co za nieuki w tym zarządzie , a już myślałem ,że będzie okey !!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: robby [31.0.127.*]
    ...i będzie OK! Ktoś chciał wrogo przejąć spółkę ale chyba nie udało się... Z prezesa zrobili przestępcę, u nas każdego można opluć bez konsekwencji, zatem nie dziw się, że trudno im pozbierać się... To będzie drugi Livechat...
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: ~ja [83.30.198.*]
    Ehh, szkoda gadać, spółka śmieć i tyle. Nigdy się nie otworzy, będą przekładali w nieskończoność.
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: ~Krzywy [89.72.181.*]
    To po co tu siedzisz leszczu bez akcji
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: ~Baca [83.26.175.*]
    Takie ścierwa forumowe są najgorsze ,,,,, gonią po forach i walą w klawiaturę , nawet sami nie wiedzą co piszą ,,,byle coś walnąć ,,,,, nie maja akacji a smrodzą na forach , ciekawe w jakim celu to robią ,. bo chyba ktoś kto ma papierki nie da się na takie bzdety nabrać !!!!!!!!!!
  • Re: Nie wygląda to dobrze... Autor: ~Krzywy [5.173.225.*]
    Ja mam sporo trzymalem rok potrzymam kolejny hahahaha
[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.