• Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Początkujacy [82.5.251.*]
    Po tych ostatnich strzalach po kilkaset tysiecy akcji nie liczcie na gleboka korekte...! Falowo zaczyna sie to ukladac w calosc tez powoli...:) Co nas zaskoczy? Kontrakt, raport czy moze inne info, opcji jest sporo...:)
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Hahaha [188.146.240.*]
    Jakie strzały, jakie kilkaset tysięcy akcji? Dopiero dzisiaj jest raptem 200.000. Co to jest, skoro jakaś panienka, którą wystawił facet na zakup tego czegoś (pewnie też początkujący), ma na koncie połowę dzisiejszego obrotu? Ogarnij się, bo przez Tobie podobnych takie Sandry w kanał się wpuszczają:(
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Początkujacy [82.5.251.*]
    Przesledz wykres z ostatnich 4 lat... AKUMULACJA NA MINIMACH!!! Tak lopatologicznie ci wytlumacze... A Sandrze po 1,5 tez gratuluje bo za 5 pln w przyszlym roku lekko sprzeda... Na czym opieram moja opinie??? Na raportach z ostatnich lat a wiecej bylo pisane na forum wiec nie bede sie powtarzal zreszta jestem poczatkujacym to na pewno czytacie raporty lepiej ode mnie...
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~jack [178.37.200.*]
    Dnia 2020-07-23 o godz. 16:04 ~Początkujacy napisał(a):
    > Przesledz wykres z ostatnich 4 lat... AKUMULACJA NA MINIMACH!!! Tak lopatologicznie ci wytlumacze... A Sandrze po 1,5 tez gratuluje bo za 5 pln w przyszlym roku lekko sprzeda... Na czym opieram moja opinie??? Na raportach z ostatnich lat a wiecej bylo pisane na forum wiec nie bede sie powtarzal zreszta jestem poczatkujacym to na pewno czytacie raporty lepiej ode mnie...

PRZESTAŃ !!!! chłopie Pi******sz jak potłuczony !!!! .

Jesteś początkujący ( bo masz dopiero dwa jajka co???) i nie powinieneś ludziom robić wody z mózgu ( co do ciebie to i tak go pewnie nie masz ) . Już któryś rok piszesz o wzrostach , studiujesz jakieś wykresy , a tutaj potrzeba rozumu ( czym ty zbytnio nie grzeszysz ),nie jakieś bełkotanie .
    A co do raportów , to trzeba je jeszcze czytać ze zrozumieniem . Jeśli chodzi o bzdety wypisywane na forum ( jakie pisze np. atr ),to ten sam bełkot co twój . Musisz wziąć na to poprawkę i zacząć myyyyyyyśleć ( orzeszki chłopie , orzeszki musisz jeść) .
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Początkujący [82.5.251.*]
    Tak kłamiesz jack ze chyba już sam w to wierzysz... Jesc orzeszki... Orzeszki to trzeba mieć jack... A ty, czy naciągacze mają jaja...? Wy nawet sumienia nie macie... Ciekawe czy w realu tez taki zadziorny jesteś...?
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Początkujący [82.5.251.*]
    Mu to zwisa co piszesz ale ludzie którzy pod twoim wpływem sprzedadzą na minimach... Tych mi szkoda... Ty jack jestes kolejną pacynką którą spotykam gdzies na forum...
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~jack [178.37.200.*]
    Dnia 2020-07-23 o godz. 16:47 ~Początkujący napisał(a):
    > Tak kłamiesz jack ze chyba już sam w to wierzysz... Jesc orzeszki... Orzeszki to trzeba mieć jack... A ty, czy naciągacze mają jaja...? Wy nawet sumienia nie macie... Ciekawe czy w realu tez taki zadziorny jesteś...?

~ Początkujący~
    Widzisz dzisiaj już Cię ładnie prosiłem o 1 powód .
    Cytat jest poniżej !!!
    Ale ty dalej nie potrafisz tego przedstawić .

Żeby Mnie posądzać o kłamstwo ????
    Jak u mnie słowo droższe od pieniędzy !!! . Jak u Pawlaka !!! ( Zadziorność Również )

A co do orzeszków ??? , to jest cooooś - co się je !!! .
    Co do jaj - to zaledwie wczoraj był wątek , do czego są potrzebne .

Autor: ~Początkujący [82.5.251.*] 2020-07-22 13:14
    Re: Szacunek dla zbierającego...
    > Chlopcze jestes śmieszny i bardzo zakochany w swoich poglądach...:) Pogadamy rozwrzeszczany leszczyku przy 5 pln...:)

Autor: ~jack [178.37.200.*] 2020-07-22 13:23
    >>>Chłopcze to możesz powiedzieć synowi , jeżeli cię stać go zrobić !!! .<<<

Autor: ~Początkujący [82.5.251.*] 2020-07-22 18:01
    Re: Szacunek dla zbierającego...
     >ty mi tu człowieczku będziesz kazał innych przepraszać i dzieci robić <

Autor: ~jack [178.37.200.*] 2020-07-23 09:59
    >>>No właśnie - bo nie każdy jest 100 % mężczyzną , aby to potrafić ??? (ciebie nie uważam za takiego forumowy pajacyku).<<<

>>>A na dodatek trzeba jeszcze ,, jaja mieć " <<<(żeby dzieci robić ), w co wątpię czy masz jedno i drugie .

>>> TUTAJ CYTAT <<<

Autor: ~Początkujący [82.5.251.*] 2020-07-23 11:58
    Re:Jack i znawca mają zawsze rację...
    > w szczególności dziś widać potwierdzenie ich wiedzy i znajomości Grupy Energoinstal po zachowaniu kursu... A przecież że to ludzie z "wewnątrz" to juz autorytet ich jest wręcz niepodważalny...:):):)

Autor: ~jack [178.37.200.*] 2020-07-23 14:08
    Re: Jack i znawca mają zawsze rację...
    >>>Bardzo bym Cię prosił !!! . Podaj Mi - 1 powód do wzrostów ??? .<<<

>>> A TY TYLKO BEŁKOT i BEŁKOT !!! <<<
    >>> Żenada żadnych argumentów <<<

• Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Gość [31.60.126.*]
    Gdzie te miliony z ec Zofiówka?
    Spółka siedzi cicho od 4 lat i ukrywa kasę
    Straszą was przejęciem a skupuja tanie akcje
  • Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...? Autor: ~Topór [37.47.58.*]
    10/10. A na koniec sesji zjazd, podbitka zrobiona, ci co zrozumieli co się ma wydarzyć właśnie wywalili dziś. Szkoda mi Tylko tej Sandry:/
[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.