• PFMEDICAL dzisiaj bez otwarcia, TKO +500%, a w 4 tygodnie zrobili 300% Autor: ~pfm [94.254.186.*]
    Spółka matka jest notowana na NASDQ, dzisiejsza kapitalizacja to tylko 4mln, jak na spółkę biotechnologiczną, która prowadzi badania i jeszcze nie osiąga przychodów, powinna być trzydzieści razy większa. Wszyscy o niej zapomnieli, a teraz na fali popytu i mody na biotechy wystrzeliła i ma jeszcze dużo miejsca do pompy. Zadłużona jest ale u swojej spółki matki, dług jest tylko w sprawozdaniach i nie ma wpływu na działalność spółki. Emisja akcji była po 53zł, Digrad kupił pakiet 5% akcji za 1000 000 dolarów. Ciekawy temat do obserwacji (pisałem jak akcje były po 2zł), zobaczycie co się będzie działo w przyszłym tygodniu.
  • Re: PFMEDICAL dzisiaj bez otwarcia, TKO +500%, a w 4 tygodnie zrobili 30 Autor: ~fed [82.177.145.*]
    co ty tu wyskakujesz ze spółką, której dzienny obrót to po parę tysięcy zł. Nie da się wejść tu żadnym kapitałem większym niż kieszonkowe, a nawet jak wejdziesz, to potem przez rok nie będziesz mial komu sprzedać w razie czego
  • Re: PFMEDICAL dzisiaj bez otwarcia, TKO +500%, a w 4 tygodnie zrobili 30 Autor: ~pfm [5.173.121.*]
    Tak, masz rację, ponieważ jak widać to papieru jest brak na rynku, wszystko zebrane. Myślę że większa podaż się ujawni między 50 - 100zł za papier. Jak akcje będą drogie to i obroty się zwiększą, zobaczysz co będzie jak wejdą w notowania ciągłe, już nie długo!
[x]
MEDINICE 0,44% 13,58 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.